Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 9889  Wstecz  Dalej

01-01-2008, Od: Czerniu Odpowiedz
Na marzenia nigdy nie jest za pozno
jelsi macie sluch muzyczny to kazdy wiek jest dobry

01-01-2008, Od: ela Odpowiedz
święta racja!!!!!!

02-01-2008, Od: Olaa Odpowiedz
Help! Potrzebuję nuty na skrzypce do AVE MARIA Bacha. Prosze przesylac na Maila; ola_pelczarska@op.pl
Mam zamiar zagrać to na slubie siostry
Dzieki xD

02-01-2008, Od: ela Odpowiedz
niestety nie też tego poszukuje!a ty długo grasz?
odpissz pozdrwaiem;]

01-01-2008, Od: cosmo Odpowiedz
wlasnie patrze. i tak wychodzi ze na skrzypce okolo 300 zl trzeba wydac. piechota to niechodzi, ale moze troche podbiegne;)3majcie sie:D

02-01-2008, Od: ela Odpowiedz
racja!ale trzeba trohce zainwestowac ja mam skrzypki dziadki warte 30tyś zł!300zł to przyzwoita cena!@@@

01-01-2008, Od: cosmo Odpowiedz
w sumie macie racje, ale marzenia marzeniami, a 20 latki do szkoly muzycznej juz nie przyjma;) troche kaski trzeba zainwestowac, a moze ma ktos skrzypce tanio na sprzedanie? bo w sumie od czegos trzeba zaczac;)

nie martw sie!!!do szkoy muzycznej zależy gdzie mieszkasz moze do prywatnej si załapiesz!!ja tez chce ael mam 30km!!!a co do skrzypiec to na allegro jest pełno całkiem dobrych!!!!!fajnie że sie zdecydowałaś i powiedziałaśBO W SUMIE OD TRZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ~~~~~~~~~!!!!RACJa pisz tu papa

zadajcie 1pytanie w nowym roku\!!!!!!

31-12-2007, Od: filip Odpowiedz
cześć mam pytanie polećcie mi prosze jakiś smyczek!!!!!błagam pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29-12-2007, Od: :P Odpowiedz
http://dazeniedocelu.dbv.pl/news.php

Niedlugo temat o skrzypkach!

30-12-2007, Od: ela Odpowiedz
super stronka!!!!!!!pozdrawiam

28-12-2007, Od: adzia Odpowiedz
toi najlepsze forum pod słońcem a i mam ptańko!polećice mi dobrą kalafonie !plose!!!!!!!!1

28-12-2007, Od: Magda Odpowiedz
Słuchaj Alicjo naj lepiej będzie jak kupisz skrzypce lutnicze. Ja mam skrzypce lutnicze od Pana Stalmacha i jestam z nich bardzo zadowolona. Jeżeli chcesz to możesz sprawdzić na stronie internetowej Pana Stalmach z Lędzin koło Katowic.

28-12-2007, Od: ela Odpowiedz
cześć dużo dałaś za te skrzypki?długo grassz?
ja mam lutnicze szkoła niemiecka stainer wiek18..odpisz pozdrawiam pa

28-12-2007, Od: alicja Odpowiedz
dzieki wielkie Madziu!a ty długo grasz?
odpisz prosze pozdrawiam

28-12-2007, Od: krysia Odpowiedz
OGŁOSZENIE!!!dam lekcje gry na skrzypcach!!kraków i okolice!~!!!!piszcie

25-12-2007, Od: ela Odpowiedz
dziekuje basiu!co jest czemu nie piszecie???????piszcie pozdrawiam!niech ta strona ożyje!!!!!!!!!!

25-12-2007, Od: basia Odpowiedz
dla kochanej eli, mojej siostrzyczki, elu kocham Cię trzymaj się, może ludzie zaczną pisać:)

24-12-2007, Od: domi i ela ;] Odpowiedz
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.

23-12-2007, Od: ela Odpowiedz
droga basiu!!!dzuiękuje że dodałaś tak piękne z głębi serca płynące życzennie!1pozdrawiam!!!dziękuje

23-12-2007, Od: basia Odpowiedz
Chciałabym złożyć wam najszczersze życzenia. Dużo zdrowia, co by mi się bardzo przydało, szczęścia, powodzenia w nauce i nie tylko, wygranej w totolotka(mi się poszczęściło; wygrałam 200 zł w dużym lotku:14, 23, 27, 48), aby życzenia wypowiedziane przez was w całym życiu spełniły się. Życzę wam, aby te święta były najlepszymi świętami w waszym życiu, aby były szczęśliwe nie tak jak to jest w moim przypadku. Abyście zostali obdarowali pięknymi i przydatnymi prezentami. Życzę wam, aby wasze święta były pełne miłości i szczęścia. Proszę, abyście nie zapomnieli, co świętujecie, aby te święta nie były tylko finałem waszych oczekiwań na prezenty. Mam nadzieję, że wasze święta będą szczęśliwe, i że nie zabraknie przy was ukochanych osób, jak będzie w moim przypadku...
P.S. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę pełnych miłości świąt bożego narodzenia

23-12-2007, Od: ??????E??? Odpowiedz
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie pozdrawiammm

23-12-2007, Od: Iwona Odpowiedz
Polećcie jakiś w miarę dobry smyczek w okolicach 100 zł:) Wesołych Świąt

23-12-2007, Od: judytka Odpowiedz
cześć smyczek w granicy 100zł?
najlepiej zapytaj w sklepie muzycznym!!pozdrówka wesołych świat

23-12-2007, Od: nati Odpowiedz
Macie fajne nutki kolęd?

