Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7879  Wstecz  Dalej

14-04-2006, Od: skrzypce Odpowiedz
bardzo fajne skrzypce i nie drogo

http://www.allegro.pl/item98425597_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html

05-04-2006, Od: Ptysia7 Odpowiedz
Sprzedam czarne, fabryczne skrzypce razem z 2 smyczkami.Nowe prawie nieużywane.Firma Maxima. Cena ok 200 zł.Zainteresowanych proszę o kontakt na maila.

13-04-2006, Od: igor Odpowiedz
martyna prześlij mi fotki i jakies wiadomości o tych skrzypkach.byłbym wdzięczny.

13-04-2006, Od: Hania Odpowiedz
Lepsze są ever play niż stag. Ja tesz spełniłam swoje mażenie w wieku * lat :) dostałam je na Pierwsza Komunie Świętą

13-04-2006, Od: igor Odpowiedz
dzieki. tzra iść dpo sklepu.

12-04-2006, Od: karola Odpowiedz
szukam bardzo, bardzo tanich skrzypiec!!

12-04-2006, Od: igor Odpowiedz
tez szukam.hehe mamy ten sam problem.

12-04-2006, Od: Hania Odpowiedz
wiesz za wielki informatyk ze mnie nie jest i maila pisać nie umie nawet sama poczty nie mam <zawstydzony> a i one sie tak szybko nie rozstrajają bardzo dobrze sie trzyma struj ;) i wszystkim innym polecamtakie skrzypce :)

dzieki. ja mam 22. pół roku zacząłem sie uczyć a tym samym spełniułem swe marzenie.wirtuozem nie bede al;e to sie nie liczy.

ewer play i nie masz za co mi dziękowac lubie ludziom pomagać choć mam tylko 16 lat :)

haniu powiedz mi jeszcze jaka to firma .dziekuje

Polskie skrzypce Fabryczne kosztujace ok 400 zł są dla początkujacych jak i jusz zawansowanych świetne !! Sama na Takich zaczynałam i gram na takich dalej > Maja macne brzmienie i typowo-skrzypkowy dźwięk wieć sa super

dzieki za rade.pytam tak z ciekawości,bo widziałme w sklepie.wyglądały całkiek całkiem.myslisz że mogłbym sobie je sprawić? szybko sie rozstrajają. mo żesz napisać maila. dziekuje.

11-04-2006, Od: igor Odpowiedz
czy polskie fabryczne skrzypce są dobre. kosztuja 470 zł

11-04-2006, Od: Ania Odpowiedz
Jeżeli chcesz kupić skrzypce używane to źle trafilaś jeżeli byś chciala kupić na tej stronce to musiałabyś nieźle czekać moze miesiac rok dwa a z tego co widze są Ci pilnie potrzebne a moja rada to jedź do antykwariatu napewno w twojej miejscowości lub pobliskiego miasta znajdzie sie więc POZDRAWIM i życze udanego zakupu :)

07-04-2006, Od: madzia Odpowiedz
Po ilu miesiacach moge sie nauczyć cos zagrać?? zależy mi na prostych nutach jak np. zakończenie roku szkolnego itp. Odpiszcie mi na te stronke ;)

09-04-2006, Od: ? Odpowiedz
około pół roku aby cos zagrac ale do tego trzeba bardzo duzo cwiczyc

24-03-2006, Od: Alicja Odpowiedz
Mam pytanie, czy ktoś ma do sprzedania używaną szynę wolfa do 3/4

to nie nazywa się szyna tylko żeberko wolfaa pozdrawiam

31-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Mam problem a mianowicie ... nie moge utrzymać smyczka bo co chwila mam mokrą rękę i mi sie wyślizguje...co mam zrobić...nie chce by nauczyciel sie denerwował

prezd gra umyja porządnie ręce mydełkiem to pomaga na serio pozdrawiam

08-04-2006, Od: Anita Odpowiedz
Kiedy trzymasz smyczek,nie możesz mieć sztywnego nadgarstka. Musisz przed grą dobrze sobie ustawić palce na smyczku i poluzować rękę
powodzenia!

31-03-2006, Od: agnieszka Odpowiedz
Możesz przed rozpoczęciem gry troszeczkę posypać ręce talkiem. I pamiętaj smyczek leży na strunach instrumentu ty go tylko podtrzymujesz. Zwróć uwagę też na pracę kciuka w prawej ręce. Może twoje mokre dlonie nie są jedyną przyczyną wypadanie smyczka? Pozdrawiam.

01-04-2006, Od: Aga Odpowiedz
Moze ktos poleci podrecznik dla zupelnie zaczynajacej osoby ktora chce sprobowac pouczyc sie sama? dodam ze jestem wytrwała ;)

oczywiscie najlepszym podręcznikiem naszych czasów jest zbiór Antoniego Cofalika ABC SKRZYPCOWE jest to swietny podręcznik jsli masz pytanie napisz aja ci chetnei odpowiem pozdrawiam

01-04-2006, Od: Aga Odpowiedz
Mam pytanie: gdzie moge znalezc rozne nuty do piosenek?? Szczegolnie mnie interesuje AVE MARIA ale nie wiem gdzie to znalezc!! POmozcie! Jak ktos ma- pliz niech przesle :))

jesli dalej potrzebujesz to napisz a ja ci zeskanuje i przesle pozdrawiam

01-04-2006, Od: ? Odpowiedz
chodzi Ci o Ave Maria gracyja plena dominus tekun benediktu tatu(...)???

