Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 8116  Wstecz  Dalej

20-09-2006, Od: Mary Odpowiedz
Jak skrzypce to tylko stare... wbrew pozorom nie są takie drogie. Raz miałam doczynienia ze skrzypcami "z allegro" tzn skrzypce, futerał, smyczek, kalafonia i inne bajery za 300 zł. Lutnik powiedział, żeby je jak najszybciej oddać, bo nie wiadomo, czy się nie rozeschną za pół roku.

17-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!) Odpowiedz
ja niedawno kupiłam ever i nie są takie złe. mają kilka drobnych wad, ale nauczyciel lub koleżanka to może naprawić. są ładne, wszystko działa jak należy i wogóle. kalafonia dobra futerał extra zapasowa struna e jest, ale na razie się nie przydaje bo jeszcze nie zerwałam(!!!):-)

29-10-2005, Od: Ellena Odpowiedz
Ludu, narodu słuchajcie!! Mam dosyć waszego bazgrolenia: "mam 15 lat, jestem za stara..." bla bla bla, gadka szmatka! Po co pytacie się amatorów i kompletnych laików tej dziedzinie o to czy możecie grać? Każdy jest inwidualną istotą i to nie wiek, a miłość i predyspozycje pomogą osiągnąć sukces. Każda z was chciałaby grać jak Vanessa Mae, co? Uświadomcie sobie - ona jest "cudownym dzieckiem" takich takie jak ona pojawiają się raz na dziesięciolecia. Ja mam 14 lat, gram od roku, byłam już na dwóch konkursach i na pierwszym zajęłam 6 miesjce, na drugim 3. Myśle że to nie tak źle jeżeli ma się przed sobą muzyków którzy grają już po kilka lat. Moja pani mówiła że jestem zdolna itp, itd, ale ja grałam tylko dlatego żeby zadowolić mojego tatę, dla którcy skrzypce są niespełnionym marzeniem, a wiecie gdzie skończyłam w wieku 14 lat? W szkole baletowej...w Szkole w której karierę rozpoczynają 4-letnie dzieci, moja pani od skrzypiec mnie tam zaciągnęła i moja pani pedagog, stwierdziła :"dobry materiał na tancerkę", teraz jestem w obcym mieście (musiałam się przeprowadzić) i teraz już wiem, ze balet jest dla mnie wszystkim, na skrzypcach gram czasami - od tak dla przyjemności. Widziecie, młody wiek, nie ma zadnego znaczenia jezeli nie kocha sie tego co sie robi. A jezeli jestecie starsze to co? Przeciez są szkoly muzyczne pierwszego stopnia które zapraszają na skrzypce osoby w wieku 10 - 17 lat. Jest to czteroletni cykl nauczania, jednak potem spokojnie można iść do II stopnia. Droda do karaiery dla osób które nie zaczęły w odpowiednim czasie nie jest zamknięta! Trzeba tylko walczyć o to co się kocha, bo to co piękne nigdy nie jest proste.... :)

18-09-2006, Od: joa Odpowiedz
czesc.nie mam w domu kompa ale piszę na informatyce.mam ochotę powiedzieć kocham Cię bo dodałaś mi tyle otuchy i wzbogaciłaś mnie o tak wiele nadziei!od lat marzę o skrzypcach, na ich widok mięknę i rozpływam się, słuchając vanessy m. udaję że gram,kocham skrzypce nad życie!!!żeby tego było mało od zawsze marzę żeby zostać baletnicą.to moje drugie gigantycznie największe marzenie.dzięki, wielkie dzięki za nadzieję!!!kocham Cię!!!;)
mam 16 lat i niestety rodzice mówią mi że jest już za póżno.czytałam w gazecie że są szkoły dla wcale nie najchudszych(nie żebym była gruba :)) i nie najmłodszych.grać na skrzypcach z nogami w baletkach to moje największe marzenie.trzymaj kciuki za jego spełnienie.dzięki dzięki dzięki:D joa.

14-09-2006, Od: justyna Odpowiedz
juchu!!! mama znalazła mi prywatnego nauczyciela. pierwsz lekcja za dwie godziny
ps.to całkiem miły pan, wyporzyczył mi skrzypce na rok

07-09-2006, Od: **** Odpowiedz
Jaka ja jestem szczęśliwa. Będę się uczyć gry na skrzypcach w prywatnej szkole. A z państwowej się wypisałam oczywiście, ale nawet się cieszę.

