Sklep
26-09-2006, Od: Ola
Odpowiedz
chyba gdzieś leżą u mnie w domu te nuty, postaram się znaleźć, jak chcesz to zagadaj do mnie na gg 1931526:)
23-09-2006, Od: Aśka
Odpowiedz
Tak, polecam Ever Play. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
07-09-2006, Od: agatka
Odpowiedz
mam skrzypce od miesiąca i już coś mi wychodzi , ucze się całkiem sama i mam 14 lat. jednak moja gra nie jest zbyt dokładna, i zdeczka przypomina buczenie(chociaż inni rozpoznają co gram)chciałabym jakiejś porady żeby to się zmienio iżebym grała lepiej .bardzo proszę o radę PS. POZDRAWIAM WSZYSTKICH SKRZYPKÓW:):):):):)
20-09-2006, Od: :)
Odpowiedz
radze ci jednak skorzystac z pomocy nauczyciela. zreszta jesli masz 14 lat to na pewno cie jeszcze przyjma do szkoly. ja tez gram od niedawna, ale przerwy w lekcjach zle mi robia. na skrzypcach robi sie takie bledy, ze samemu trudno na nie wpasc, a nauczyciel od razu wylapuje i poprawia. mi tez sie czesto wydaje, ze gram juz cos dobrze, a moja nauczycielka znajduje jeszcze mnostwo niedorobek...
zycze powodzenia !!! nie zrazaj sie !!!
17-09-2006, Od: GAbi
Odpowiedz
Huraaa niedlugo dostane skrzypce!!Prosze was o rade lepsze Ever Play czy Stagg moze jeszcze jekies inne bo na lutnicze mnie nie stać :(
20-09-2006, Od: Mary
Odpowiedz
Jak skrzypce to tylko stare... wbrew pozorom nie są takie drogie. Raz miałam doczynienia ze skrzypcami "z allegro" tzn skrzypce, futerał, smyczek, kalafonia i inne bajery za 300 zł. Lutnik powiedział, żeby je jak najszybciej oddać, bo nie wiadomo, czy się nie rozeschną za pół roku.
17-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!)
Odpowiedz
ja niedawno kupiłam ever i nie są takie złe. mają kilka drobnych wad, ale nauczyciel lub koleżanka to może naprawić. są ładne, wszystko działa jak należy i wogóle. kalafonia dobra futerał extra zapasowa struna e jest, ale na razie się nie przydaje bo jeszcze nie zerwałam(!!!):-)
14-09-2006, Od: justyna
Odpowiedz
juchu!!! mama znalazła mi prywatnego nauczyciela. pierwsz lekcja za dwie godziny
ps.to całkiem miły pan, wyporzyczył mi skrzypce na rok
07-09-2006, Od: ****
Odpowiedz
Jaka ja jestem szczęśliwa. Będę się uczyć gry na skrzypcach w prywatnej szkole. A z państwowej się wypisałam oczywiście, ale nawet się cieszę.
12-09-2006, Od: skrzypek20@interia.pl
Odpowiedz
masz racje panstwowa to dno prywatna trudno trzeba pąłcic ale jest ekstra
06-09-2006, Od: Asiowa:)
Odpowiedz
hehe to gratuluję,że w końcu je masz:D napisz tylko jak się sprawują,bo kiedyś też chciałam kupiś te sktzypce,ale jednak nie byłam pewna co do nich i mam wypożyczone...moja nauczycielka nie popiera raczej kupna w necie,bo skrzypce mogą mieć"wilka";p itp.ale nie zawsze tak jest i dlatego chciałabym znać opinię osób,które mają "sprzęt"z tej stronki;] PoZdRaWiAm;] P.S.do Aśki-podziwiam samozaparcie i powodzenia w dalszej grze;] a tak wogóle ile już grasz?odp.
08-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!)
