Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7975  Wstecz  Dalej

05-07-2006, Od: adam Odpowiedz
Antonius Stradiuarius Cremonensis Faciebad Anno 17 czy ktoś wie ile mogą być warte???

03-07-2006, Od: tomek Odpowiedz
może ktoś szuka starego , ręcznie wykonanego (nie fabryczne) , porządnego instrumentu , mam dwa ,oba świetne . tmadej@orange.pl

20-04-2006, Od: ola Odpowiedz
Moniko nie nauczysz się w tym wieku już grać na skrzypcach i nie wiem kto cie przyjmie bo nie chętnie przyjmują w takim wieku sama wiem po sobie bo jak miałam 12lat to już bylo troche puzno mówie ci szkoda twojego czasu i wysiłku pomyśl ale to jest twoja decyzja naprawde zastanów się to nie tylko do porownania temó musisz się oddać i dużo cwiczyć pozdrawiam

25-04-2006, Od: Malwina Odpowiedz
Może zaskocze, ale ja mam 18 lat i po wielkich wysiłkach dwie szkoły II st. (!) stoją przede mną otworem! Od siedmiu miesięcy przygotowuje się do egzaminu i spokojnie sobie poradzę! 3majcie za mnie kciuki! Mam nadzieje, że będę dowodem obalającym teorię, że wieku 18 lat nie można już poważnie grać:)

20-04-2006, Od: igor Odpowiedz
a ja sie z ola nie zgodze.gówno prawda że sie nie nauczysz.NAUCZYSZ naprawde ja mam 22 lata i ucze sie pół roku i jest super zabawa.gram ze słuchu.jak ktoś czuje muzyke to jazda.uczyc sie.trzy mam za wszystkich kciuki.wiek nie gra roli.liczy sie zapał i spełnienie sie.BUZKA.

20-04-2006, Od: Monia Odpowiedz
Ja nie mam zamiaru iść na żadne lekcje ani prosić żadnego nauczyciela o pomoc. Mam zamiar nauczyć się sama tak jak to zrobiłam z fortepianem. Zaczęłam jak małam 17 lat a teraz potrafię zagrać Chopina czy Bacha. oczywiście muszę ćwiczyć więcej niż osoby po szkole muzycznej. Sądze,że nawet daleko mi do nich. Nigdy też nie bede żadnym wirtuozem. Ale chce spróbować i sądze że choć trochę czgoś się nauczę. W każdym razie dzięki za opinię.

02-07-2006, Od: KasiUnia Odpowiedz
Nie no luz! Jak się znasz na nutach i masz jakomś książkę to spox:) POPIERAM! Powodzenia w pogłębianiu pasji:)

20-04-2006, Od: igor Odpowiedz
moniuka super bierz sie za robote.wierze w ciebie.jak to sie mówi brzydko "ZESRAJ SIE A NIE DAJ SIE"
wiem ze masz wielka moc w sobie i sobie poradzisz.i nie trzeba ci szkoły muzycznej.

24-05-2006, Od: Vaneska Odpowiedz
Czy to prwada ze dzwiek skrzypiec zależy tez od podstawka???

30-06-2006, Od: Jakub Odpowiedz
nie prawda co to za brednie

06-06-2006, Od: Kasia-Rudi Odpowiedz
Witam! Mam 15 lat. Na skrzypcach gram 8 rok. Gdy miałam 7 lat poszłam do szkoły muzycznej pierszego stopnia. Teraz jestem absolwentką, ale nadal gram w orkestrze mojej PSM.
Polecam wszystkim grę na skrzypcach!!!

28-06-2006, Od: Marcin Odpowiedz
hej kasiu-rudi tak więc dlaczego nie udajesz się do PSM 2 stopnia???????????

24-05-2006, Od: Meda Odpowiedz
Szanuje waszą pasje i dlatego chciałabym poznać wasze zdanie na kilka nurtujących mnie pytań. Mam 17lat ostatnio zastanawiałam się nad podjęciem nauki gry na skrzypcach.Czy to nie zapóźno? Chciałabym poprostu oddać się muzyce- myślałam o harfie, lecz to za drogi instrument, pianino i fortepian również... Rodzina uważa, że to chwilowa ekscytacja...sama nie wiem skoro wszyscy mnie do tego zniechęcają! Czy nauka na skrzypcach jest bardzo kosztowna? Ile powinnam poświęcić czasu na naukę? Czy nie będzie to wpływało negatywnie na moją edukacje szkolną? Wiem, że te pytania wydają wam się śmieszne, jednak nikt z moich znajomych nie gra na skrzypcach i nie mam do kogo się zwrócić. Bardzo was proszę o rzetelne podejście do sprawy :) i wybaczcie mi, że trochę przynudzałam :]

