Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 13484  Wstecz  Dalej     Sklep

24-11-2012, Od: ewka Odpowiedz
uwielbiam skrzypce a wy co myslicie o tym cudownym instrumencie

23-11-2012, Od: Marek Odpowiedz
Skrzypce 4/4 Corelli w przecenie, z prostokątnym futerałem (ciemne wnętrze) z bogatym wyposażeniem.w/w skrzypce zakupilem w tym sklepie ok trzy tygodnie temu w celu pruby nauki gry lecz nie mi jest to pisane dodatkowo kupilem ksiazke i urzadzenie do regulacji caly koszt to rowno 700zl na co mam paragon , jest pelna dokumentacja i gwarancja , teraz odsprzedam ten zestaw za 500 zl jezeli jest ktos chcetny prosze puscic sygnal ja oddzwonie nr, niemiecki 00491521463934 jezeli nie oddzwonie znaczy ze skrzypce sprzedalem pozdrawiam serdecznie.

23-11-2012, Od: ania Odpowiedz
a jeśli to aż taki zly instrument adelitato gdyby sie wymieniło dużo rzeczy to byłoby lepsze;-\

15-11-2012, Od: Ania Odpowiedz
Potrzebuję porady ponieważ, Zamierzam zakupić córce skrzypce rozmiar 3/4 oczywiście uczniowskie na początek. Nie mam zielonego pojęcia czym się sugerować przy zakupie. Oglądałam Staggi i Everplay EV612 które byłyby lepsze?

23-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
zdecydowanie everplay

15-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Jestem za Everplayem, bo marka ta z każdą dostawą poprawia jakość i jest to obecnie bardzo dobry poziom uczniowski amatorski. Stagg raczej odwrotnie. Kiedyś były świetne, a teraz już tak nie dbają o szczegóły. Z ostatnią partią Stagga było trochę problemów np. klinowały się struny na prożku i łatwo było zerwać, wysokość i kształt podstawka były do poprawy, brzmienie niektórych strun odbiegało od normy (luźne owijki). Inny argument za Everplayem to dobry polski serwis z 2 letnią gwarancją i polska marka współpracująca bezpośrednio z fabryką - unikamy marży pośrednika.

18-11-2012, Od: STOKROTKA Odpowiedz
JAKIE SKRZYPCE KUPIC 10 LATKOWI POCZĄTKUJĄCEMU

23-11-2012, Od: Ewa Odpowiedz
niech pani dziecko stanie prosto i wyciągnie lewo rękę na przód trzeba ją zmierzyć od szyji do środka dłoni,potem niech pani w wyszukiwarce napisze ROZMIARY SKRZYPIEC potem trzeba poszukać oopowiedniej strony iternetowej ja nie pamiętam dokładnie nazwY
ale chyba było to poprostu ROZMIARY SKRZYPIEC tam na obrazku są pokazane rozmiary i wielkość oraz szegółoowe informacje polecam dzięki temu mam idealnie dopasowane skrzypce;-

19-11-2012, Od: Joanna Odpowiedz
Jeśli dziecko postanowi zajmować się tym przez wiele lat swojego życia, należy kupić mu lepsze skrzypce. Na pewno nie wystarczą te za 300 zł. Wiem też, że skrzypce kupione po najniższej cenie, nie są tak naprawdę skrzypcami, tylko czymś skonstruowanym na wzór skrzypiec i swoją brzydką barwą, a raczej jej brakiem, mogą zniechęcić dziecko do grania. Mogę sprzedać także swoje skrzypce i doradzić w wielu sprawach związanych ze skrzypcami. Mój numer telefonu to 668-528-714, Joanna. Pozdrawiam serdecznie :)

23-11-2012, Od: agnieszka Odpowiedz
Czy mogłabym się spytać w jakiej miejscowości pani mieszka ,jaki jest ich rozmiar iza ile złotych