Odpowiedz
hm.. na razie nieźle. powiem Ci wady żeby Cię uświadomić, ok? miały źle ustawiony podbródek i źle wyprofilowany podstawek. koleżanka skrzypaczka mówi że mają taki sobie dźwięk. aczkolwiek da się grać zupełnie nieźle, ani jedna struna jak na razie nie pękła, smyczek fajny, futerał super i ogólnie wszystko działa. myśle że jak na tak niską cenę są rewelacyjane:-) warto je na początek kupić
07-09-2006, Od: ****
Odpowiedz
Ze się z państwowej wypisałam
07-09-2006, Od: Asiowa:)
Odpowiedz
Do Aśki:aha ok:) dzia za info,zastanowię się nad kupnem,bo w końcu swoje jakieś i tak muszę mieć;p a chodzi mi o niedrogie,a te na tej stronce takie są...Pozdrawiam;] oj dzięki za pozdro,ja też życzę sukcesów;] mi się to przyda,bo teraz będę ostro zasuwała;p jakoś dam radę;p pa:*
07-09-2006, Od: Aśka
Odpowiedz
Do Asiowej :): mam skrzypce od 18 lipca 2006. Są z tej stronki i mogę Ci je polecić - tanie ale dobre, jak się nie znam :) Z resztą z kartą gwarancyjną na 2 lata. Dzięki za życzenia i nawzajem sukcesów przy każdym utworze :) POZDROWIENIA =>
06-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!)
Odpowiedz
kupiłam skrzypce z tej stronki!!! HHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MMMMMMMMMAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMM SSSSSSSSKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRZZZZZYYYPPPCCCCCEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
05-09-2006, Od: Aśka
Odpowiedz
Asiowa, masz rację! Idzie mi coraz lepiej, uczę się sama i prawie wszystkie melodie które znam mogę już zagrać ze słuchu. To cudowne uczucie, że to pod dotknięciem twoiego smyczka wydobywa się ten wspaniały dźwięk... pozdrówka dla wszystkich!!
05-09-2006, Od: Asiowa:)
Odpowiedz
hej:) jak się czegoś pragnie,cos jest jego pasją,to można zdziałać naprawdę wiele!mam 15 lat,i chodzę już drogi rok do ogniska...zaczynałammając 14...za późno zaczęłam?nie,dla mnie nigdy nie jest za późno na marzenia!każdy ma swoją sznsę;] oczywiście wymaga to dużo cierpliwości,samozaparcia,chęcie i talentu;p ale jak było mi przyjemnie,kiedy usłyszałąm na koniec roku od mojej nauczycielki,że jest ze mnie bardzo zadowolona i robię duże postępy:)mimo tego,że już troszkę starsza jestem;p ten trud nie idzie na marne!nie chcę być zawodowym skrzypkiem,chcę spełnić moje marzenie...to jest coś cudownego;] PoZdRaWiAm wsdzystkich i tych zaczynających dopiero naukę;] "po trudach do gwiazd"
18-08-2006, Od: Pianistka:-{
Odpowiedz
jeśli mieszkam w wawie to ile w przybliżeniu muszę czekać na skrzypce z tej stronki(oczywiście po ich zamówieniu):-)
proszę o odpowiedż !! to ważne!
04-09-2006, Od: Jarek
Odpowiedz
Najprościej przyjść i kupić. A z wysyłką to będzie 2-3 dni.
02-09-2006, Od: justyna
Odpowiedz
do pianistka: to mój numer gg 8369887
01-09-2006, Od: pianistka
Odpowiedz
Justyna, bądź na gg o 20.00 ok? mam nadzieję, że przeczytasz wiadomość:-)
01-09-2006, Od: ?
