Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6851-6900 z 13485  Wstecz  Dalej     Sklep

10-01-2013, Od: ala Odpowiedz
Grześku abyś mógł przysłać zdjęcia?????????????????????????????????????

17-01-2013, Od: Grzesiek Odpowiedz
Pewnie na maila :) owszem.

15-01-2013, Od: marysia Odpowiedz
witam.mam zamiar kupic skrzypce z tej strony ever play 6xx. a w ferie wybieram sie do warszawy .czy mozna bez zamawiania[ na tej stronie] kupic te skrzypce ze wszystkim co w opisie tych skrzypiec [zamierzam odwiedzic pana sklep] ???

15-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Można przyjść i kupić. Małą przerwę remontową mamy od 28 stycznia do 1 lutego.

16-01-2013, Od: marysia Odpowiedz
aha dobrze dziękuje za informacje:)

15-01-2013, Od: Marcin Odpowiedz
Nauka gry na skrzypcach:

http://oferia.pl/usluga/item1003936-skrzypce-nauka-gry-uslugi-muzyczne-noworoczna-promocja

Polecam, bo warto. Super efekty w szybkim czasie.

14-01-2013, Od: Karolina Odpowiedz
Dzień dobry,
mam 15 lat i chciałabym zacząć grać an skrzypcach (skończyłam szkołę muzyczną na wiolonczeli). Zabieram się do kupna skrzypiec. Czy uważa Pan, że Verona Custom 4/4 będą dla mnie odpowiednie?

14-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Trudno ocenić. Jeżeli ktoś grał na instrumentach manufakturowych lub lutniczych, a w szkole mogło tak być, to przesiadka na sprzęt fabryczny dla początkujących z dolnej półki (poniżej tysiąca złotych) może się wydawać trudna. Zwłaszcza dla osoby z wyrobioną wrażliwością muzyczną. Polecam te skrzypce jeżeli budżet jest nie przekraczalny, bo lepiej mieć te skrzypce niż żadne. Jest to w tej kategorii cenowej jeden z najbardziej udanych instrumentów. Jeżeli natomiast budżet jest większy to rozsądniejszy będzie wybór przynajmniej takich skrzypiec jak Padva czy Gewa. To przeciętna półka na podstawową naukę. W szkole średniej przechodzi się zwykle na lepsze manufaktury a w wyższej na lutnicze.

15-01-2013, Od: Karolina Odpowiedz
Dziękuję za radę.
Czy można przyjść do Pana i wypróbować instrument?

13-01-2013, Od: Gabi Odpowiedz
Jack & Danny Brothers model 401 dlaczego nie macie już tego instrumentu w swoim sklepie ? ;c

14-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Nie było dużego zainteresowania tym modelem, więc nie są one sprowadzane.

15-01-2013, Od: Gabi Odpowiedz
A czy były one dobre czy nie ?

08-01-2013, Od: Karolina1234 Odpowiedz
przepraszam chyba trochę niezrozumiale napisałam ale chodziło mi o jakieś flety poprzeczne do 600zł.jeszcze zastanowiałam sie czy takie flty poprzeczne wogóle istnieją [tak tanio???]

09-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Są po 600 zł, ale to już zupełnie dolna półka. Nie grają tak dobrze jak te przeciętne.

10-01-2013, Od: karolina1234 Odpowiedz
no trudno..ale są one aż tak złe .jakie bym miala z tym fletem trudności"a jakiej najniższej cenie są takie sobie na których lepiej by mi sie grało troche wyższe od 600zł

14-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Na zbyt tanim flecie gra się bardzo trudno, nie można wydobyć niektórych dźwięków, słabo stroi, słabo brzmi i jest nietrwały. Niższa cena oznacza gorsze materiały i mniejszą precyzję wykonania.

09-01-2013, Od: Wiktoria Odpowiedz
Pytanie do pana Jarka
Dlaczego skrzypce Corelli praworęczne tak zdrożały ? :(

09-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Teraz Verona Custom jest w dobrej cenie :-) Warto skorzystać.

09-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Skończyła się zeszłoroczna promocja. Wracają do normalnej ceny.

12-01-2013, Od: Wiktoria Odpowiedz
A będą jeszcze w takiej cenie jak kiedyś ? Czyli 450 ? Proszę to bardzo ważne

14-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Jest szansa że wiosną pojawią się lepsze ceny.

10-01-2013, Od: ala Odpowiedz
bym chciała kupić skrzypce!!!!!!!!! ale nie wiem jakie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

10-01-2013, Od: Harry Odpowiedz
Ty grasz na skrzypcach

10-01-2013, Od: ala Odpowiedz
tak

09-01-2013, Od: Wiktoria Odpowiedz
Jakie skrzypce z tej strony polecacie ?
Budżet max 400 zł :D

09-01-2013, Od: Agata Odpowiedz
Everplay za 296 zł. Są w porządku.

