Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10564  Wstecz  Dalej

01-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
do twojej wiadomosci nie jestem kujonka chociaz najczesciej sie ucze i sie tego nie wstydze BO JAK SIE CHCE DOJSC DO JAKO TAKIEGO POZIOMU TO TRZEBA SIE NIESTETY DO TEGO TROCHE PRZYLOZYC I TROSZKE POUZYC A ZE TY JESTES NIKIM I NIEMSZ ZAMIARU SIE KSZTALCIC TO TWOJA SPRAWA ALE TY TEGO NIE ROZUMIESZ I JUZ NIE ZROZUMIESZ BO JESTES ZA TEPA LEKKO MOWIAC..I WIESZ CO JESTES TCHORZEM BO NAWET NIE MASZ ODWAGI SIE PODPISAC HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA LOL

Piotrek mimo naprawde szczerych checi nie dam rady raczej dzisiaj na twojego emaila z braku czasu:(:(:( przepraszam mam nadzieje ze mnie zrozumiesz jesli tak to bardzo ci dziekuje ALE OBIECUJE NA 100% ZE ODPISZE JUTRO cierpliwosci dzisiaj naprawde nie moge wybacz pozdrawiam goraco

01-04-2008, Od: ? Odpowiedz
kujony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01-04-2008, Od: soniulec Odpowiedz
hej! nowa jestem

dzisiaj postaram sie odpisac ale nic nie obiecuje papapa:):):):0;0;0

01-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Żaneta czekam na emaila ;D

31-03-2008, Od: cyna Odpowiedz
fabryczne..z tym, że po odwiedzinach u lutnika:]

byłam* ;p

uułłaa...wieki tu nie była:)

31-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
jakie macie skrzypce???????

31-03-2008, Od: Kasia Odpowiedz
jakie macie skrzypce

30-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Nie będę się tu kłócić!! Jeżeli chcesz tu pisać i pogadać, zapytać się czegoś jeżeli nie wiesz to pytaj, anie przyszłaś i robisz afere!! Rozumiesz? Pozdrawiam wszystkich

30-03-2008, Od: ? Odpowiedz
kto tu robi pierwszy afere?????????????????????????????co idioci?++

30-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
hyhy Żaneta no to widze ze niezle sie dobraliśmy na tym forum :D hmm urodzinki tego samego dnia :D pozdrawiam.
''Na tym forum są ludzie i parapety''
wiadomo o kogo chodzi :)
pozdrawiam do poklikania

Do ? sama jesteś idiotką.!!!! Najlepiej by było żebyś nie pisała na tym forum. papa

no wlasnie dziecko lepiej tu nie pisz!!!!!

Bo tak pisalaś ze ja myślałam że to do mnie ;)

30-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
NIE BEDE Z TOBA WOGOLE ROZMAWIAC... JESTES NAPRAWDE ZAKOMPLEKSIONA I NIE WIEM W OGOLE CO TUTAJ ROBISZ... NIE WIEM CZY W OGOLE WIESZ JAKSKRZYPCE WYGLADAJA??????????????????????????????? NIE BEDE SIEZ TOBA KLOCIC BO TO FORUM JEST CUDOWNE I NIE BEDE NA NIM ROBILA ZADYMY... SAMA WSZYSTKICH OBRAZASZ A ZE JESTES IDIOTKA BTO NIE MOJA WINA... WEZ SIE LECZ BO COS NIETAK Z TOBA... POTRZEBUJESZ POMOCY PSYCHOLOGA CHYBA DLATEGO TAK JAK MOWIL PIOTREK NIE MA SENSU ZWRACAC NA CIEBIE I TWOJE SLOWA UWAGI... IDZ SIE LECZ A JAK BEDZIESZ ZDROWA NA UMYSLE TO POTEM POGADAMY. NIE WIEM O CO CI CHODZI ... MASZ NAPRAWDE JAKIS PROBLEM ZE SOBAWIEC NIE ZWTACAM NA CIEBIE UWAGI... POZDRAWIAM CIE PIOTREK:):):):):):):):)

IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotrek ty masz 5 kwietnia urodziny??///////// ja tez!!!!!!!!!!! pozdrawiam Cie

