Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10042  Wstecz  Dalej

20-01-2008, Od: ela Odpowiedz
cześć
fajnie chetnie napisze
pozdrowienia

20-01-2008, Od: WIKI Odpowiedz
CZEŚĆ UCZĘ SIĘ GRAĆ NA SKRZYPCACH 2 ROK I NIEŹLE MI IDZIE

hejka
miło ze piszesz masz moze gg ?
dasz mi numer?
pozdrawiam

20-01-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Jestem studentem Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F.Chopina i chętnie udziele korepetycji gry na skrzypcach . gg8474420 ragges@wp.pl

bapisz eto pogadamy

20-01-2008, Od: ukllla Odpowiedz
fajnie fajnie

violonist
[przykro mi nic nie dostałąm szkoda pozdrawiam

19-01-2008, Od: violonist Odpowiedz
pozdrowienia dla wszystkich tak sobie pomyslalam moze ktos przyslalby mi swoja fotke ze skrzypcami? fajnie by bylo... oczywiscie w miare mozliwosci bede odzwiedzala to forum POZDRAWIAM

19-01-2008, Od: ela Odpowiedz
do violonist
wysłam ci sprawdz poczte

cześć
sprawdz poczte wysłałam ci wiadomość

19-01-2008, Od: VIOLONIST Odpowiedz
eLA WYSLALAM CI BARDZO DLUGA WIADOMOSC nie dostalas nic????JESLI NIE TO BARDZO DZIWNE... CHYBA COS Z POCZTA U MNIE NIE TAK...sprobuje jeszcze raz DAJ MI ZNAK ZE COS DOSZLO OK?

nic nie dostałą,m

sprawdze

zaneta.sz7@wp.pl

19-01-2008, Od: mary Odpowiedz
hej violonist mogę ci coś napisać na twoim e-mailu, wysłać ci moje zdjęcie???

mary 13lat

OCZYWISCIE ZE MOZESZ

ja bym ci wysłąła ale nie mam

19-01-2008, Od: mary Odpowiedz
wiecie że wczoraj byłam na koncercie w filharmonii na koncercie K.Wąsik!Naprawdę pięknie grała koncert Szymanowskiego!Jezu jakie skrzypce są fajne!!!;-)

19-01-2008, Od: violinist Odpowiedz
ok juz ci podaje... zaneta.sz7@wp.plfajnie by bylo gdybys teraz do mnie Ela napisala.. tez postaram sie odpisywac w miare mozliwosci... pozdrowionka

ok wielkie dzieki napisze pozdrawiam

19-01-2008, Od: violinist Odpowiedz
PRZEPRASZAM ZE TAK DLUGO NIE ODPISYWALAM MAM NADZIEJE ZE TO PRZECZYTASZ to jest naprawde piekne ze znalazlam osobe ktora podziela moja pasje i ktora SLUZY POMOCA DZIEKUJE BARDZO Z CALEGO SERCA!!!!!!!! NUMERU GG NA RAZIE NIE MAM ALE MAM E MAIL CHCESZ? JESLI TAK TO ODPISZ TO CI NAPISZE A TY MASZ E MAIL CZY NIE?cieszylabym sie gdybys do mnie napisala...tez UWIELBIAM mowic o skrzypkach i odpisze jesli bede miala cza a bede starala sie jak najczesciej! ciesze sie ze mie jestem sama bo np moi rodzice nie moga pojac co ja widze w tym bezsensownym pudle a dla mnie to nie jest jakies tam pudlo tylko SENS ZYCIA MOJE HOBBY MOJE WIELKIE ZAMILOWANIE... DLATEGO TEZ POTRZEBNE MI JAKIES WSPARCIE I WSKAZOWKI... ELA CHCESZ MOJ E MAIL?JAK TAK TO NAPISZ TO CI PODAM... POZDRO PAPA

siemka nie szkodzi!fajnie ze piszesz oczywiście podaj e-malia postaram sie odpisac !!bo ja tez kocham o tym mówic co do emaila to ja ci podam jak do ciebie napisze bo nie hce by tłumy do mnie pisały ok??sorki ze nie odpisywałam ale dopiero wróciłam ze szkółki..heh,,,,,,ale było super opowiem ci jak podasz mi emalila ok?postraram sie odpisywac w miare mozliwosći!!!pozdrawiam pisz tu bedzie miło i podaj mi adres !!!!ela

18-01-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Mój numer gg to 6124293

18-01-2008, Od: violinist Odpowiedz
Ela dzieki za odpowiedzi na moje pytanka... zawsze szukalam osoby z podobnym zainteresowaniem i przypadkiem znalazlam to forum...JA PO PROSTU KOCHAM SKRZYPCE i az sie zdziwilam ze jest tyle ludzi o podobnych pasji co ja...POSWIECE SIE DLA TEGO INSTRUMENTU i sproboje sie nauczyc tylko najpierw musze zdobyc skrzypeczki... ile kosztuja? najtansze wystarcza? jakie ty masz Ela? masz prywatnego nauczyciela czy jak to wyglada? prosze o odp. na wszystkie pytanka...POZDROWIENIA CZEKAM PA

