Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7933  Wstecz  Dalej

04-05-2006, Od: Natala Odpowiedz
Kto lubi Vanessa Mae??

09-05-2006, Od: malwina Odpowiedz
Ja ją bardzo lubie. Przez nią sama zaczęłam grać;)

04-05-2006, Od: Evi Odpowiedz
Kiedś za nią przepadałam. Z wiekiem zaczęłam słuchać nagrań z jej udziałem... I niestety coraz bardziej mnie zawodzą... Ale ogólnie jest ok.

06-05-2006, Od: Gabuś Odpowiedz
proszę o fotki tych skrzypiec na maila gabigusia@buziaczek.pl

07-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
nie posiadam fotek skrzypek,zapraszam do Mnie:)

06-05-2006, Od: Mateusz Odpowiedz
Dopiero zaczynam grac, kazda wskazowka sie przyda (np. jak sie stroji, gdzie jest poszczegolny dzwiek na gryfie i jakies proste utwory) zgory dziekuje!
GG-3638305

06-05-2006, Od: Ola Odpowiedz
zamienie skrzypce lub sprzedam-2 sztuki (jedne ciemne a drugie jasniejsze) 4/4.Zamienie na stare,ale wygrane dosc.

05-05-2006, Od: Wiktor Odpowiedz
shit :D moj mail to letox@o2.pl -na dole jest pomylka, aha i tam powinno chyba byc "do mnie dłoń", a nie "dla mnie" :D

05-05-2006, Od: Wiktor Odpowiedz
kupilem skrzypce !!! jupiii !! jednak kompletnie nie umiem na nich grac, tzn. nigdy w zyciu nawet nie trzymalem w rękach skrzypiec... BLAGAM O POMOC !! :D za wszelkie rady, intrukcje i pomoce z góry thx dla wszystkich, wiec jesli macie dla mnie jakies interesujący materialy, ktore powinienem przeczytac to bardzo prosze na maila lub na gg-3778694 pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci tych ktorzy wyciągną dla mnie dłoń:D

05-05-2006, Od: Natala Odpowiedz
Hej Gosia a za ile kupilas?tez bym chciala miec skrzypce no ale niestety nie stac mnie:(

05-05-2006, Od: Gosia Odpowiedz
no i kupiłam jednak stare z duszą...ech:)

03-05-2006, Od: Ania Odpowiedz
n poczatku powinienes nauczyc się poprawnej postawy prowadzenia smyczka po pustych strunach
nastempnie stawiac 123i 4 palec
nauczyc sie grac detasche i scaccato a później to już masz z górkim Pozdrawiam cie serdecznie i zyczę powodzenia :*

03-05-2006, Od: Wiktor Odpowiedz
"detasche i scaccato" hehe mów mi tak jeszcze - nie mam pojecia co to takiego, jak pisalem ja jestem totalnie początkujący :D,ale po tym tekście domyślam sie, że Ty pewnie nieźle wymiatasz ;] jakbyś miała Aniu wolną chwilkę, to proszę Cię zagadaj do mnie na gg-3778694,gdyż chcialbym sie dowiedzieć jak najwiecej...o skrzypcach,rzecz jasna :D

03-05-2006, Od: :) Odpowiedz
Co to jest ten tuner??

aha, bylbym zapomnial - moj numer gg-3778694, gdyby ktos mial chwile czasu i jakies dobre instrukcje dla mnie jak powinienem zacząć, to bardzo prosze by zagdal, bede wdzieczny za kazde info ;]

witam :D, bardzo chcialbym nauczyć się grać na skrzypcach,ale szczerze powiedziawszy nie wiem od czego zacząć...;/ ma ktoś może jakieś szkoły na skrzypce od podstaw ?i jeszcze jedno pytanie-jaki powinienem kupić tuner,zeby mi pokazywal jaki zagrywam dzwięk w danym miejscu na gryfie ??:> czekam na wszelkie info tutaj i na maila
pozdro all ;]

27-04-2006, Od: Ania Odpowiedz
Czy ktoś mogłby mi powiedziec cos na temat skrzypiec Ars Music-czeskie
Czy one sa dobre??