12-09-2006, Od: skrzypek20@interia.pl Odpowiedz
masz racje panstwowa to dno prywatna trudno trzeba pąłcic ale jest ekstra

06-09-2006, Od: Asiowa:) Odpowiedz
hehe to gratuluję,że w końcu je masz:D napisz tylko jak się sprawują,bo kiedyś też chciałam kupiś te sktzypce,ale jednak nie byłam pewna co do nich i mam wypożyczone...moja nauczycielka nie popiera raczej kupna w necie,bo skrzypce mogą mieć"wilka";p itp.ale nie zawsze tak jest i dlatego chciałabym znać opinię osób,które mają "sprzęt"z tej stronki;] PoZdRaWiAm;] P.S.do Aśki-podziwiam samozaparcie i powodzenia w dalszej grze;] a tak wogóle ile już grasz?odp.

08-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!) Odpowiedz
hm.. na razie nieźle. powiem Ci wady żeby Cię uświadomić, ok? miały źle ustawiony podbródek i źle wyprofilowany podstawek. koleżanka skrzypaczka mówi że mają taki sobie dźwięk. aczkolwiek da się grać zupełnie nieźle, ani jedna struna jak na razie nie pękła, smyczek fajny, futerał super i ogólnie wszystko działa. myśle że jak na tak niską cenę są rewelacyjane:-) warto je na początek kupić

07-09-2006, Od: **** Odpowiedz
Ze się z państwowej wypisałam

07-09-2006, Od: Asiowa:) Odpowiedz
Do Aśki:aha ok:) dzia za info,zastanowię się nad kupnem,bo w końcu swoje jakieś i tak muszę mieć;p a chodzi mi o niedrogie,a te na tej stronce takie są...Pozdrawiam;] oj dzięki za pozdro,ja też życzę sukcesów;] mi się to przyda,bo teraz będę ostro zasuwała;p jakoś dam radę;p pa:*

07-09-2006, Od: Aśka Odpowiedz
Do Asiowej :): mam skrzypce od 18 lipca 2006. Są z tej stronki i mogę Ci je polecić - tanie ale dobre, jak się nie znam :) Z resztą z kartą gwarancyjną na 2 lata. Dzięki za życzenia i nawzajem sukcesów przy każdym utworze :) POZDROWIENIA =>

06-09-2006, Od: pianistka ( i skrzypaczka!!!!!!!!!!!) Odpowiedz
kupiłam skrzypce z tej stronki!!! HHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MMMMMMMMMAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMM SSSSSSSSKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRZZZZZYYYPPPCCCCCEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

05-09-2006, Od: Aśka Odpowiedz
Asiowa, masz rację! Idzie mi coraz lepiej, uczę się sama i prawie wszystkie melodie które znam mogę już zagrać ze słuchu. To cudowne uczucie, że to pod dotknięciem twoiego smyczka wydobywa się ten wspaniały dźwięk... pozdrówka dla wszystkich!!

05-09-2006, Od: Asiowa:) Odpowiedz
hej:) jak się czegoś pragnie,cos jest jego pasją,to można zdziałać naprawdę wiele!mam 15 lat,i chodzę już drogi rok do ogniska...zaczynałammając 14...za późno zaczęłam?nie,dla mnie nigdy nie jest za późno na marzenia!każdy ma swoją sznsę;] oczywiście wymaga to dużo cierpliwości,samozaparcia,chęcie i talentu;p ale jak było mi przyjemnie,kiedy usłyszałąm na koniec roku od mojej nauczycielki,że jest ze mnie bardzo zadowolona i robię duże postępy:)mimo tego,że już troszkę starsza jestem;p ten trud nie idzie na marne!nie chcę być zawodowym skrzypkiem,chcę spełnić moje marzenie...to jest coś cudownego;] PoZdRaWiAm wsdzystkich i tych zaczynających dopiero naukę;] "po trudach do gwiazd"

18-08-2006, Od: Pianistka:-{ Odpowiedz
jeśli mieszkam w wawie to ile w przybliżeniu muszę czekać na skrzypce z tej stronki(oczywiście po ich zamówieniu):-)
proszę o odpowiedż !! to ważne!

04-09-2006, Od: Jarek Odpowiedz
Najprościej przyjść i kupić. A z wysyłką to będzie 2-3 dni.