27-06-2006, Od: KasiUnia Odpowiedz
Emka! Szczerze Ci powiem że chodzę do I klasy gimnazjum angielskiego... gram na skrzypcach... i na klarnecie:) I jakoś idzie... :) Więc nie zniechęcaj się bo na prawdę warto grać na skrzypcach.:) Życzę powodzenia w rozwijaniu pasji:)

10-06-2006, Od: ? Odpowiedz
nauka gry na skrzypcach nie przeszkadza w szkole podstawowej ale w gimnazjum zacztnają się już problemy z nauką nie mówiąc już o liceum....

26-06-2006, Od: Robik Odpowiedz
Jak się na tym gra??? prosze o pomoc plz jak to nastroic??? jakie hwyty sie stosuje??
3819869

24-06-2006, Od: Meda Odpowiedz
Nie przejmuj się...moi rodzice też nie chcą mi kupić skrzypiec, więc postanowiłam zaoszczędzić - wiem, że prędko nie uzbieram takiej sumy ale warto poczekać:)

22-06-2006, Od: Meda Odpowiedz
Ja w prawdzie jeszcze nie gram ale uważam, że to nonsens rezygnować z grania. Powód nie wydaje mi się być aż tak ważny w końcu każda pasja ciągnie za sobą jakieś plusy i minusy...zastanów się nad tym ;)

20-06-2006, Od: k.gasiorowski@chello.pl Odpowiedz
MAM DO SPRZEDANIA SKRZYPCE STAINER Z XIX W., POSIADAJĄCE EKSPERTYZĘ, DO RENOWACJI, I TAK SIĘ OPŁACA.CENA BARDZO PRZYSTĘPNA.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAT. WARSZAWA TEL. 0602-667-484.

11-06-2006, Od: Kuba Odpowiedz
mam do sprzedania skrzypce 4/4 oraz smyczek. Zainteresowani niech do mnie piszą: vonsace@wp.pl

10-06-2006, Od: tomasz Odpowiedz
Gdzie w internecie można zanleżć jakiej nuty wzpółczesnych piosenek na na skrzypce?przeyłajcie linki na gg 7951511

07-06-2006, Od: karcia Odpowiedz
cześć mam 12 lat chodzę do szkoły muzycznej 5 rok.
polecam wszyskim ten instrument i grę

06-06-2006, Od: Kasia-Rudi Odpowiedz
Jeżeli ktoś zaczyna grać-polecam skrzypce fabryczne. Później warto zainwestować więcej od 2 do 25 tys. zł.

30-05-2006, Od: Mateusz Odpowiedz
potrzebne mi sa mi nuty najlepiej koled :D

28-05-2006, Od: Meda Odpowiedz
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają mnie duchowo. Dziękuję :*

28-05-2006, Od: Malwina Odpowiedz
Zapraszam do wzięcia udziału w mojej aukcji. Przedmiotem są skrzypce fabryczne w świetnym stanie:)

http://www.allegro.pl/item106924107_skrzypce_4_4_fabryczne_o_swietnym_brzmieniu_.html

24-05-2006, Od: Dominika Odpowiedz
tak zależy i to bardzo. Bo to właśnie postawek przenosi drgania strun to wewnątrz skrzypiec i z tamtąd wydobywa sie za pomocą otworów rezonansowych ;-)
Pozdrowionka dla wszystkich skrzypków ;-)

28-05-2006, Od: Jan Odpowiedz
Co racja, to racja!:)
Pozdrawiam!

24-05-2006, Od: Meda Odpowiedz
Oto mój e-mail ;)

22-05-2006, Od: waisiki ;) Odpowiedz
noo hej ;) ma ktos może do sprzedania jakies skrzypce elektroniczne ;D
boo ja właśnie bym chciała na takowych grać ;)
pomórzcie czym się mam kierować przy kupnie ;) i co i jak ;D jak coś wiecie to dajcie cynk
GG: 1625328
pozdrawiam ;) skrzypków i nie tylko ;)
Vanessa Mae ruleeez

18-05-2006, Od: Aneska Odpowiedz
Witam!moja 9letnia córka chce bardzo grać na skrzypcach, postanowiłam,ze jej kupię w ramach prezentu komunijnego jakiś odpowiedni i nie za drogi model, hmm tylko kompletnie nie mam pojęcia jaki dla początkującego? a komunia za tydzień..please, ktokolwiek wie...będę wdzięczna!