18-01-2008, Od: ela Odpowiedz
fajnie ze doszłaś do tego wniosku!!!!!ja tez kocham to forum !to takie nie samowite jestes sama z swoja pasja nagle spotykasz sie z tyloma ludzmi których połaczyły 4 struny,pasja,poświecenie!!!to jest nie do opisania!!a jeśli chodzi o pytania to ja mam skrzypki lutnicze ponad 100lat maja sa rewelacyjne z pokolenia na pokolenie!widze ze masz duzo zapału jak każdy na poczatku!!!!musisz sie duzo postarc by to opanować mi 4strunki zajeły jakieś 3miesiace po 15cwiczen na kazdej za tydizen mija rok jak gram!jest pieknie mówie ci!nic tylko grac!a skrzypce wystarcza zwykłe na allegro kupisz nawet za 200złw bdb stanie!!!ja mam prywatnego nauczyciela tak!!mozesz mi dac swoje gg ????z pewnością napisze!!!uwoelbiam móic o skrzypkach!!kocham to!!!prosze daj gg to pogadam chetnie jestem czesto dostepna!słuze pomocą!radą!!!rozmową!!!!chetnie pogadam!!!!!pozdrawiam miło ze piszesz odpisz prosze czekam Ela

Super! Ja też bym chciała grać fajnie masz. :)

dzieki ale wiesz to marzenie z dziwecinstwa!nadal nie moge uwierzyc ze sie spełniło
a masz gg???dasz mi swój nr?chętnie pogadam pozdrawiam

dzieki bardzo za odp a moze wiesz czy to prawda bo slyszalam ze gdy gra sie wiele godzin to potem przez caly dzien szumi w uszach bola rece itp? ile trzeba dziennie cwiczyc? prosze o odp DZIEKI SERDECZNIE CZEKAM NA ODP pozdrowienia

nie ma za co !!na poczatku tak jest i to z kazdym instrumentem!ale ze skrzypcami głównie bo jak sie gra chodza cały czas ręce i palce na pocztku nie ugrasz dłużej jak 0,30min na raz ale trzeba robic przerwy!!dasz rade!a jaćwicze 4godziny czasem,1.30min to zalezy od ciebie ile czasu poswiecisz muzyce!!ale im wiecej tym lepiej!!pozdrawiam

A ty grasz na skrzypcach? Ela?

tak gram

Jeszce nie wiem.

Dzięki za odpowiedź!! :)

niee ma za co !!!!!!!kupujesz jednak czy niee?
odpisz pozdrawiiam

witam chcialabym rozpoczac nauke gry na skrzypcach poniewaz bardzo podoba mi sie ich brzmienie to takie niespelnione marzenie z dziecinstwa... zaczynam nauke dosc pozno bo mam juz 18 lat niech ktos prosze kto juz gra mi odp czy to prawda ze gra wymaga wielu wyrzeczen? jesli tak to jakich?

18-01-2008, Od: elaaa Odpowiedz
cześć!!!!wcale nie zapóźno!a co do wyrzeczen to troche ich moze byc napewno poswiecanie czasu na nauke teorii lekcje gry,codzienne ćwiczenia~~ąle warto mówie ci wiek sie nie liczy!!!!ja tez w dziecinstwie mazryłam o tym i udało sie !!!!gram prawie rok!!!!!pozdrawiam

dokładnie jestem z malowniczej miejscowość iwkowa za łekami koło nowego sacza

17-01-2008, Od: mary Odpowiedz
niech ktoś mi przyśle swoja fote ze skrzypcami,mój
e-mail:www.marysia77710@wp.pl

18-01-2008, Od: pooolka Odpowiedz
ja mam z całym moim zespołem;]

16-01-2008, Od: polkaaa Odpowiedz
witam skrzypkowie i amatorzy!!!!co tam u Was?odpisujcie piszcie pozdrawiam

cześć polkaaa,ile grasz?

17-01-2008, Od: polkaaa Odpowiedz
mam 16lat a grac zaczełam w wieku 3lat czyli juz 13 a ty?

18-01-2008, Od: mary Odpowiedz
jej to dużo 13 lat grania.Ja dopiero gram 4 latka;-}}

16-01-2008, Od: mary Odpowiedz
czym interesujecie się oprócz skrzypiec,bo ja np.ptakakami(kanarkami mam 2)

16-01-2008, Od: ela Odpowiedz
napisałam do ciebie na gg a ty nic!!!

serio?Jak do mnie coś napisałaś to do mnie nic nie doszło....może podaj mi swoje gg,a ile ty się uczyć grać?

16-01-2008, Od: ira Odpowiedz
ja pisze wiersze

ołł fajnie,że piszesz wiersze,ale jakie konkretnie?Białe?Rymowane?Różne???

17-01-2008, Od: ira Odpowiedz
wszystkie rodzaje sa podbno superowe

12-01-2008, Od: Seba Odpowiedz
mam 17 lat. myślicie że to za późno na naukę?

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 10042  Wstecz  Dalej