Odpowiedz
hm... to komp mojego brata i jego gg. chwilowo go nie ma w domu to mogę Ci podać jego numer, ale mogę pisać tylko dzisiaj. w inne dni zawsze się upewniej z kim rozmawiasz...bo to może być mój brat! oto numer:1614960
jakby co ,to mój mail: olam.muzyka@wp.pl
01-09-2006, Od: pianistka
Odpowiedz
oczywiście to była ode mnie wiadomość
:-)
01-09-2006, Od: justyna
Odpowiedz
proszęo numer gg od pianistki
31-08-2006, Od: pianistka :-{
Odpowiedz
możesz wziąć prawatnego nauczyciela. miesięcznie biorą więcej niż w ognisku, ale masz ten komfort, że wybierasz ilość lekcji. możesz np. brać jedną godzinną lekcję miesięcznie za max 50 złotych, a minimum 20. przez godzine nauczyciel da Ci profeskonalne wskazówki co do dalszego ćwiczenia na skrzypcach. powodzenia:-)
i nie załamuj się, ja też mam MEGA problem, a jakoś sobie radzę. Ludzie z tej stronki bardzo mi pomogli....
31-08-2006, Od: JUSTYNA
Odpowiedz
SRZYPCE SZKRZYPCE ŚNĄ MI SIE PO NOCACH,A NIE STAC MNIE NA OGNISKO 100ZŁ MIESIĘCZNIE
31-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
nadal nic, nlerze do sespołu folklorystycznego"snutki" i mama wymyśliła ze ni bed miała czasu na nauke
RATUNKU.........................................................................
29-08-2006, Od: kornel
Odpowiedz
Mam bardzo stare zabytkowe skrzypce z konca XVIII wieku. Wyagają jednak ręki lutnika, oraz profesjonalnej analizy, poenieważ nie mam zadnych dokumentów potwierdzających rękę ich twórcy, wiem jedynie, że to austriacka manufaktura... prosze o kontakt: 691 718 549, lub gg : 3494134, lub: mateusz_fac@o2.pl
09-07-2006, Od: Wania
Odpowiedz
Pliss pomóżcie mi z wyborem.Co wybrać gitare elektryczną czy skrzypce.Ciągnie mnie do tego i do tego!Mam 13 lat i nie wiem czy moge jeszcze na skrzypcach...pomóżcie pliss - piszcie na gg 556191 albo na poczte.kingamarz@poczta.onet.pl
28-08-2006, Od: zajac
Odpowiedz
na Twoim miejscu wybralabym gitare - zwlaszcza elektryczna, a to dlatego ze na takiej gram (a teraz zabieram sie za skrzypce :D ). Gitara elektryczna jest cudownym instrumentem, no i duzo bardziej uniwersalnym niz skrzypce.
11-07-2006, Od: Ola
Odpowiedz
Hejka, ja mam 14 lat, a na skrzypcach zaczęłam grać w zeszłym roku. To bardzo ciekawy i interesujący instrument o pięknym brzmieniu. Nigdy nie jest zapóźno na nauke, jeśli się tylko tego naprawdę chcę. Pozdrawiam.
Ps; ale wybór należy tylko do ciebie:)
20-07-2006, Od: Aneta
Odpowiedz
Raczej nie nauczycie się grać na skrzypcach samemu, bo jest to bardzo trudny instrument. Ja gram na skrzypcach od 4 lat i uważam że są piękne ale i trudne :)
25-08-2006, Od: Karol
Odpowiedz
Zeby osiagnac poziom mistrzowski - zapewne, ale kto zabroni sobie przygrywac czy zagrac kolede w swieta??
23-08-2006, Od: :)
Odpowiedz
CZy komus dziala ten program ze stonki paganiniclub??bo mi sie zapisuje jako plik "zip" i nie moge go otworzyć jak to zrobić?
25-08-2006, Od: Fly
Odpowiedz
jesli to 'zip', to potrzebny program WinZip, który go otworzy.
22-08-2006, Od: Aśka
Odpowiedz
Do Pianistki. Zamówiłam te skrzypce w sobotę przesyłką gratis - opłata przelewem. Doszły do mnie w środę. Mieszkam całkiem na południu, więc z Warszawy to chyba czas całkiem przyzwoity.
20-08-2006, Od: aleksandradd2@tlen.pl
Odpowiedz
SKRZYPCE z duszą :
1.ze starym futerałem,bez smyczka,ODNOWIONE u lutnika:
COPY OF ANTONIUS STRADIVARIUS-Czeskie ,GRATIS Podpórka ! cena:900,00
2.bez futerału,ze smyczkiem,stan bdb,nie mają w środku napisu,GRATIS książka
o nauce na skrzypcach ! cena:1000,00
Ceny do negocjacji !