02-09-2006, Od: justyna Odpowiedz
do pianistka: to mój numer gg 8369887

01-09-2006, Od: pianistka Odpowiedz
Justyna, bądź na gg o 20.00 ok? mam nadzieję, że przeczytasz wiadomość:-)

01-09-2006, Od: ? Odpowiedz
hm... to komp mojego brata i jego gg. chwilowo go nie ma w domu to mogę Ci podać jego numer, ale mogę pisać tylko dzisiaj. w inne dni zawsze się upewniej z kim rozmawiasz...bo to może być mój brat! oto numer:1614960
jakby co ,to mój mail: olam.muzyka@wp.pl

01-09-2006, Od: pianistka Odpowiedz
oczywiście to była ode mnie wiadomość
:-)

01-09-2006, Od: justyna Odpowiedz
proszęo numer gg od pianistki

31-08-2006, Od: pianistka :-{ Odpowiedz
możesz wziąć prawatnego nauczyciela. miesięcznie biorą więcej niż w ognisku, ale masz ten komfort, że wybierasz ilość lekcji. możesz np. brać jedną godzinną lekcję miesięcznie za max 50 złotych, a minimum 20. przez godzine nauczyciel da Ci profeskonalne wskazówki co do dalszego ćwiczenia na skrzypcach. powodzenia:-)
i nie załamuj się, ja też mam MEGA problem, a jakoś sobie radzę. Ludzie z tej stronki bardzo mi pomogli....

31-08-2006, Od: JUSTYNA Odpowiedz
SRZYPCE SZKRZYPCE ŚNĄ MI SIE PO NOCACH,A NIE STAC MNIE NA OGNISKO 100ZŁ MIESIĘCZNIE

31-08-2006, Od: justyna Odpowiedz
nadal nic, nlerze do sespołu folklorystycznego"snutki" i mama wymyśliła ze ni bed miała czasu na nauke
RATUNKU.........................................................................

29-08-2006, Od: kornel Odpowiedz
Mam bardzo stare zabytkowe skrzypce z konca XVIII wieku. Wyagają jednak ręki lutnika, oraz profesjonalnej analizy, poenieważ nie mam zadnych dokumentów potwierdzających rękę ich twórcy, wiem jedynie, że to austriacka manufaktura... prosze o kontakt: 691 718 549, lub gg : 3494134, lub: mateusz_fac@o2.pl

09-07-2006, Od: Wania Odpowiedz
Pliss pomóżcie mi z wyborem.Co wybrać gitare elektryczną czy skrzypce.Ciągnie mnie do tego i do tego!Mam 13 lat i nie wiem czy moge jeszcze na skrzypcach...pomóżcie pliss - piszcie na gg 556191 albo na poczte.kingamarz@poczta.onet.pl

28-08-2006, Od: zajac Odpowiedz
na Twoim miejscu wybralabym gitare - zwlaszcza elektryczna, a to dlatego ze na takiej gram (a teraz zabieram sie za skrzypce :D ). Gitara elektryczna jest cudownym instrumentem, no i duzo bardziej uniwersalnym niz skrzypce.

11-07-2006, Od: Ola Odpowiedz
Hejka, ja mam 14 lat, a na skrzypcach zaczęłam grać w zeszłym roku. To bardzo ciekawy i interesujący instrument o pięknym brzmieniu. Nigdy nie jest zapóźno na nauke, jeśli się tylko tego naprawdę chcę. Pozdrawiam.
Ps; ale wybór należy tylko do ciebie:)

20-07-2006, Od: Aneta Odpowiedz
Raczej nie nauczycie się grać na skrzypcach samemu, bo jest to bardzo trudny instrument. Ja gram na skrzypcach od 4 lat i uważam że są piękne ale i trudne :)

25-08-2006, Od: Karol Odpowiedz
Zeby osiagnac poziom mistrzowski - zapewne, ale kto zabroni sobie przygrywac czy zagrac kolede w swieta??

23-08-2006, Od: :) Odpowiedz
CZy komus dziala ten program ze stonki paganiniclub??bo mi sie zapisuje jako plik "zip" i nie moge go otworzyć jak to zrobić?

25-08-2006, Od: Fly Odpowiedz
jesli to 'zip', to potrzebny program WinZip, który go otworzy.

22-08-2006, Od: Aśka Odpowiedz
Do Pianistki. Zamówiłam te skrzypce w sobotę przesyłką gratis - opłata przelewem. Doszły do mnie w środę. Mieszkam całkiem na południu, więc z Warszawy to chyba czas całkiem przyzwoity.

20-08-2006, Od: aleksandradd2@tlen.pl Odpowiedz
SKRZYPCE z duszą :

1.ze starym futerałem,bez smyczka,ODNOWIONE u lutnika:
COPY OF ANTONIUS STRADIVARIUS-Czeskie ,GRATIS Podpórka ! cena:900,00

2.bez futerału,ze smyczkiem,stan bdb,nie mają w środku napisu,GRATIS książka
o nauce na skrzypcach ! cena:1000,00
Ceny do negocjacji !

