Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 11570  Wstecz  Dalej

08-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Ale super jutro wyjezdzam do fulharmonii Sudeckiej do Wałbrzycha na koncert mojej kuzynki,która gra na wiolonczeli

08-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
odpisze ktos łaskawie?????

08-05-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Do Justii:
możesz mi powiedzieć jak wygląda tam nauka?

07-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
macie moze jakies fajne nuty???
a tak wogole to jestem cieczka z tarmowa:)=
a wy skad??
gram na skrzypcach 8lat;)a mam 13
prosze o odp wazne!!!!!!

06-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja chodzę do Ogniska Muzycznego.

06-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Dostałem emaila , postaram sie dzis odpisac :)
pozrdawiam,
jestem lekko zalatany

05-05-2008, Od: lilka Odpowiedz
pytanie do studenta AM:czy oplaca sie zaczynac nauke na skrzypcach, jak sie ma 11 lat?

06-05-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Czy się opłaca to zależy. Jeśli chcesz wiązać ze skrzypcami swoją przyszłość to niestety jest już troche późno(chociaż nigdy nic nie wiadomo, ale kosztuje to bardzo dużo pracy). A jeżeli chcesz grać tak dla czystej przyjemności to zaczęcie nauki w każdym wieku jest dobre .
Pozdrawiam

05-05-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Czy ktoś z was chodzi do Ogniska Muzycznego?Na jakiej zasadzie są tam lekcje, jak to wygląda?To bardzo ważne dla mnie.Proszę odpiszcie.

05-05-2008, Od: VIOLINIST Odpowiedz
PIOTREK DOSTALES TEGO EMAILA CODZIENNIE SPRAWDZAM POCZTE... JESLI TAK TO PLS ODPISZ NA WSZYSTKIE PYTANIA W NIM ZAWARE CZEKAM NO I OCZYWISCIE POZDRO:):):):):)

03-05-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Jestem studentem Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F.Chopina i chętnie udziele korepetycji gry na skrzypcach . gg8474420 ragges@wp.pl

02-05-2008, Od: violinist Odpowiedz
no arescie juz myslalam ze znowu cos nie tak. pozdro

02-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
o właśnie email doszedł, ciesze się,żę odpisałaś :D
Zaraz sobie przeczytam :*

02-05-2008, Od: violinist Odpowiedz
Piotrek a moze jeszcze raz sprawdz poczte bo nie wierze zeby nie doszlo a awarii raczej nie mam chyba...odpiz szybko od rzu czy doszlo oki? czekam pozdrawiam ps. to fajnie ze gdzies wyjezdzasz ja w te majowke niestety nigdzie sie nie wybieram....

02-05-2008, Od: gobi Odpowiedz
o co lata piotrek!:?????????????????????????????????????????????????nie kapuje;( ;( ;8 ;( ;(

02-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Widze,las odpowiedzi :D

01-05-2008, Od: gobi Odpowiedz
:) ;) :) :)

01-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Hej Żaneta , własnie spoglądam sobie na emaila i niestety nic nie widze ;/ hmm moze znow masz awarie portalu ??
Mam pytanie do wszystkich tym razem nie związane ze skrzypcami :)
Czy macie jakieś plany na ten dlugi weekend ?? :D
Nie wiem jak ale mój brat namówił mnioe i jade z nim i jego druzyną na poligon na peindbola czy jakos tak :D tak sobie mysle na co dałem sie namówic :D

01-05-2008, Od: mary Odpowiedz
no ja pisałam że gram 4 lata,a ile lat ty grasz?

30-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
gram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!długgggooooooooo,,,,,,,,,,,,,a ty??????????

30-04-2008, Od: mary Odpowiedz
goobi a ty grasz na skrzypcach?Jeśli tak,to ile czasu?

30-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Wiem gooooobi nie jestem jakaś.... nawet nie chce mi się do ciebie pisać

30-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
Piotrek czemu nie odpisujesz??/ doszlo??/ mam nadzieje ze tak... pozdrawiam Cie i Was serdecznie:)

to co jest na tych stronach to dopiero poczatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podstawy bez tego nie da sie grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

iiiiii co??????????????????

30-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jak ktoś ma tą książke to niech otworzy ją na 33 i 34 stronie.

27-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
żeberko oki.

26-04-2008, Od: mary Odpowiedz
do gobi:ja chodze do szkoły muzycznej im.W.Lutosławskiego w Lublinie
do violinist:ja troche umiem stroić,ale rzeby było doskonele to czsem pani mi pomaga.

A tak w ogóle to kiedyś miałam tą książke "Skrzypcowe abc",bardzo fajne obrazki i utwory!A wiecia że autor tej książki(pan A.Cofalik) był na konkursie w Jaśle w jury!Fajnie że go zobaczyłam;-)
a na konkursie było fajnie,mam dyplom uczestnictwa,bardzo mi sie podobało!

do Justii:super że masz tą książke!!!!!!!!!!!A jak z żeberkiem?

25-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
hyh cisza na sali :D

25-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
jest tu ktoooo???????????????????????????????????????????????????????