20-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Przepraszam, ale przy takiej logice to każdy taksówkarz powinien jeździć Lexusem skoro robi to przez wiele lat swojego życia, a nie np. Skodą (nie obrażając Skody). Oczywiście jest to dobra rada dla osób o nieograniczonym budżecie. Tymczasem w wielu szkołach muzycznych podstawowym instrumentem na początek nauki jest Everplay serii 600. Dzieci uczą się z powodzeniem i wcale nie zniechęcają. Co więcej - jak robiliśmy testy to przy dobrej technice gry postronny słuchacz nie był w stanie stwierdzić czy nauczyciel gra Everplayach za 300 zł czy na lutniczej kopii Stradivariusa za 30 tys zł. Stąd dwa wnioski - więcej zależy od zapału i talentu niż od instrumentu i drugi: na tanich skrzypcach można się uczyć i ładnie grać. Oczywiście nie można przesadzić, bo skrzypce po 200 zł faktycznie są do bani i poważnie utrudnią grę.

15-11-2012, Od: Ewa Odpowiedz
CZEŚĆ. mam 12 lat . Gram na wielu instrumentach;keybordzie,flecie,harmonijce,gitarze,pianinie.niwiem czy któryś z tych rzeczy ułatwi mi grę na skrzypcach.jak myślicie;-

15-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Gitara ułatwia, bo lewa ręka już umie naciskać struny.

23-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
dzięki

21-11-2012, Od: Paulina B Odpowiedz
Zapraszam dzieci na lekcje gry na skrzypcach . Gwarantowana efektywna praca , połączona z super zabawą. Lekcje odbywać będą się na terenie WROCŁAWIA. Zachęcam rodziców do rozwijania pasji swoich pociech. Proszę o kontakt, pozdrawiam

23-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
jaka szkoda ... ja szukam nauczyciela w DZIAŁDOWIE

02-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
mam 12 lat zobaczyłam skrzypce 3\4 nie wiem czy będą dobre . gram na pianinie , kybordzie ,gitarze ,harmonijce ,flecie i z skrzypcami mam kłopot pomocy pomurzcie prosze

04-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Jaki wzrost? Pewnie już 4/4 będą dobre.

20-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
152cm

19-11-2012, Od: Iwona Odpowiedz
Dla badzo dobrze grającej córki (szkoła muzycna - 6 klasa) chcę kupić pełne skrzypce Yamaha V7 SG, skrzypce kosztują ok 2 700 (komplet z futerałem, smyczkiem i kalafonią) i nie wiem czy to dobry wybór, skrzypce wygladaja pieknie, pieknie brzmią, łatwo wydobywa się dzwiek ... ale wyprodukowane sa w chinach; bardzo proszę o opinie i rady

19-11-2012, Od: Joanna Odpowiedz
Witam! Ja osobiście polecałabym skrzypce lutnicze lub ewentualnie manufakturę. Wybór skrzypiec zależy także od znajomości w grze na skrzypcach. Jeśli Pani albo Pani córka się w tym specjalizuje, to w porządku, jednak nie wydaję mi się, żeby tak małe dziecko miało sporą wiedzę w tym temacie. Także ważne jest to, jak córka czuję się grając na tych skrzypcach, bo instrument ma być przecież właśnie dla niej! :) Zwłaszcza, że cena wygląda podejrzanie, gdyż jak sama Pani pisze: komplet z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Jedna cena za tyle rzeczy. Może nie jest to najgorsze, jak skrzypce za 300 zł , ale nie ma co kupować dziecku teraz taki chiński instrument, zwłaszcza jeśli jest dobrze grająca i zamierza podjąć dalszą naukę w szkole muzycznej II stopnia. Warto się jeszcze zastanowić i zainwestowac w dobry instrument dla dziewczynki. Ja także mam skrzypce do sprzedania. Po więcej informacji i porad zachęcam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu 668-528-714, a także drogą mailową. Mój adres email to: joasia.wojtowicz.92@gmail.com . Pozdrawiam serdecznie, Joasia :)

19-11-2012, Od: Joanna Odpowiedz
Witam! Mam do sprzedania dobre skrzypce 4/4, na których już nie gram, ponieważ mam nowe. Cena niezbyt wygórowana. Więcej informacji pod numerem telefonu 668-528-714 lub pod adresem mailowym joasia.wojtowicz.92@gmail.com . Udzielę informacji także niezwiązanych z zakupem skrzypiec, ale także z samym instrumentem i z grą na nim. Pozdrawiam, Joanna :)