OCZYWISCIE ZE NIE JEST TO DO CIEBIE JUSTII TYLKO DO TEJ PSEUDO NAUCZYCIELKI... DLACZEGO POMYSLALAS ZE DO CIEBIE? ODP POZDRAWIAM CIE:):)

ej ty wiesz co ido'iotka z ciebie!!!!!!!!!!!1

Sorry za błędy

Violinist ty to piszsz do mnie czy do taj ,,nauczycielki"?

jestem nowa ale juz was nienawidze

sami idioci tu sa

29-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
komputer mi sie zacina i możne sie zdawać ze zle pisze,ale to oczywiscie nie z mojej winy ;P

29-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Ok Żaneta rozumiem ,sma mam sosyc zawalony przyszły tydzien,ale czekam na emaila:)

NIe rozumiem po co tak niezrozumiałem osoby jak ostatni nie proszony Żaneta nie denerwuj sie tak.Widać ze o ktoś ze sporymi kompleksami i zaległościami jezeli chodzi o porozumienie miedzyludzkie :)P

Pozdrawiam wszystkich i czekam na emaila od ciebie Zaneta :)

29-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
ZAL MI CIEBIE ZAL DZIECKO NIE JESTES ZADNA NAUCZYCIELKA BO NAUCZYCIEL SIE TAK NIE ZACHOWUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROWOKUJESZ TYLKO INNYCH... JUZ NAWET NIE CHCE MI SIE Z TOBA GADAC BO I TAK DO TEJ PUSTEJ GLOWKI NIC IE DOCIERA... JESLI TAK MOWISZ O MNIE TZN ZE SAMA TAKA JESTES... JESTES PO PROSTU NIEWYZYTA NASTOLATKA CHYBA... MASZ COS DO MNIE?!?!?!?! MOZEMY POGADAC INACZEJ... ALE JA NIE BEDE SIE PO PROSTU KLOCIC Z DZIECMI TAKIMI JAK TY MASZ COS Z GLOWA??????? SORRY NJESLI COS CIE URAZILO TAKA PRAWDA ZAL MIMO WSZYSTKO NIE JESTEM TAKA JAK TY I MAM SZACUNEK DLA INNYCH TAKZE DLA WROGOW POZDRAWIAM CIE

PIOTREK DZIEKUJE ZE NAPISALES JEDNAK NA MOJEGO E MAILA BEDZIESZ MUSIAL TROCHE POCZEKAC BO UWIERZ TEN TYDZIEN NAPRAWDE MAM ZAWALONY SPRAWDZIANAMI PROSZE WYBACZ NAPISZE CHYBA POD KONIEC TYGODNIA WYBACZ... MAM NADZIEJE ZE MNIE ROZUMIESZ JESLI TAK TO DZIEKUJE... POZDRAWIAM cIE GORACO PA:):):):)

PRZEPRASZAM ALE MUSZE SIE WTRACIC GDYBYS BYLA BNAUCZYCIELKA PRZEPRASZAM ZE MOWIE PER TY ALE WYDAJE MI SIE ZE PANI NIE JEST NAUCZYCIELKA BO PRAWDZIWY NAUCZYCIEL SKRZYPIEC TAK SIE NIE ZACHOWUJE PRAWDZIWY NAUCZYCIEL MA PODEJSCIE DYDAKTYCZNE DO UCZNIA A Z TEGO CO PANI PISZE NIE MA PANI W OGOLE PODEJSCIA DO UCZNIA!!!!!!!! JESLI JEST PNI NAUCZYCIELEM TO JA DZIEKUJE ZA TAKIEGO NAUCZYCIELA!!! TAKA PRAWDA JAKOS PANI NIE WIERZE..... NIE MA PANI W OGOLE CIERPLIWOSCI AHA SKRZYPACZKA NIE MA CIERPLIWOSCI???////! TO JAK PANI UCZYLA SIE GRAC??/ JAK PANI UCZY INNYCH???????// NO JAK???/ DZIWNE... SMIESZNE PO PROSTU... NO COMMENTS... JESLI JESTES NAUCZYCIELKA TO JA JESTEM SW MIKOLAJ SORRY ZA KOMENTARZ ALE DENERWUJE MNIE TA WYPOWIEDZ I PO SPOSOBIE WYPOWIEDZI MOGE TWIERDZIC ZE ZADNA TAM Z CIEBIE NAUCZYCIELKA UDAJESZ KOGOS KIM NIE JESTES... WIESZ CO? WIELE PRZEZYLAM I WIELE WIDZIALAM I UWIERZ ZNAM SIE NA LUDZIACH I TO FALSZYWYCH... SZCZEROSC ZAL MI CIEBIE PO PROSTU... TAKIE BREDNIE PISAC ZAL... I NIE MOW NA INNYCH BO SAMA WSZYSTKICH WOKOL RANISZ!!!!!!!!!!!!!!!NIE WIDZISZ?????????? CHYBA NIE... NO COZ.... WEZ LEPIEJ NIE WCHODZ NA TO FORUM JAK MASZ TAK PISAC TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WSZYSTKICH ZAPAMIETAJ TO SOBIE... DOTARLO TROCHE???ODPUSC SOBIE... BYE!