18-08-2006, Od: Elzbieta
Odpowiedz
Skrzypce - to najwspanialszy instrument, można na nim śpiewać. Nie zaśpiewasz na fortepianie ani na perkusji... Jeśli chcesz nauczyć się grać i mieszkasz w Wawie, napisz paganiniclub@interia.pl
Sukces gwarantowany.
Program komputerowy: http://paganiniclub.w.interia.pl
- to nie człowiek, ale jeśli masz słuch, nauczysz się grać na skrzypcach sama, poza tym istnieje Skype i inne darmowe programy.
17-08-2006, Od: Adam
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie kamertonu 4- głosowego dmuchanego do skrzypiec. Czy każda ta rurka w którą się dmucha wydaje stosowny dźwięk do strojenia danej struny w skrzypcach? Lepiej kupić kamerton 4- głosowy do skrzypiec czy elektroniczny stroik? Czego wy używacie? Czekam na wasze opinie!
17-08-2006, Od: Pianistka:-{
Odpowiedz
wiecie może ile trzeba czekać po zamówieniu skrzypiec z tej stronki?? bo ja mam zamiar je kupić bez względu na zdanie moich rodziców;-)
14-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
do pianistka: dziękuje ci za radę i trzymam kciuki za namiawianie rodziców na skrzypce:-)
14-08-2006, Od: pianistka :-{
Odpowiedz
:-( :-( :-( :-(
jestem załamana!! już myślałam, że przekonam moją mamę do gry na skrzypcach, a ona powiedziała mi dzisiaj, że ja na pewno mam jakiś kaprys i na pewno chcę zostać pianistką tylko teraz mam jakieś młodzieńcze marzenia... fortepian idzie mi świetnie, ale wiem, że to nie jest to!! kocham skrzypce!! chyba się powieszę...
13-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
odpiszcie jak najszybciej, chciałabym zacząć nauke jeszcze w tym miesiącu
14-08-2006, Od: pianistka :-{
Odpowiedz
do Justyna:nie jest za póżno na naukę!! porozmawiaj jeszcze z rodzicami, powiedz, że to Twoje marzenie. na pewno zrozumieją!! przecież czego więcej chcieć niż, żeby dziecko marzyło o grze na skrzypcach!! jeśli chodzi o nauczyciela, to wpisz w wyszukiwarce(najlepiej wp) "ekorki" tam reklamuje się wieeeelu korepetytorów!! ja mam 14 lat od ośmiu gram na fortepianie i też marzę o skrzypcach!! moi rodzice również nie są zbyt chętni bo chcą , żebym była pianistka...a ja mam zamiar zdawać na akademię właśnie na skrzypcach!! mam nadzieję, że wszystko Ci się uda!! powodzenia i wytrwałości w nauce!!
13-08-2006, Od: ****
Odpowiedz
Do Justyny. Na pewno nie jest za późno, aby rozpoczęła naukę.
13-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
chciałam jeszcze dodac,że moi rodzice za nic nie zgodzą się na szkołe muzyczną, bo jest za drogo,mam jeszcze małe pytanko, kto zna kogos z jarocina kto uczy gry na skrzypcach???proszę o namiary
13-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
proszę, odpiszcie
13-08-2006, Od: justyna
Odpowiedz
zawsze chciałam grać na skrzypcach ale rodzice się nie zgadzają, po pierwsze nie mamy za durzo kasy a po drugie chodze juz do szóstej klasy. Czy nie jest jeszcze za póżno na nałke???
12-08-2006, Od: Aśka
Odpowiedz
Pianistko! Jak już wcześniej pisałam mam skrzypce z tej stronki i wydają mi się zupełnie niezłe - firma Ever Player. Myślę, że mogę Ci je polecić, a jak na skrzypce fabryczne mają bardzo ładny dźwięk.