Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7863  Wstecz  Dalej

09-04-2006, Od: ? Odpowiedz
około pół roku aby cos zagrac ale do tego trzeba bardzo duzo cwiczyc

24-03-2006, Od: Alicja Odpowiedz
Mam pytanie, czy ktoś ma do sprzedania używaną szynę wolfa do 3/4

to nie nazywa się szyna tylko żeberko wolfaa pozdrawiam

31-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Mam problem a mianowicie ... nie moge utrzymać smyczka bo co chwila mam mokrą rękę i mi sie wyślizguje...co mam zrobić...nie chce by nauczyciel sie denerwował

prezd gra umyja porządnie ręce mydełkiem to pomaga na serio pozdrawiam

08-04-2006, Od: Anita Odpowiedz
Kiedy trzymasz smyczek,nie możesz mieć sztywnego nadgarstka. Musisz przed grą dobrze sobie ustawić palce na smyczku i poluzować rękę
powodzenia!

31-03-2006, Od: agnieszka Odpowiedz
Możesz przed rozpoczęciem gry troszeczkę posypać ręce talkiem. I pamiętaj smyczek leży na strunach instrumentu ty go tylko podtrzymujesz. Zwróć uwagę też na pracę kciuka w prawej ręce. Może twoje mokre dlonie nie są jedyną przyczyną wypadanie smyczka? Pozdrawiam.

01-04-2006, Od: Aga Odpowiedz
Moze ktos poleci podrecznik dla zupelnie zaczynajacej osoby ktora chce sprobowac pouczyc sie sama? dodam ze jestem wytrwała ;)

oczywiscie najlepszym podręcznikiem naszych czasów jest zbiór Antoniego Cofalika ABC SKRZYPCOWE jest to swietny podręcznik jsli masz pytanie napisz aja ci chetnei odpowiem pozdrawiam

01-04-2006, Od: Aga Odpowiedz
Mam pytanie: gdzie moge znalezc rozne nuty do piosenek?? Szczegolnie mnie interesuje AVE MARIA ale nie wiem gdzie to znalezc!! POmozcie! Jak ktos ma- pliz niech przesle :))

jesli dalej potrzebujesz to napisz a ja ci zeskanuje i przesle pozdrawiam

01-04-2006, Od: ? Odpowiedz
chodzi Ci o Ave Maria gracyja plena dominus tekun benediktu tatu(...)???

02-04-2006, Od: Kasia Odpowiedz
Błagam niech ktoś mi prześle nuty do AVE MARIA !! Błagam to dla mnie baaaaaaaaaardzo warzne ;)

jesli dalej ci są potrzebne to napisz a ja ci zeskanuje i przesle

03-04-2006, Od: Angela Odpowiedz
Czy w wieku 17 latek nie jest "trochę" za póżno na rozpoczęcie nauki?! ;(

nie nie jest za pózno to dobry wiek i kazdy rok moze byc bardziej wykorzystany szybciej jesli chodzi o bieglosc nauki na skrzypcach jesli masz jakies pytania pytaj a ja na pewno ci odpisze

08-04-2006, Od: Anitag Odpowiedz
Jasne, że nie. Jeżeli masz chęci, skrzypce i kogoś, kto będzie Cię uczył to do dzieła! Ja mam 16 i od roku uczę się grać, oczywiście pod okiem mojej koleżanki, która jest po pierwszym stopniu

29-03-2006, Od: Marta Odpowiedz
Skrzypce to nie jest zabawka,nie ma sensu rozpoczynać nauki bezcelowo.To jest naprawde ciężka praca, wymaga długotrwałego kształcenia i codziennych ćwiczeń.Ja gram na skrzypcach od 9 lat i mam świadomość tego, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć.

08-04-2006, Od: Weli Odpowiedz
Hej, ja uczę się od roku i przyznaję Ci rację.
Mam nadzieję że nauczę się kiedyś porządnie grać...

29-03-2006, Od: Estera Odpowiedz
Ja uważam że sens jest zawsze jeżeli takie są marzenia, bo marzenia warto spełniać. Droga Marto myślę, że nie można mówić komukolwiek: nie warto zaczynac grac jak sie nie ma zamiaru codziennie cwiczyć, ciężko pracowac. Dla Ciebie cele, jeżeli chodzi o skrzypce, prawdopodobnie są wysokie jednak dla kogoś celem moze być samo "zagrac na skrzypcach" choćby lulaj że Jezuniu na wigilii :) Wszyscy którzy marzycie o "zagrać na skrzypcach" do dzieła, niezależnie od tego ile macie lat! Kto wie, może z tego "zagrać" po latach zrobi sie "grać" :) powodzenia

29-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
ja gram na skrzypcach od jakiegos miesiąca,..i poiem wam ze bardzo mi sie to podoba...narazie poczatkli ale mimo wszystko jestem zachwycona ich dźwiekiem

08-04-2006, Od: Kaka Odpowiedz
Kto Cię czy grać?