29-03-2008, Od: ? Odpowiedz
IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!11

IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!11

29-03-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Marzeno : A jaką akademie skończyłaś ? pozdrawiam

tak akadmie muzyczna w gdansku

29-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jak przeciez rozmawialiśmy na gg i napisalas ze masz na imię Ania i jeszcze ci nie wierzylam.

29-03-2008, Od: mary Odpowiedz
oj przepraszam o tą notkę z panią Anią chodzi mi o panią Marzenę.Pomyliłam imiona..:-}

29-03-2008, Od: mary Odpowiedz
nie chcę rzeby znowu zaczynała się jakaś okropna kłutnia na tym fajnym forum,ale:
pani Aniu proszę być milsza dla Justyny bo co ona złego zrobiła???Ona chce być w ognisku muzycznym,ona będzie grać na skrzypcach!!!Ona tego chcę!I proszę nie niszczyć jej dobrej woli,jeśli chodzi o skrzypce.Pszepraszam z góry jak coś panią zdenerwowało z mojej strony.

Ale masz zachowanie Ania?
ja się tym przejmuje PYTAM SIĘ W JAKIEJ SZKOLE UCZYSZ. TY CHYBA NIE UCZYSZ BO NAPEWNO nauczyciel tak się nie zachowuje!!!!!!!!!!!!!!!

ja nie jestem zadna ania!!!!!ja jestem marzena i ucze wiesz dziecko????

A gdzie ty uczysz? NO to powiedz mi co tam się robi i czy taka komisja cię tam przesłuchuje. Ja idę na ul. Wieczorka6 w Gliwicach

wali mnie czy na wieczorka czy na duporka wiesz?tam sie gra ta,m gdzie ja ucze jest komisja

28-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jesteś tam nauczycielką?

28-03-2008, Od: ? Odpowiedz
tak a co?????????????????????chcesz lekcje???

28-03-2008, Od: ? Odpowiedz
wiecie co??*?zraniliascie tylu ludzi...
a ja wiem co to ognisko muzyczne bo jestem tam nauczycielka ood5lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27-03-2008, Od: o Odpowiedz
ha ha ha marzyciele
ogniska szkoly ale w sercu pusto

28-03-2008, Od: mary Odpowiedz
do o

hej jak nie wiesz co masz pisać to lepiej nie wchodz na tą strone.ty wogóle wiesz co to jest ognisko w szkole muzycznej???ty wogóle wiesz co to są skrzypce?????????

28-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
racja co ty mozesz o nas wiedziec????? chyba nic bo przeciez tak naprawde nas nie znasz nie? nie czepiaj sie i nie wydawaj takich opimii... jak nie masz co pisac w ogole nie pisz takich bredni ok? zawsze pozdrawiajaca Violinist:):):):)

28-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jak nie wiesz co to jest albo nie wiesz jak się to nazywa to nie pisz. Bo to jest ognisko muzyczne

28-03-2008, Od: mary Odpowiedz
ponownie zapraszam na www.lullabyforyou.fbl.pl !!! I proszę o koment!;-D

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10564  Wstecz  Dalej