03-05-2006, Od: Ania Odpowiedz
Moim zdaniem są dobre:) Grałam na skrzypcach 3/4 tej firmy i były bardzo wygodne:)

02-05-2006, Od: Ania Odpowiedz
Ever Player cieszy się wielkim zaufaniem ludzi! Moim zdaniem ever Palyer jest lepszy niż stagg bo grałam na ever palyerach i na staggu i sądze ze ever palyer jest rownie dobry ale lepsze są ever palyery

02-05-2006, Od: Gosia Odpowiedz
Stagg i Ever Play..poradzcie mi proszę, którą firmę wybrać..będę bardzo wdzięczna..

02-05-2006, Od: Gosia Odpowiedz
witam:) ja mam 23 lata i zawsze marzyłam o grze na skrzypcach..postanowiłam kupić sobie wreszcie skrzypce, długo szukałam takich z duszą starych, ale ostatnio zmieniłam zdanie i kupię chyba fabryczne do nauki. POradźcie mi proszę jakie najlepiej, jakies firmy..i w ogóle niech ktoś napisze na maila jak chce więcej o tym pogadać:)pozdrówka

01-05-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Jestem początkują skrzypaczką. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek rady piszcie!!! Cenie Wasze wskazówki i czekam ;-)

01-05-2006, Od: KRYSTIAN Odpowiedz
SKRZYPCE STAINER Z XIX W. NIEMIECKIE, POSIADAJĄCE EKSPERTYZĘ, DO RENOWACJI. CENA. 2000 ZŁ. DO NEGOCJACJI. TEL. 0602-667-484. WARSZAWA.

27-04-2006, Od: Pati Odpowiedz
chętnie kupie stare skrzypce lutnicze 4/4. ma ktos takie i chce sie ich pozbyc?

01-05-2006, Od: Damaris Odpowiedz
mam stare lutnicze skrzpce 4/4,które chcę sprzedać. zainteresowanych proszę o telefon 032 278 66 34

29-04-2006, Od: Marek Odpowiedz
Na końcu pręta(smyczka) znajduje sie taka śrubka ona zazwyczaj ma kolor srebny z czarnym paskiem należy ta śrube przekrecićw prawo zeby smyczek naprężyć. Jeżeli nie jesteś pewien czy jest dobrze napięty na wierzchniej stronie dłoni delikatnie włosiem do dłon sprawdź czy po delikatnym uderzeniu sie ,,odbija'' napewno Ci sie uda rób to z głowa anie z ksiazka a jeżeli sie boisz poproś jakiegoś nauczyciela lub zawaansowanego ucznia to Ci pokaże. Życze synkowi wielkiego powodzenia

28-04-2006, Od: Przemek Odpowiedz
Mam 34 lata i wczoraj zabrałem mojemu 4 letniemu synkowi skrzypce które dostał od dziadka (rozmiar 1/2). Od dziecka chciałem grać na skrzypacach. I zagrałem !
Powiedzcie mi tylko jak sie naciąga smyczek bo nie chcę go popsuć w pierwszy dzień. A z tego co wyczytałem na tej stronie smyczek na czas transportu był poluzowany. Jak mocno ma być naciągnięty ? Będę wdzięczny za podpowiedzi dotyczące pierwszego kroku. A synek pójdzie do nauczyciela metodą Suzuki. Pozdrawiam wszystkich.

25-04-2006, Od: Veni Odpowiedz
Mam pytanie dlaczego gdy na jakiej kolwiek strunie gdy przejade smyczkiem od początku do konca to dochodząc do środka smyczka zaczyna on bardzo drgać? Z góry dziekuje

27-04-2006, Od: Evi Odpowiedz
Podejrzewam, że przyciskasz smyczek za bardzo, albo za lekko:) Może jesteś spięty/a. Niech to będzie ciężar ręki, nic ponadto. Ruch swobodny:) Powodzenia!

26-04-2006, Od: ? Odpowiedz
Może nieprawidłowo kantujesz smyczek? Pręt powinien być ulożony od siebie. A może masz słaby smyczek?

