Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10295  Wstecz  Dalej

29-02-2008, Od: Lara Odpowiedz
Mary, a co ja mam powiedzieć?

23-02-2008, Od: kernit Odpowiedz
no i co z tego?????jestem nowy!!!

27-02-2008, Od: mary Odpowiedz
a kto ty jeden???

27-02-2008, Od: kernit Odpowiedz
gram 8lat spiewam w operze a ty kto???????????

23-02-2008, Od: ivolinist Odpowiedz
czy te forum jest spoko? tak jesli nprawde lubisz skrzypce i jest to twoja pasja... grasz na skrzypcach? pozdro

28-02-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Moim zdaniem Piotr Rubik zmienił trochę przez popularność , ale doceniam to co zrobił w Tryptyku(którego uwielbiam słuchać , zwłaszcza "Psalmu z tańcowaniem" i "Psalmu z Abrahamem", zgadnijcie dla czego :)) i trochę jak dla mnie było go za dużo w mediach .

28-02-2008, Od: Awaza Odpowiedz
No hej!Ja gram na wiolonczeli.

28-02-2008, Od: klara Odpowiedz
CO SADZICIE O PIOTRZE RUBIKU???? MNIE SIE ON BARDZO PODOBA:):):) I JEGO MUZYKA TEZ... A WAM?/? PISZCIE!!! POZDRO

28-02-2008, Od: mary Odpowiedz
kiedyś bardzo lubiłam jego kawałki,ale teraz troszkę mi się znudził...,oczywiście jest fajny i ma pięknie śpiewający chór....;-)))

28-02-2008, Od: violinist Odpowiedz
jego muzyka ok moze byc nie bylam na zadnym z koncertow wiem ze kiedys tam wygral jakis konkurs viva najpiekniejsi chyba jak na swoj wiek to moze i nawet przystojny..ale teraz nie urzazjac nikogo troche zbrzydl wiek robi swoje podobno na koncertach sa tlumy i piszczece fanki a jak rozdaje autografy to tylko 15 minut albo w ogole... mnie on tam nie pociaga ale szacunek dla niego...pozdro

28-02-2008, Od: gabi Odpowiedz
zgadzam sie

27-02-2008, Od: mary Odpowiedz
I LOVE VIOLIN!!!!!!

27-02-2008, Od: ? Odpowiedz
smieszne

19-02-2008, Od: Gosia Odpowiedz
DO:nusia:-*********

Ja będę dopiero zaczynać grać, a mam 19 lat.To wcale nie jest za późno,każdy wiek jest dobry,jeżeli tego bardzo chcesz to probuj.Na pewno się nauczysz.

22-02-2008, Od: nusia:-********* Odpowiedz
dzięki Gosiu za pocieszsko!!!!!!!!!!Rodzice chcąrzebym grała na skrzypcach!!!!!!JA TYMBARDZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeeee!

26-02-2008, Od: 54+61 Odpowiedz
nie powinnas tego tal odbierac ze rodzice chca to musisz ty chciec bo to ty bedziesz grać!!!!czesto tak jest ze rodzice naciskaja na dziecko i ono chce pod wpływem tego co oni cchca!!!!!!!!!!zastanów sie!!!!

24-02-2008, Od: margaretka Odpowiedz
hejka! gram na skrzypcach i od pewnego czasu mam problem z synchronizowaniem prawej i lewej reki w zwiazku z czym zapozno stawiam palec na strunie i jak zmienie smyczek to najpierw brzmi stary dzwiek a dopiero potem nowy. czy zna ktos na to jakis sposob? moze jakies cwiczenie?

24-02-2008, Od: flora Odpowiedz
kwestia wyćwiczenia
czas czas czas
...........daj czasowi czas...........
ćwicz ćwicz i ćwicz

22-02-2008, Od: kossan Odpowiedz
czy to forum jest spox???Poleciła mi je dziewczyna xd

22-02-2008, Od: dryghftuftr Odpowiedz
rhyubfhuawbfgygayfbywebrfywbfyegwytrbweufybuhfbhyawbfytweb

22-02-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć dryghftuftr!Interesują cię skrzypce???