24-04-2008, Od: gobiś Odpowiedz
http://www.nita.pl/images/08_muzyka.jpg

24-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
ja tez mam skrzypcowe abc prosciutka ksiazka autor Antoni Cofalik SKRZYPCOWE ABA---------->kupisz w muzyku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ty Violinist grasz?????????????????????????????????????czy tylko tak pytasz???????????????
mary!!!!1*---->chodzisz do muzycznej czy do ogniska tylko????????????

24-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
JAKA TO KSIAZKA??? PODAJ AUTORA I TYTUL... GDZIE JA MOZNA KUPIC??? CO TAM JEST TAK MNIEJ WIECEJ??? JAK SIE GRA W ZEBERKU??? MSZ MIKROIKI CZY NIE???? ODPISZ NA WSZYSTKIE PYTANIA WAZNE POZDRAWIAM DZIEKI CZEKAM NA ODPIS PA

24-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja jeszcze nie umiem. Jak przychodze tam do szkoły muzycznej to ona sama mi nastraja. Kupiłam od niej książke skrzypcowe abc super książka!! Mam też żeberko.

24-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
wazne czy umiecie stroic skrzypce??? czym stroicie? po jakim czasie sie nauczyliscie???? dpiszcie na e 3 pytania... pozdrawiam i czekam na odp

23-04-2008, Od: mary Odpowiedz
EEEE.....JUTRO JADE NA TEN KONKURS DO JASŁA.......EEEEE............BOJE
SIE;-(((

23-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
jestem z toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bede trzymala kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie martw wszystko pojdzie dobrze!!!!!!!!!!! dont worry be happy:):):):):)

dziękuje violinist...;-*

nie ma za co:):):) trzymaj sie pozdrowionka

do goobi:ja mam lutnicze skrzypce,ale mam je od mojej nauczyczycielki od której je wypożyczam.Mi sie one podobają,są trochę stare i moja herbaciany kolor,ja gram różne rzeczy(koncerty,etiudy,
sonaty,no i inne.........)i jestem z Lublina

23-04-2008, Od: Eliza Odpowiedz
Poszukuje nut Carlosa Gardela - Po Una Cabeza potrzbne mi nuty tylko 1 skrzypie. Pilne.. czekam na odp. Iza5236@wp.pl

Tak tak dostalam dziekuje postaram sie odpisac jak najszybciej przez ten tydzien mam same prace klasowe.... pozdrawiam Ciebie i wszystkich Was pa

23-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Witam :D

mam sprawe do Żanety dotyczącą emaila.

Żaneta napisz czy dostałas odemnie odpowiedz,którą napisałem do ciebie kilka dni temu. :D

Pozdrawiaqm wszystkich

23-04-2008, Od: goobi Odpowiedz
czy ktos z was ma lutnicze skrzypce?????
jakie macie?=??
ile gracie???
co gracie??????
skad jestescie???

22-04-2008, Od: mary Odpowiedz
spoko violinist;-*
ja też sie troche zdziwiłam ze az tyle tych twoich notek

22-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
ludzie co sie dzieje????????????? dodalam tan komentarz tylko jeden raz!!!!! a tu ich tyle ja tez Mary nie wiem co sie dzieje.... sorki mial byc tylko jeden ale to nie ja zrobilam to na forum samo tak wskoczylo...dzieki za wyrozumialosc pozdrawiam

21-04-2008, Od: mary Odpowiedz
do violinist: oj dobrze violinist że sie wszystko wyjaśniło....bo już sie przestraszyłam,że to o mnie chodzi;-)pozdrawiam ciebie i Justii

do kamili:jeszcze raz z góry przepraszam za to pytanie "czy chodzisz do szkoły muzycznej",no bo ja nie wiedziałam że ty to wcześniej napisałaś,PO PROSTU TEGO NIE ZAUWARZYŁAM,i nie sądze że możesz kłamać z tą szkoła muzyczną,tylko wtedy tak ciebie sie zapytałam,no rozumiesz.Tylko wiesz........trochę mi sie przykro zrobiło jak nie nazwałaś
"popieprzoną"...;-(

co ja ci takiego zrobiłam?Pozdrawiam

oj,dziwne,już mam wszystko jest okey,sorry za zamieszanie;-)

hej wszystkim jak wchodze na ta strone to nie ma rzednych komentarzy,oprócz jakiś literek na górze i okienkiem zwanym "całkiem nowa wiadomość"....
co jest???

21-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
do kamilka nie chce robic tutaj klotni bo to forum jest mi za najdrozsze myslalam ze sie zmienilss ale chyba nie dlaczego sie tak znowu zachowujesz??? nie moglabys przestac... to ze chodzisz do szkoly muzycznej to w akurat wierze... a niektorym to taka mala prosba radze uwazniej i ze zrozumieniem czytac moje posty... do ciebie kamilka nie jestem zadna idiotka popieprzona! moglabym rowniez ciebie tak nazwac ale nie jestem taka...a to ze zapomnialas sie podpisac w to tez za bardzo nie wierze podpisalas sie jako ? znam sie na ludziach i teraz za bardzo nikomu nie wierze bo sie na nich przejechalam na niektorych....podpisujesz sie pod innych zaprzestan tego... nie nie gram ale mam zamiar a dlaczego pytasz? violinist

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 11570  Wstecz  Dalej