18-08-2006, Od: Elzbieta Odpowiedz
Skrzypce - to najwspanialszy instrument, można na nim śpiewać. Nie zaśpiewasz na fortepianie ani na perkusji... Jeśli chcesz nauczyć się grać i mieszkasz w Wawie, napisz paganiniclub@interia.pl
Sukces gwarantowany.
Program komputerowy: http://paganiniclub.w.interia.pl
- to nie człowiek, ale jeśli masz słuch, nauczysz się grać na skrzypcach sama, poza tym istnieje Skype i inne darmowe programy.

17-08-2006, Od: Adam Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie kamertonu 4- głosowego dmuchanego do skrzypiec. Czy każda ta rurka w którą się dmucha wydaje stosowny dźwięk do strojenia danej struny w skrzypcach? Lepiej kupić kamerton 4- głosowy do skrzypiec czy elektroniczny stroik? Czego wy używacie? Czekam na wasze opinie!

17-08-2006, Od: Pianistka:-{ Odpowiedz
wiecie może ile trzeba czekać po zamówieniu skrzypiec z tej stronki?? bo ja mam zamiar je kupić bez względu na zdanie moich rodziców;-)

14-08-2006, Od: justyna Odpowiedz
do pianistka: dziękuje ci za radę i trzymam kciuki za namiawianie rodziców na skrzypce:-)

14-08-2006, Od: pianistka :-{ Odpowiedz
:-( :-( :-( :-(
jestem załamana!! już myślałam, że przekonam moją mamę do gry na skrzypcach, a ona powiedziała mi dzisiaj, że ja na pewno mam jakiś kaprys i na pewno chcę zostać pianistką tylko teraz mam jakieś młodzieńcze marzenia... fortepian idzie mi świetnie, ale wiem, że to nie jest to!! kocham skrzypce!! chyba się powieszę...

13-08-2006, Od: justyna Odpowiedz
odpiszcie jak najszybciej, chciałabym zacząć nauke jeszcze w tym miesiącu

14-08-2006, Od: pianistka :-{ Odpowiedz
do Justyna:nie jest za póżno na naukę!! porozmawiaj jeszcze z rodzicami, powiedz, że to Twoje marzenie. na pewno zrozumieją!! przecież czego więcej chcieć niż, żeby dziecko marzyło o grze na skrzypcach!! jeśli chodzi o nauczyciela, to wpisz w wyszukiwarce(najlepiej wp) "ekorki" tam reklamuje się wieeeelu korepetytorów!! ja mam 14 lat od ośmiu gram na fortepianie i też marzę o skrzypcach!! moi rodzice również nie są zbyt chętni bo chcą , żebym była pianistka...a ja mam zamiar zdawać na akademię właśnie na skrzypcach!! mam nadzieję, że wszystko Ci się uda!! powodzenia i wytrwałości w nauce!!

13-08-2006, Od: **** Odpowiedz
Do Justyny. Na pewno nie jest za późno, aby rozpoczęła naukę.

chciałam jeszcze dodac,że moi rodzice za nic nie zgodzą się na szkołe muzyczną, bo jest za drogo,mam jeszcze małe pytanko, kto zna kogos z jarocina kto uczy gry na skrzypcach???proszę o namiary

proszę, odpiszcie

zawsze chciałam grać na skrzypcach ale rodzice się nie zgadzają, po pierwsze nie mamy za durzo kasy a po drugie chodze juz do szóstej klasy. Czy nie jest jeszcze za póżno na nałke???

12-08-2006, Od: Aśka Odpowiedz
Pianistko! Jak już wcześniej pisałam mam skrzypce z tej stronki i wydają mi się zupełnie niezłe - firma Ever Player. Myślę, że mogę Ci je polecić, a jak na skrzypce fabryczne mają bardzo ładny dźwięk.

10-08-2006, Od: Pianistka:-{ Odpowiedz
siemka ludzie!!! powiedzcie mi , jeśli już muszę kupić skrzypce fabryczne bo NIE MAM ABSOLUTNIE innego wyboru to, która z firm produkuje nadające się do grania instrumenty?? Błagam o odpowiedż!!!

10-08-2006, Od: CZAREK Odpowiedz
PAMIĘTAJ CHĘCI TO 50% SUKCESU A POZOSTAŁE 50% TO CODZIENNE ĆWICZENIA PRZYNAJMNIEJ 1 GODZ. DZIENNIE

11-08-2006, Od: pianistka :-{ Odpowiedz
jestem przygotowana na ciężką pracę!! :-) na fortepianie czasami ćwiczyłam do 8 godzin!! w weekend oczywiście:-) a chęci też są bo skrzypce to moje marzenie... dzięki, dałeś mi nadzieję, że na 100% będę grać na skrzypcach.. dodałeś mi skrzydeł!!

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 8116  Wstecz  Dalej