23-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
ja mam ale takie tradycyjne a jakie cie interesują???odpisz pozdrawiam

23-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
wesołych świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie pozdrawiam
,

22-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
boshe kolędy, zapomniałam!! :P
tercja ja fortepian główny i skrzypce główne:P chyba się jakiegoś wiolonczelisty spytam i tyle:P bo nie bardzo się orientuję w tym klimacie ;) pozdro

22-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
aha nio tak masz racje ale pisz tu czasem miło jest
pozdrawiam
,

22-12-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Majka, musisz mieć nauczyciela chociaż na parę lekcji. Tylko on dobrze ustawi twoją lewą rękę i prowadzenie smyczka. Jeśli sama ustawisz je źle, potem bardzo trudno będzie to odkręcić. Pozdro

22-12-2007, Od: ela Odpowiedz
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!
`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨).•´
`•. ¸.•´dla wszystkich moich znajomych ,*,dla wszystkich skrezypków
,*,piszcie pozdrawiam

22-12-2007, Od: ela Odpowiedz
witam ponownie !co u was?kolędy wyćwiczone????piszcie wesołych świąt czekam

22-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
są książki, które uczą od podstaw, ale nie spotkałam się z taką, która zakładałaby, ze będziesz się uczyć bez nauczyciela. Wszystkie zaznaczaja, że nauczyciel jest niezbędny.
Tercja, no właśnie nie i w tym jest problem. Już parę lat w SM spedziłam i wiolonczela nie jest łatwiejsza.

22-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
aha ja zajmuje sie skrzypcami wiec nie wiem a ty??????pozdrawiam dzięki wesołych świaąt

22-12-2007, Od: Majka Odpowiedz
Można się nauczyć grać na skrzypcach bez pomocy nauczyciela, samodzielnie? Są jakieś pomoce w postaci książek, które 'uczą' od podstaw?
Pozdrawiam:)

21-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
na wiolonczelę też?? kurcze, zawsze mnie to dziwiło, bo jest tak samo trudna przecież jak skrzypce... jak wszystkie smyczki... dziwne, nie?? dlaczego w takim razie na skrzypce nie przyjmują?

21-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
bo na skrzypce im wcześniej tym lepiej a widocznie z wiolączelą jest inaczej
pozdrawiam
\

20-12-2007, Od: olaa Odpowiedz
a niby czemu ma se nie robić nadziei?? ja jestem w 1 klasie gimnazjum i mnie do państwowej szkoły muzycznej przyjęli we wrześniu. Każdy ma szane, pazdrawiam xD

21-12-2007, Od: aalllaaaaaa Odpowiedz
możliwe ale dosatać się na skrzyppce to marzenia a ty na czym grasz?????/np w nowym sączu na skrzypce do lat10w muzycznej

21-12-2007, Od: Kama Odpowiedz
To na czym sie opiera broda to podbródek Elu;) na podstawku opierają sie struny! Pozdrawiam forumowiczów

21-12-2007, Od: ellla Odpowiedz
hehe wiem wiem!bo gram ale dzięki nie wiedziałam o co komuś chodzi!pozdrawiam wesołych świąt

21-12-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Karolina, do państwowej szkoły muzycznej możesz się zapisać, jeśli masz poniżej 16 lat. Od 10 lat w górę przyjmują na cykl 4-letni, ale w tym wypadku o skrzypcach zapomnij - możesz wybrać wiolonczelę, fortepian, instrumenty dęte. Znam dziewczynę, która zapisała się w 1 klasie technikum. Pozdro i powodzenia!

20-12-2007, Od: samanta Odpowiedz
wg mnie w gimnazjum można dobrze rozpocząć naukę;)
dla mnie niestety za późno chyba, bo mam 19 lat, ale to moje marzenie:) pzdr.

20-12-2007, Od: ela Odpowiedz
no co ty mówisz????moja koleżanka ma 24 i dopiero zaczyna!!!!1na marzenia nigdy nie jest zapóźno!!!!!!uwierz w to!!!!!!!!ja zaczełam 13lat i gram rok pozdr pa

20-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
jasne, że tak. Wiadomo, ze to jest trudne bo w szkole muzycznej 2 stopnia jest mnóstwo przedmiotów z teorii muzyki, ale NIGDY nie można mówić, że to niemożliwe. Choć moim zdaniem, dla Ciebie chyba lepszym wyjściem będzie prywatna szkoła muzyczna. Wszystkie przedmioty są, a nie powinni robić focha, ze niby za stara jesteś. Bo w państwowej szkole to głównie 7-latki przyjmują. A tak wogóle ja zaczęłam mając 14 lat i jest spoko, wiec dasz radę :p

masz racje pozdrawiam

masz racje pozdrawiam

20-12-2007, Od: karola Odpowiedz
muzyczna szkoła to marzenie wielu osób!!ale by się tam dostać trzeba zdać!!!!!!!!i mieć lata !!!!!!nie rób sobie nadziei pozdrawiam

20-12-2007, Od: karolina Odpowiedz
mam pytanie. może mnie wyśmiejecie, ale chodzę do 1 klasy gimnazjum i chciałabym się nauczyć gry na skrzypcach i zapisać się do szkoły muzycznej. czy nie za póżno?

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 9889  Wstecz  Dalej