20-02-2008, Od: Anna Odpowiedz
Witam wszystkich skrzypków! Grających, zaczynających i tych co się wahają:) Nigdy nie jest za późno choć w pewnym wieku człowiek nie łapie tak szybko i nie jest tak elastyczny jak 5-7 letnie dziecko. Ja gram juz od... 27 lat i z tego żyję.To wymagający ale piękny zawód :) robisz to co kochasz, zwiedzasz cały świat a jeszcze Ci za to płacą!:) a poważnie-uczę też dzieci młodsze i starsze, na ternie Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt. annaboniecka@wp.pl

Życzę powodzenia!:)

22-02-2008, Od: mary Odpowiedz
chodzę do szkoły muzycznej.Zawsze morzyłam aby zostać tak jak ty-nauczycielką skrzypiec,ale.....wszyscy moji znajomi ze sql muzycznej uważają że to szaleństwo po 1st iść na 2,aby dalej się kształcić...Strasznie mi pomieszali w głowie....Co mam robić,POMÓŻ,okey?;-)

14-02-2008, Od: Ola Odpowiedz
Gosia, tych utworów jest tak dużo. ALe chcesz ich słuchać czy wykonywać? Jeśli wykonywać, to powiedz jak długo się uczysz grać i co już grałaś itd :)

22-02-2008, Od: agnieszka Odpowiedz
ja juz grałam ze sto concertów i chce je pewnie ze wykonywac ja sie ucze od 1 klasy podstawówki i teraz chodze do 3 podstawówki grałam też bardzo dużo etiud i takie inne utworki to życze wszystkiego dobrego
Agnieszka. :-)

22-02-2008, Od: agnieszka Odpowiedz
siemka skrzypce sa niezwykłe ale ja chodze do 3 dziecięcej i 3 w szkole podstawowej nr 1 skawina ale ja mam wypożyczone skrzypce z szkoły muzycznej w Krakowie

21-02-2008, Od: violinist Odpowiedz
ela przepraszam ale na razie nie mam czasu ci odpisac mam natlokzajec b szkole i w ogole... ale odpisze ci obiecuje nie zapomnialam... pozdro pa dzieki za wyrozumialosc...

21-02-2008, Od: ela Odpowiedz
ok nie ma sprawy u mnie jest to samo i jeszcze zespół,skrzypki:)pozdrawiam

19-02-2008, Od: Adrian Odpowiedz
Dzieńdobry gram na skrzypcach prawie 6 lat.Mam 15 lat:)Chciałbym poznać paru ludzi,którzy pomogli by mi rozwijać sie w kierunku muzyki,chciałbym tu kogoś poznać.Czasem jestem zniechęcony tym instrumentem,bo łatwo nie jest,ale bez niego moje życie nie ma sensu.Czasem chciałbym poradzić się do kogoś kto gra na skrzypcach...pomorzecie mi?

20-02-2008, Od: Agnieszka Odpowiedz
Chłopczyku nie wiesz jeszcze dużo o skrzypcach

Chłopczyku nie wiesz jeszcze dużo o skrzypcach

19-02-2008, Od: ela Odpowiedz
chetnie pogadam ale gram rok jesli mozesz daj numer gg chetnie pogadam na pewno sie odezwe ja gram rok ty sześć lat ale kazdy kiedys zacznał:)pozdrawiam

Witam gram już ponad 25 lat na jest to bardzo pożytyczne zajęcie moją pasię zaczełam od 9 roku życia obecnie mam 36 lat pozdrawiam

20-02-2008, Od: elix Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

zapraszam i prosze o komentarze i wpisy do ksiegi gości

20-02-2008, Od: Irek Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich nowych uczestników tego forum!!!Dla wszystkich juz grajacych życze wielu sukcesow a dla zaczynajacych odwagi i siły!!!ja zacząłem grac juz teraz 6 miesiecy temu a mam lat 24 naprawde bardzo!!!pozdrowienia
szczegulne dla eli!!!!
:)
gg 8049910

20-02-2008, Od: ela Odpowiedz
no Irek dziekuje:)
ja mam 14,5lat gram rok i nie rzałuje!~!!to moja pasja,miłość,marzenie.Od dziecka jestem śilnie związana z muzyką jak prawie cała moja rodzina!Wiem,że to to co kocham i co chce robić!Również życze wielu sukcesów!Mówie Wam marzenia się spełniają!!!!!~~~~~~~wystarczy tylko w to uwierzyć!!Nie poddajcie się szczególnie początkujący jak i Ci z dłuższym stażem!!!!
pozdrowienia dla Violinist Irka Gosi