20-05-2006, Od: Evi Odpowiedz
Wydaje mi się, że na 9 lat to w samraz będą skrzypce 1/2... Cociaż jeśli córka jest drobna (ma małą rączkę) to odpowiednie byłyby 1/4... Ja grałąm na ćwirtach do 10-11 roku życia. Poważnie;) Życzę powodzenia!

17-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
kupie skrzypce 4/4 stare z dusza.

13-05-2006, Od: Aga Odpowiedz
Kocham je poprostu! Kocham ich dźwięk!!Kocham Was skrzypce!!! ... ale nie umiem na Was grać :D Słuchajcie Kochani ja muszę je mieć! Poradź cie mi proszę, jakie mam kupić. Mam kasy tak do 400 zeta. Firma jest obojętna, ale interesuje mnie szlachetne, ciemne brzmienie. Kompletnie nie wiem jak takie znaleźć. Wybieram się teraz do sklepu muzycznego, żeby mi jakie zademonstrowali, ale nie ma to jak opinia takich znawców jak Wy!!! :D Pomożecie? Piszcie raczej na maila - jak możecie ;)

12-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
te jasniejsze sa Amatiego a te ciemniejsze copia Antoniusa Stradivariusa...piszcie na maila

09-05-2006, Od: Gabuś Odpowiedz
to zrób fotki jestem zainteresowana

11-05-2006, Od: Malwina Odpowiedz
Ok, jak coś to napisze na meila (ze zdjęciami).

10-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
jestes zainteresowana kupnem czy zamianą??

10-05-2006, Od: Gabuś Odpowiedz
ja tam roznicy niewidze

10-05-2006, Od: Gabiii Odpowiedz
Hej! Ma może ktos do sprzedania skrzypce do 120zł 4/4? wiem że ta kwota jest śmieszna ale na więcej mnie nie stac.Może ktos ma niepotrzebne skrzypce? JA JE KOCHAM!!!!!!!!!!

10-05-2006, Od: malwina Odpowiedz
Mam takie skrzypce. Fabryczne około roczne. Bez podbródka i smyczka. Reszta jest. Są one gotowe do grania. za dodatkową opłatę mogę się zgodzić także na futerał. Grałam na nich 8 miesięcy. Teraz mam nowe. Jak jestes zainteresowana to pisz śmiało:)

10-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
kupie skrzypce wygrane np. na stronie : http://www.allegro.pl/item99837140_stare_skrzypce_pradziadka2_kompletne_zobacz.html
z gryfu jest sciagniety(wyzłobiony gra lakier) i takze ja takie kupie.

04-05-2006, Od: Natala Odpowiedz
Kto lubi Vanessa Mae??

09-05-2006, Od: malwina Odpowiedz
Ja ją bardzo lubie. Przez nią sama zaczęłam grać;)

04-05-2006, Od: Evi Odpowiedz
Kiedś za nią przepadałam. Z wiekiem zaczęłam słuchać nagrań z jej udziałem... I niestety coraz bardziej mnie zawodzą... Ale ogólnie jest ok.

06-05-2006, Od: Gabuś Odpowiedz
proszę o fotki tych skrzypiec na maila gabigusia@buziaczek.pl

07-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
nie posiadam fotek skrzypek,zapraszam do Mnie:)

06-05-2006, Od: Mateusz Odpowiedz
Dopiero zaczynam grac, kazda wskazowka sie przyda (np. jak sie stroji, gdzie jest poszczegolny dzwiek na gryfie i jakies proste utwory) zgory dziekuje!
GG-3638305

06-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
zamienie skrzypce lub sprzedam-2 sztuki (jedne ciemne a drugie jasniejsze) 4/4.Zamienie na stare,ale wygrane dosc.

05-05-2006, Od: Wiktor Odpowiedz
shit :D moj mail to letox@o2.pl -na dole jest pomylka, aha i tam powinno chyba byc "do mnie dłoń", a nie "dla mnie" :D

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7975  Wstecz  Dalej