09-12-2012, Od: Kamila Odpowiedz
http://skrzypce.pl/products/corelli.html Chcę kupić te skrzypce, a zastanawia mnie adnotacja "Jest dużo niższa cena z uwagi na minimalne niedoskonałości estetyczne nie przeszkadzające w grze. " Czy powinno mnie to zniechęcić? Jakie jest ich brzmienie? Miłe dla ucha? Czy są warte swojej ceny?

11-12-2012, Od: marek Odpowiedz
witam ja te skrzypce kupilem ponad miesiac temu plus ksiazke do nauki i urzadzenie do strojenia za wszystko zaplacilem 700zl skrzypiec prawie wcale nie urzywale bo jednak to nie dla mnie instrumen moge tanio odsprzedac 400zl jest caly idealny komplet plus dokumenty j gwarancja. pozdrwaiam aa calos wlasnie zakupile na tej stronie SPIN

09-01-2013, Od: Gabriela Odpowiedz
Czy mogłabym kupić te skrzypce ? ;)

30-12-2012, Od: Maksymilian Odpowiedz
Dzień dobry. Jestem zainteresowany zakupem. Proszę o kontakt: m_sokolowski@student.uw.edu.pl

30-12-2012, Od: Wiktoria Odpowiedz
Witam,
Czy ja bym mogła kupić te skrzypce od pana ? Bardzo mi na tym zależy

10-12-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Jeżeli mogę coś doradzić, to przy podobnym budżecie ja bym wybrał Pengano SI Dark. Zestaw nieco skromniejszy pod względem ilości dodatków w wyposażeniu, ale dzięki temu więcej środków i wysiłku poszło w budowę samych skrzypiec. Brzmienie jest szlachetne, dobry smyczek i futerał w komplecie, bardzo ładne i staranne wykończenie. Budowa instrumentu subtelniejsza, lekka, odpowiednia dla Pań. Klienci chwalą ten model.

10-12-2012, Od: Kamila Odpowiedz
Bardzo proszę o odpowiedź!

12-12-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Drobne niedoskonałości estetyczne posiadają wszystkie instrumenty poniżej tysiąca złotych, więc tym nie należy się przejmować. Chyba że jesteś osobą bardzo wrażliwą na estetykę, to wtedy trzeba wybierać droższe instrumenty. Podobnie należy to oceniać od strony muzycznej. Skrzypce te mają dużo dodatków, a więc sam instrument można porównywać do skrzypiec o wartości ok. 300 zł. Jak na tą cenę brzmią nieźle. Kilku lutników powtarzało zamówienia więc technicznie są OK. Czy brzmienie jest miłe dla ucha? Zależy kto gra i kto słucha. Jak ktoś się uczy to jest potwornie niemiłe. Jak umie to da radę ładnie na nich zagrać. Czy się będzie podobać? Jednym tak innym nie. Przychodzą dwie osoby i jedna woli brzmienie Corelli inna Pengano. Mnie bardziej pasuje Pengano, ale to nie jest reguła. Czy są warte? Współczynnik cena/jakość jest dobra, ale sporo do oceny dodaje niespotykanie bogate wyposażenie w standardzie i dość dobre materiały jak na tą cenę. Ponieważ skrzypce te są wykonane dość masywnie, są cięższe, grubsza szyjka to raczej polecam męską rękę. Dla Pan bardziej Pengano SI Dark. Są lżejsze i subtelniejsze. Brzmienie trochę bogatsze, szlachetniejsze.

06-01-2013, Od: Karolina1234 Odpowiedz
Witam . w te ferie zimowe zamierzam odwiedzić pana sklep muzyczny i zastanawiam się nad kupnem skrzypiec albo fletu poprzecznego .jestem pewna ,że jakbym kupiła skrzypce to Everplay 6xx(te widziałam na tej stronie)mam bużet 600zł . ale nie wiem jaki kupilabym flet poprzeczny . który instrument lepiej wybrac , który jest łatwiejszy w nauce i jaki model . proszę o odpowiedz!

06-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Yamaha robi niezłe flety poprzeczne.