19-02-2008, Od: ela Odpowiedz
To była jakaś celtycka melodia, w gamie minorowej, głęboka, pulsująca, przepełniona cierpliwą rozpaczą i pozbawionym ambicji pragnieniem - brzmiały w niej irlandzkie skrzypki, chropowata harmonia niższych strun szarpanych - rozedrganych razem w błaganiu, które brzmiało bardziej ludzko, niż jakikolwiek dźwięk wydawany przez dziecko, mężczyznę czy kobietę.
Uderzyło mnie to - niczym wielka nie ukształtowana myśl, która nie może przybrać żadnego kształtu w tej atmosferze powolnej cudownej otaczającej mnie muzyki - że to właśnie jest moc skrzypiec; że potrafi brzmieć bardziej ludzko niż sami ludzie! Mówi za nas w sposób, na który nas nie stać! Ach tak, właśnie na tym zawsze polegała muzyka i poezja.

19-02-2008, Od: Paulina Odpowiedz
czy ktos udziela moze korepetycji gry na skrzypcach w okolicach lezajska czy tez sieniawy woj.podkarpackie ?? prosze o kontakt gg 8486618 z gory dziekuje i czekam pa:)

17-02-2008, Od: Irek Odpowiedz
serdeczne pozdrowienia dla Eli!!!!!!!!!!!!!! :)
wkoncu po sesji huraaaaa!!!!! :)
powrot do rzeczywistosci
:)

18-02-2008, Od: ela Odpowiedz
no Irek dzieki i wzajemnie

17-02-2008, Od: violinist Odpowiedz
dzieki za pozdrowienia odpisze na pewno obiecuje jesli nie odpisuje przez jakis czas nie znaczy ze o tobie zapomnialam tylko ze nie mam czasu pozdrawiam cie rowniez cieplutko:):):):)

18-02-2008, Od: ela Odpowiedz
ok

18-02-2008, Od: nusia:-********* Odpowiedz
nie wiem czemu,ale od pewnego czasu myślę aby zacząć grać na skrzypcach...Odrazu mówię,że mam 13 lat!!!Czy nie za póżno???Poradżcie!!!!Mam próbować?!Help!!!

18-02-2008, Od: flora Odpowiedz
hejo
ja gram 20lat jestem nowa na forum mam 24lata mówie wam kazdy wiek jest dobry by zaczac edukacje muzyczna jesli chodzi o skrzypce to wiadomo własny wkład czasowy no i materialny!
piszcie chetnie poradze i odpowiem
pozdrówka

18-02-2008, Od: mary Odpowiedz
zapytaj się rodziców,znajomych,przyjaciół,osób które grają na skrzypcach,Przemyśl to koniecznie!!!!!Ale ja myśle,że warto spróbować i się nadajesz!!!!!!XDXDXDXDXDSerio,serio!

16-02-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć myślę że te forum jest super!!!!!!XD

16-02-2008, Od: rafałek Odpowiedz
czesc MARY to ja

18-02-2008, Od: mary Odpowiedz
a kim ty jesteś?????XD

07-02-2008, Od: klara Odpowiedz
PROSZE O ODP NA PYTANIE TO WAZNE! PO CZYM POZNAC ZE DUSZA SKRZYPIEC SIE PRZESUNELA? BO MI SKRZYPCE NIE GRAJA!!!!!! A JESLI SIE PRZESUNELA TO CHYBA NIE SA DO WYRZUCENIA????? PROSZE O ODP TO WAZNE CZEKAM POZDROWIENIA NIE WIEM CO MAM Z TYM PROBLEMEM ZROBIC... PA:}:}:}

17-02-2008, Od: Aagnieszka Odpowiedz
wiesz co ja też mam do ciebie pytanko czy ty na nich wogole grasz???? to bardzo ważne bo szkrzypce mają dusze i może się na ciebie obraziły tego dokładnie to nie wiem.ale ja ci to wysyłam bo sie poprostu na tym znam. nic się nie bój życzy Agnieszka

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10295  Wstecz  Dalej