02-04-2006, Od: Kasia Odpowiedz
Błagam niech ktoś mi prześle nuty do AVE MARIA !! Błagam to dla mnie baaaaaaaaaardzo warzne ;)

jesli dalej ci są potrzebne to napisz a ja ci zeskanuje i przesle

03-04-2006, Od: Angela Odpowiedz
Czy w wieku 17 latek nie jest "trochę" za póżno na rozpoczęcie nauki?! ;(

nie nie jest za pózno to dobry wiek i kazdy rok moze byc bardziej wykorzystany szybciej jesli chodzi o bieglosc nauki na skrzypcach jesli masz jakies pytania pytaj a ja na pewno ci odpisze

08-04-2006, Od: Anitag Odpowiedz
Jasne, że nie. Jeżeli masz chęci, skrzypce i kogoś, kto będzie Cię uczył to do dzieła! Ja mam 16 i od roku uczę się grać, oczywiście pod okiem mojej koleżanki, która jest po pierwszym stopniu

29-03-2006, Od: Marta Odpowiedz
Skrzypce to nie jest zabawka,nie ma sensu rozpoczynać nauki bezcelowo.To jest naprawde ciężka praca, wymaga długotrwałego kształcenia i codziennych ćwiczeń.Ja gram na skrzypcach od 9 lat i mam świadomość tego, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć.

08-04-2006, Od: Weli Odpowiedz
Hej, ja uczę się od roku i przyznaję Ci rację.
Mam nadzieję że nauczę się kiedyś porządnie grać...

29-03-2006, Od: Estera Odpowiedz
Ja uważam że sens jest zawsze jeżeli takie są marzenia, bo marzenia warto spełniać. Droga Marto myślę, że nie można mówić komukolwiek: nie warto zaczynac grac jak sie nie ma zamiaru codziennie cwiczyć, ciężko pracowac. Dla Ciebie cele, jeżeli chodzi o skrzypce, prawdopodobnie są wysokie jednak dla kogoś celem moze być samo "zagrac na skrzypcach" choćby lulaj że Jezuniu na wigilii :) Wszyscy którzy marzycie o "zagrać na skrzypcach" do dzieła, niezależnie od tego ile macie lat! Kto wie, może z tego "zagrać" po latach zrobi sie "grać" :) powodzenia

29-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
ja gram na skrzypcach od jakiegos miesiąca,..i poiem wam ze bardzo mi sie to podoba...narazie poczatkli ale mimo wszystko jestem zachwycona ich dźwiekiem

08-04-2006, Od: Kaka Odpowiedz
Kto Cię czy grać?

06-04-2006, Od: kropek Odpowiedz
Wiecie, co to kwartet smyczkowy? To dobry skrzypek, zły skrzypek, były skrzypek i wróg skrzypków! Tak nawiasem, doceniam alto i wiolonczelistów;D

05-04-2006, Od: karola Odpowiedz
Kupie skrzypce, ale najlepiej już używane. prosze o fotki i cene. to dla mnie b. ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04-04-2006, Od: Kinga Odpowiedz
Na skrzypcach gram od 6 roku życia, czyli 12 lat :) Bardzo cieszę się, że ktoś kiedyś dał mi do ręki właśnie ten instrument.
Każdy bez względu na wiek powinien próbować swoich sił. I życzę wszystkim początkującym wytrwałości, bo niekiedy jest naprawdę ciężko.
Pozdrawiam! :)

03-04-2006, Od: ja Odpowiedz
http://www.allegro.pl/item95024513_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html

29-03-2006, Od: ? Odpowiedz
Hej! Czy ma ktoś skrzypce a na nich nie gra a mógłby i chciałby je wypożyczyć, oczywiście za ustaloną odpłatnością lub też za niewielką cenę chce je odsprzedać ??? Koniecznie lutnicze Z Poznania,Gniezna i okolic
Jeśli macie propozycje to piszcie na maila: donija5@o2.pl

03-04-2006, Od: ? Odpowiedz
jw. NIEAKTUALNE

31-03-2006, Od: ? Odpowiedz
Nieaktualne.

03-04-2006, Od: Anna Maria Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie skrzypiec elektrycznych. Czy takowe firmy Stagg są dobre? Może ktoś miał już z nimi kontakt... Pytam, bo chciałabym kupić takie skrzypce, tylko pojęcia nie mam jakiej marki... Odpiszcie!

02-04-2006, Od: madzia Odpowiedz
a i zakonserwuj smyczek bo inaczej drewienko zgnije ja ci sie tak ręka poci :D <lol2>

02-04-2006, Od: madzia Odpowiedz
Ale z ciebie jest idiotka może ja nie znałam 2 nazwy żeberka ale przynajmniej nie zadawałam pytania cytuje,,Jeżeli ze smyczka wyjdzie jedno włosie to co sie stanie??" Wiec wiesz to ty raczej sie zbłaźniłaś i to inni powinni sie z ciebie śmiać HAHAHA :D <lol>

01-04-2006, Od: Paulina Odpowiedz
haha nie wiedziała co to jest żeberko...a na czym trzymasz skrzypce :D:D<lol2>?

01-04-2006, Od: Ania Odpowiedz
niewiem dlaczego ale nie moge utrzymać 5 palca na smyczu w pozycji zaokrąglonej ;/ jak mam sie tego nauczyć??

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7879  Wstecz  Dalej