27-04-2006, Od: Veni Odpowiedz
Ale on drga gdy przesuwam go w dół .W przeciwną strone jest wszystko ok

27-04-2006, Od: Veni Odpowiedz
Gdyby ktoś miał jakieś dobre rady czy ćwiczenia odnośnie gry na skrzypcach które mogły by mi pomóc stawiać pierwsze kroki napiszcie do mnie. Dzieki

27-04-2006, Od: Evi Odpowiedz
Przede wszystkim ćwicz z głową:) Podczas ćwiczenia nie myśl o tym, cosię dzieje za oknem - skup się na grze. Pamiętaj o prawidłowym układzie rąk i oczywiścia intonacji. Ćwicz z głową:) Życzę powodzenia!

11-04-2006, Od: igor Odpowiedz
ile kosztuje ustawienie skrzypiec chodzi mi o podstawek pod struny?
a ile kosztuje ustawienie z duszA?

ustwienie duszy czy podstawka nic nie kosztuje, ale płaci się za ich zrobienie!

13-04-2006, Od: igor Odpowiedz
to wkońcu które skrzypce są ,,lepsze" ever play czy stag? odpiszcie bo mam problem.które lepiej brzmią.

Dobrze brzmia skrzypce lutnicze.

26-04-2006, Od: Karolina Odpowiedz
Szukam kogoś kto chętnie odsprzeda skrzypce w dobrym stanie i przyzwoitą ceną.piszcie na mojego maila.

25-04-2006, Od: Natala Odpowiedz
Hej!Mam 17 lat i od paru lat o niczym innym nie maże tylko o tym zeby grac na skrzypkach!! kocham je!!! I postanowilam ze sobie na nie uzbieram!!i spelnie moje marzenie!!!Jesli ktos chce pogadac niech pisze na gg 7419687

18-04-2006, Od: Veni Odpowiedz
Potrzebuje pomocy .Powiedzcie gdzie moge znależć w internecie materiały dotyczące nauki gry na skrzypcach ,coś dla początkującego amatora?Z góry dziękuje i pozdrawiam

25-04-2006, Od: malwina Odpowiedz
Hej veni! posiadam takie materiały, jeśli jesteś chętna prześlę ci przez meila! stopień od począrtkujących do zaawansowanego!:)

19-04-2006, Od: Evi Odpowiedz
Hej. Tu kiedyś ktoś podawał linka do takiej stronki... Poszukaj tutaj w poprzednich ogłszeniach;) Powodzenia!

21-04-2006, Od: Hania Odpowiedz
J nauke zaczęlam w wieku 8 lat ale moja koleanka w wieku 17 i cały czas jedzie na piatkach :)

19-04-2006, Od: igor Odpowiedz
skrzypce fabryczne na poczatek beda w sam raz sm jesyem poczatkujący i gram na fabrycznych.powodzenia trzy mam kciuki

19-04-2006, Od: Monia Odpowiedz
A ty Igor, na skrzypcach jakiej firmy grasz? Czy początki były bardzo trudne?

19-04-2006, Od: igor Odpowiedz
kochanie nie takie trudne.ja gram ze słuchu.naprawde bardzo duzo umię.trudność jest w technice. kolezanka mi powoiedziała tylko jak tzrymać smyczek i jak stawiac palce. kobieto ja mam 22 lata hehe.ja narazie nie mam skrzypiec ale poluje na jakieś tanie.bo kolezanka mi zabrała.buzka

19-04-2006, Od: Monia Odpowiedz
Hehe ja mam 21 lat i co z tego. Chciałam mieć po prostu porównanie z fortepianem. Nigdy nie brałam lekcji fortepianu, wszystkiego nauczyłam się sama i wiem co to za robota (ciężka cholera). Teraz chce wiedzieć czy warto próbować, czy dam radę. Nie chce żeby po paru chwilach okazało się że nic z tego.

19-04-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Jak byś chciał pogadać to pisz na maila : donija5@o2.pl

Czekam papa

19-04-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Hej Maciek!
A jakie skrzypce masz na początek?? kupiłeś własne czy od kogoś pożyczyłeś?? ja też szukam dobrych a takich skrzypeczek. Pozdrowionka. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy zaczynają ;-) buźka

19-04-2006, Od: Maciek Odpowiedz
hej,mam juz SKRZYPCE I ZA TYDZIEN IDĘ NA PIERWSZA LEKCIE ' ZA JAKI CZAS NAUCZE SIĘ CZEGOS GRAĆ NP. "CICHA NOC"

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7933  Wstecz  Dalej