06-04-2006, Od: kropek Odpowiedz
Wiecie, co to kwartet smyczkowy? To dobry skrzypek, zły skrzypek, były skrzypek i wróg skrzypków! Tak nawiasem, doceniam alto i wiolonczelistów;D

05-04-2006, Od: karola Odpowiedz
Kupie skrzypce, ale najlepiej już używane. prosze o fotki i cene. to dla mnie b. ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04-04-2006, Od: Kinga Odpowiedz
Na skrzypcach gram od 6 roku życia, czyli 12 lat :) Bardzo cieszę się, że ktoś kiedyś dał mi do ręki właśnie ten instrument.
Każdy bez względu na wiek powinien próbować swoich sił. I życzę wszystkim początkującym wytrwałości, bo niekiedy jest naprawdę ciężko.
Pozdrawiam! :)

03-04-2006, Od: ja Odpowiedz
http://www.allegro.pl/item95024513_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html

29-03-2006, Od: ? Odpowiedz
Hej! Czy ma ktoś skrzypce a na nich nie gra a mógłby i chciałby je wypożyczyć, oczywiście za ustaloną odpłatnością lub też za niewielką cenę chce je odsprzedać ??? Koniecznie lutnicze Z Poznania,Gniezna i okolic
Jeśli macie propozycje to piszcie na maila: donija5@o2.pl

03-04-2006, Od: ? Odpowiedz
jw. NIEAKTUALNE

31-03-2006, Od: ? Odpowiedz
Nieaktualne.

03-04-2006, Od: Anna Maria Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie skrzypiec elektrycznych. Czy takowe firmy Stagg są dobre? Może ktoś miał już z nimi kontakt... Pytam, bo chciałabym kupić takie skrzypce, tylko pojęcia nie mam jakiej marki... Odpiszcie!

02-04-2006, Od: madzia Odpowiedz
a i zakonserwuj smyczek bo inaczej drewienko zgnije ja ci sie tak ręka poci :D <lol2>

02-04-2006, Od: madzia Odpowiedz
Ale z ciebie jest idiotka może ja nie znałam 2 nazwy żeberka ale przynajmniej nie zadawałam pytania cytuje,,Jeżeli ze smyczka wyjdzie jedno włosie to co sie stanie??" Wiec wiesz to ty raczej sie zbłaźniłaś i to inni powinni sie z ciebie śmiać HAHAHA :D <lol>

01-04-2006, Od: Paulina Odpowiedz
haha nie wiedziała co to jest żeberko...a na czym trzymasz skrzypce :D:D<lol2>?

01-04-2006, Od: Ania Odpowiedz
niewiem dlaczego ale nie moge utrzymać 5 palca na smyczu w pozycji zaokrąglonej ;/ jak mam sie tego nauczyć??

31-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Szyna to jest poprostu żeberko firmy wolf ;-)

31-03-2006, Od: ? Odpowiedz
HAK MI KTOŚ W KOŃCU NIE POWIE TO OSZALEJE CO TO JEST TA SZYNA WOLFA ??????!!!!!!

30-03-2006, Od: madzia Odpowiedz
Czy ktoś mi powie co to jet szyna wolfa ??!!

30-03-2006, Od: ja Odpowiedz

29-03-2006, Od: ? Odpowiedz
mógłby i chciałby je wypożyczyć, oczywiście za ustaloną odpłatnością lub też za niewielką cenę chce je odsprzedać ??? Z Poznania,Gniezna i okolic
Jeśli macie propozycje to piszcie na maila: donija5@o2.pl

29-03-2006, Od: madzia Odpowiedz
a co to wogule ta szyna wolfa jest ??

28-03-2006, Od: perun Odpowiedz

28-03-2006, Od: Asiek Odpowiedz
wogóle chciałabym zaczeć uczyć sie na tym pięknym jakże dla mnie instrumencie grać tylko sie boje... do tego trzeba mnieć słuch prawie że absolutny i czy samemu da sie rade uczyć ?

28-03-2006, Od: aniusiuniunia Odpowiedz
grałam na skrzypeczkach 5 lat od jakiegoś czasu tesknie za nimi i te ciagłe powracające chęci... nie moge sie oprzeć kupnie nowych skrzypiec...kocham ten instrument!!!!

14-03-2006, Od: Natalia Odpowiedz
Jaka jest rónica między skrzypcami firmy Stagg i Ever Play? Wiem, że są to najtańsze skrzypce fabryczne, ale chodzi o instrument dla kogoś, kto dopiero zaczyna naukę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

16-03-2006, Od: igor Odpowiedz
natalia tez chce sie dowiedzieć ale tutaj raczej ci nikt tego nie powie.wiesz tu sa sami jacyś tacy ambitni. ale ja cie rozumie i niewiem,bo tez mysle o ich zakupie.ale tutaj nie pytaj.

16-03-2006, Od: Natalia Odpowiedz
Rozmawiałam dziś z osobą znającą obie te firmy i usłyszałam, że Stagg cieszy się zdecydowanie lepszą opinią, choć oczywiście to najniższa klasa instrumentów, ale przynajmniej wykonanie jest lepsze. ja chyba zdecydowałam się na Stagg'a. Jak zakupię, to napiszę swoją opinię. Pozdrawiam

18-03-2006, Od: igor Odpowiedz
kotku był bym wdzieczny bo tez jestem na kupnie.daj znać jak juz kupisz buzka.tylkomnie zapomnjij

27-03-2006, Od: Natalia Odpowiedz
Kupiłam skrzypce 3/4 firmy Stagg i są całkiem niezłe, tak przynajmniej powiedział mój nauczyciel, przynajmniej jak na początek. jeśli jeszcze nie kupiłeś to mogę je polecić.

26-03-2006, Od: Konstanty Odpowiedz
Leże uwalilem sie jak zwierze...

26-03-2006, Od: madzia Odpowiedz
a co to wogule ta szyna wolfa jest ??

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 7863  Wstecz  Dalej