Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 12001-12050 z 13750  Wstecz  Dalej     Sklep

26-04-2007, Od: Noemi Odpowiedz
jak nie lubisz skrzypiec to nie właź na tą stronę, która dla nas jest super!

26-04-2007, Od: Marysia Odpowiedz
won z naszego forum!!!!!!!!!

25-04-2007, Od: 88 Odpowiedz
8888888888ui

25-04-2007, Od: Radek Odpowiedz
Hej. Dopiero zaczynam się uczyć grać na skrzypcach czy ktoś może mi przesłać na maila nuty i jeśli możliwe to również porady dla początkujących?? mój mail: radeksh@wp.pl ;)

24-04-2007, Od: Natalie Odpowiedz
Witajcie. Jestem zdecydowana na naukę gry na skrzypcach (4/4). Nie wiem jednak,które z nich lepiej jest mi zakupić: Verona Violin Custom FT V11 czy też Yamaha V5 SC. Róznica w cenach to ok 500zł.Cena pierwszych jest przystepna, choć czytałam o nich takze nagatywne komentarze. BARDZO PROSZĘ o pomoc osoby,które miały okazję grac na tych modelach lub chciałyby podzielic sie ze mna informacjami na ich temat...

24-04-2007, Od: Marcin Odpowiedz
Jestem szczęśliwym posiadaczem Verony. Brzmi pięknie. Po około 20 latach powróciłem do skrzypiec. Wszystko pamiętam. Na początek kup właśnie Veronę, a potem sama dokonasz wyboru.

24-04-2007, Od: Adam Odpowiedz
U mnie w szkole są osoby leworęczne i garją na normalnych instrumentach:D

23-04-2007, Od: skrzypcaczka Odpowiedz
tak, chyba masz racje Adam,:-) Zuzia, istnieją skrzypce dla leworęcznych, które wszystko mają odwrotnie, ale to rzadkość. mało kto się na to decyduje bo np. w orkiestrze byłby to spory problem. ludzie by się smyczkami zderzali:-)

22-04-2007, Od: Adam Odpowiedz
Bo jak dmuchasz i chcesz zmienić cwięk to przesuwasz ten suwak:P i jak przesuniesz z jednego dzwieku na drugi podczas jednego dmuchania to wyjdzie glisando chyba tak i się wydaje:P:D:D

22-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Mam pytanie i od dłuższego czasu się zastanawiam... Czy istnieją skrzypce które trzyma się w prawej ręce??? Może i są ale mi się to wydaje dziwne... trzeba by wszystkie struny w odwrotnej kolejności poprzestawiać, podbródek z innej strony... Sama nie wiem... Odpiszcie koniecznie:)

22-04-2007, Od: ? Odpowiedz
na jednuym dmuchniecviu

22-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
z tego co wiem da sie. ale o wyrazowe legato Ci chodzi? czy o takie... nie wiem... na jedym dmuchnięciu?:-)

22-04-2007, Od: ? Odpowiedz
Dlaczego na puzonie nie da sie zagrać nut zapisanych legato????????

22-04-2007, Od: ? Odpowiedz
Dafaczego na puzonie nie da sie zagrać nut zapisanych legato????????

21-04-2007, Od: wojciech32@tlen.pl Odpowiedz
SPRZEDAM stare skrzypce ze starym futerałem sygnowane w środku :
Copy of Antonius Stradivarius made in of CzechoSlovakia.Po drobnej renowacji lutniczej(polakierowane),
wymienione :struny,kołeczki,podbródek,
strunnica.Skrzypce z duszą,wiele widziały.

20-04-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
Hej...! dawno się nie odzywałam. Dostałam skrzypki i mam zajęcie. A oprócz tego szkoła, oceny końcowe. Justyna(skrzypaczka): pomysł jest ok!!!

19-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
hej Justynka, chyba ten mail na stronie tytułowej to jest prywatny mail właściciela bo z nim trochę mailowałam, jak kupowałam tu skrzypki... pomysł jest fajny, ale co tu można zmienić?%-? ma ktoś pomysł?

19-04-2007, Od: Maciek Odpowiedz
mam na sprzedanie skrzypce,w nawet dobrym stanie tylko nie wiem z którego roku są bo nie ma w środku zadnej informacji, nie wiecie kto moze by chcial kupic

19-04-2007, Od: Maciek Odpowiedz
siema

19-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
To niżej to moje tylko zapomniałam się podpisać

19-04-2007, Od: ? Odpowiedz
Pisanie książki idzie świetnie!!! Nie wiem czy wam też ale mi ta stronka powoli zaczyna się nudzić... może napisalibyśmy e-meila do właścicieli i może wrzuciliby coś nowego??? (tylko jak zdobyć?)napiszcie czy popieracie ten pomysł...