06-01-2013, Od: Karolina1234 Odpowiedz
a i gram na gitarze

05-01-2013, Od: Amek Odpowiedz
Witam,
Ostanio zakupiłem skrzypce i podczas strojenia zauważyłem, że jeden z mikrostroików jest prawie całkiem odkręcony.
Próbowałem go dokręcić, jednak niestety nie jestem w stanie tego zrobic, "śrubka" sprawia wrażenie jak by miała wyrobiony gwint. Moje pytanie jest takie: jest to kwestia tego, że nigdy tego nie robiłem i zwyczajnie nie umiem (jestem baaardzo początkującym), czy usterka. I czy ewentualna naprawa/wymiana całego mikrostroika czy też samej śrubki będzie bardzo droga czy nie, bo nie bardzo chcę za bardzo oddawać ich na gwarancję, ze względu na, jak podejrzewam, dość długi czas czekania, czy lepiej będzie zanieść je do lutnika i liczyć na nieduży koszt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

06-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
W bardzo tanich skrzypcach gwinty mikrostroików są cienkie i zawodne, zwłaszcza jeżeli nie były przesmarowane. Czasem pomaga zamiana miejscami lub wymiana samej śrubki. Niestety dość często uszkadza się gwint w insercie strunociągu. Wówczas trzeba wymieniać cały strunociąg. Te najtańsze po 30 zł bywają zawodne, więc lepiej kupić za 90 zł Wittnera.
Druga opcja to kupienie strunociągu który nie ma mikrostroików zintegrowanych tylko otwory do mocowania pojedynczych mikrostroików. Dobre mikrostoiki Wittnera są po 8 zł /szt. Razem strunociąg plus 4 mikrostroiki wyjdzie 64 zł. Można przy okazji zmienić folgę za 6 zł. Montaż tego u lutnika to koszt ok. 40 zł

06-01-2013, Od: ? Odpowiedz
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Zamiana śrubek miejscami nie pomaga, tak więc wygląda na to, że strunociąg jest do wymiany.
Najpewniej oddam je na gwarancję, ponieważ aż trochę głupio wydawać na nówkę tylę pieniędzy, szczególnie, że są to skrzypce uczniowskie.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :)

03-01-2013, Od: Acinoyx Odpowiedz
Witam ponownie :)
Jakie mógłby mi pan polecić struny do wymiany w modelu Verona, żeby była wyraźna różnica? Tak do 250-300 zł. Nauczycielka stwierdziła duży postęp w graniu, a na lutnicze na razie nie dam rady wymienić, więc chcę w jakiś sposób poprawić ich dźwięk. (choć tak czy siak brzmią bardzo dobrze)
Pozdrawiam.

04-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Proponuję jeden z kompletów: PIRASTRO TONICA 120 zł, THOMASTIK DOMINANT 180 zł, THOMASTIK INFELD RED 230 zł, PIRASTRO OBLIGATO z E złotą 350 zł.

05-01-2013, Od: Acinoyx Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedź :)

03-01-2013, Od: :) Odpowiedz
Jeśli oddam do waszego sklepu skrzypce fabryczne do ustawienia, to ile mniej więcej by to trwało? Chodzi o dopasowanie podstawka nowego.

03-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Zwykle 1 dzień.

03-01-2013, Od: :) Odpowiedz
dziękuję

02-01-2013, Od: katarzyna Odpowiedz
witam zamierzam pójść do szkoły muzycznej na skrzypce rodzice sie zgadzają ale mama nie chce zdecydować sie na zakup skrzypiec raczej wolałabym mieć smoje własne niż wypożyczać skrzypce ze szkoły muzycznej jestam ciekawa też czy za wypożyczane skrzypce sie płaci bo za miesiąc w tej szkole muzycznej płaci sie pięćdziesiat złotych czy to nie zadrogo

02-01-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Interpunkcja by się przydała, albo choć czasem duża litera, bo nie kumam o co biega. 50 zł płaci się za szkołę czy za wypożyczenie? Jeżeli mają skrzypce lutnicze dobrze utrzymane, to 50 zł nie jest drogo za wypożyczenie. A jeżeli to zwykłe fabryczne to oczywiście drogo, bo w ciągu pół roku zwraca się zakup. Natomiast jeżeli masz na myśli opłatę za szkołę 50 zł miesięcznie to niewiele, bo czasem tyle płaci się za godzinę nauki.

28-12-2012, Od: Mariusz Odpowiedz
Panie Jarku, chciałem zakupić kolejne skrzypce dla dziecka poprzednie były firmy Stagg 1/4 EF (też kupowane tutaj) a teraz po niespełna dwóch latach przyszedł czas na kolejny rozmiar. Postęp w graniu jest, więc chciałem aby instrument też był ciut lepszy, chodzi o rozmiar 1/2 założyłem budżet do 500 zł. Skrzypce mają być dla drobnej dziewczynki, nie matowe, nie zależy mi też na bogatym wyposażeniu, wolałbym aby cena poszła w instrument :). Który model by Pan sugerował?

28-12-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Witam!
Mamy dobrego Stentora 1542E w rozmiarze 1/2, ale to wyjdzie 680 zł. Podobnie Pengano SI. Z tańszych Sandner SV300 1/2 za 472 i Pengano S za 480 zł. Jeżeli są postępy to namawiałbym na tego Stentora. Cena jest atrakcyjna.


Wyświetlono wiadomości 6851-6900 z 13485  Wstecz  Dalej