19-04-2007, Od: daniel Odpowiedz
dajcie mi jakąś strone gdzie są rozpisane dokłądnie dźwięki na skrzypcach...była gdzies taka fajna czarno-biała, ale zapomniałem adresu.....
jak ktoś ma niech pisze na gg 3353788

11-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
to niżej to moje:)

11-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
Ja nie mam pojęcia.

19-04-2007, Od: Alicja Odpowiedz
cześć, jak tam u Ciebie???Ty też grasz na skrzypcach???Ja je kocham!!!

19-04-2007, Od: Noemi Odpowiedz
jak u Ciebie Ala? wybieramy się jutro na koncert

08-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
No właśnie. Obiad i zaraz skrzypce.

19-04-2007, Od: alicja Odpowiedz
co teraz grasz?Ja jakiś koncert.....

10-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
Koniec długiego weekendu
i znowu mam mniej czasu dla skrzypiec.

19-04-2007, Od: Alicja Odpowiedz
szkoda,co nie???

18-04-2007, Od: bartek Odpowiedz
fd cv'

17-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
no wiesz Paweł przecież Ty nie masz 200 lat tylko 18 więc chyba taki spruchniały nie jesteś:-) ja mam 15 i oprócz tego, ze mi trochę strzela w kościach przy np. zmianach smyczka to jeszcze żyje:-) pozdro

17-04-2007, Od: Adam Odpowiedz
Paweł!!! Oczywiście, że nie jest za późno:P Moja pani od skrzypiec często opowiada o skrzypkach z filharmonii. opery i innych orkiestr którzy zaczynali w wieku 15, 17, 18 lat. I co ty chcesz od swoich stawów?:P wcale nie będziesz ich musiał wyginać. Napewno wiek nie przeszkodzi ci w grze:D

16-04-2007, Od: Paweł Odpowiedz
A czy to nie jest tak, że jeśli zaczynam jako osiemnastolatek, to mam już sztywne stawy i już ich tak nie ponaginam? Myśliczie, że rzeczywiśćie mogę zacząć w tym wieku? No bo to jest przecież dużo inaczej, niż z gitarą...

20-03-2007, Od: Kaja Odpowiedz
A ile takie skrzypce kosztują jeśli mogę wiedzieć?

16-04-2007, Od: ggggggggggdn Odpowiedz
nXFndfgndgg

14-04-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Moim zdaniem to po prostu ładniejsza barwa...dla danych skrzypiec...

13-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
a kto ich tam wie??? %-/ może się spytaj? :D

12-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Napisałam do ZPAL-u i w odpowiedzi dostałam, że przystawki bardziej podkreślają akustyczny dzwięk... ale co to znaczy???;/

12-04-2007, Od: JA Odpowiedz
Przystawki to są chyba takie urządzenia do przechwytywania dźwięku żeby było bardziej słychać jakis instrument taki mały mikrofonik:P:P tak mi isę wydaje:P
A tak poza tym towystarczy wpisać google i poszukać:P:D

11-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
to ja:-)

11-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
skoro nikt nie odpisuje to chyba nikt nie wie:-) ja nigdy nie używałam...
UWAGA! ZMIENIAM SOBIE NICK BO MNIE MOJ ZACZYNA DENERWOWAĆ. za bardzo napompowany, a ze mnie jeszce żadna skrzypaczka... no to jestem OLA

11-04-2007, Od: ? Odpowiedz
DLACZEGO NIKT MI NIE ODPISUJE???PO RAZ 3 POWTARZAM PYTANIE!!do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada??? przepraszam że pisałam CAPS LOCKIEM:)

11-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Dziękuje skrzypaczko:)) zaczyna m w sobotę:D:D:D

11-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
hej Justyna jaki twórczy pomysł!!:-))) t na pewno będzie świetna pozycja:D nie ma to jak obiektywna wizja:-))

10-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada???

10-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
No i po świętach;) Właśnie postanowiłam napisać szkołę na skrzypce:D:D:D Jak myślicie, czy to dobry pomysł???

09-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Albo nasmaruj kołki kredą albo kup specjalne pasty. Znajdziesz je na www.henglewscy.com.pl lub na www.allegro.pl :)

09-04-2007, Od: .......................... Odpowiedz
Co zrobić, kiedy skrzypce się ciągle roztrajają????

08-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Hej! Dawno nie pisałam. Również dołączam się do życzeń i mam kolejne pytanko:):do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada???


Wyświetlono wiadomości 12001-12050 z 13750  Wstecz  Dalej