19-11-2012, Od: Ania Odpowiedz
panie Jarku już zakupiłam skrzypce Everplay i jestem zadowolona, dzięki za poradę pozdrawiam

16-11-2012, Od: kasia Odpowiedz
gdzie mogę kupić i jakie skrzypce dla ucznia 3/4 wielkosć

18-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Można na tej stronie kupić. Na początek najlepiej Everplay albo Pengano. Są stosowane z powodzeniem przez wiele szkół.

16-11-2012, Od: stokrotka Odpowiedz
Jakie skrzypce będą najlepsze dla początkującej leworęcznej dziewczynki,czy sa ,,przekadane struny /

18-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Skrzypce nie są wewnątrz symetryczne. Pod grubą struną jest belka basowa a pod cienką dusza. Przekładanie strun nie zamieni skrzypiec typowych na leworęczne. Większość osób leworęcznych gra na typowych skrzypcach bo i tak pracują obie ręce. Trzeba popróbować. Szukanie instrumentu leworęcznego ma sens gdy typowy absolutnie nie leży lub w przypadku gdy ktoś już umie grać np. na gitarze leworęcznej.

18-11-2012, Od: EWA Odpowiedz
SZUKAM DOBREGO NAUCZYCIELA NA GITARE Z OKOLIC ZWOLENIA

16-11-2012, Od: violinerpl@gmail.com Odpowiedz
Sprzedam cytomierz wiolonczelowy, który równie dobrze nadaje się do skrzypiec. Przedmiot jest całkowicie nowy. Szybka wysyłka i niska cena. Rozważę też możliwość zamiany na typowo skrzypcowy. Cena 550 zł, tel 728923421

16-11-2012, Od: stokrotka Odpowiedz
potrzebuję nauczyciela lub studenta z radomia do nauki gry na skrzypcach dla 9 latka

11-11-2012, Od: Andrzej Odpowiedz
Poszukuję skrzypiec 1/2 dla dziecka, mogą być uzywane.
tel. 608 109 610 Wa-wa

15-11-2012, Od: Agata Odpowiedz
wiele skrzypiec widziałam na allegro sama też take mam i są naprawdę cudowne .polecam . jest wiele dodatków

11-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Jest Pengano Summer za 350 zł (579 zł nowe).

13-11-2012, Od: Kasia Odpowiedz
Lepsze są struny Olympia czy struny które są zamontowane w Pengano SI Dark? Czy Sandner sv-300 ma lepszy dźwięk od Pengano SI?

14-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Struny są podobne jakościowo. Sandner ma inny dźwięk, bardziej ciepły spokojniejszy. Pengano SI to jaśniejsze brzmienie. Zależy co kto lubi.

12-11-2012, Od: Anna Odpowiedz
Zamierzam zakupić córce skrzypce rozmiar 3/4 oczywiście uczniowskie na początek. Nie mam zielonego pojęcia czym się sugerować przy zakupie. Oglądałam Staggi i Everplay EV612 które byłyby lepsze? Z góry dziękuję za odpowiedź

11-11-2012, Od: Andrzej Odpowiedz
Poszukuję skrzypiec 1/2 dla dziecka, mogą być uzywane.

10-11-2012, Od: Monika Odpowiedz
Dziękuję P.Marku :)Ja też już zakupiłam wymarzone skrzypce :)

09-11-2012, Od: marek Odpowiedz
ja kupilem tydzien temu, ludzie z tego sklepu to profesjonalisci

09-11-2012, Od: basia... Odpowiedz
Wie może ktoś co to jest grająca liczba pi? albo znacie stronę do niej?

08-11-2012, Od: Monika Odpowiedz
Czy ktoś kupił w tym sklepie skrzypce?

08-11-2012, Od: Acinoyx Odpowiedz
Ja, przez internet :) I jestem bardzo zadowolona z szybkości transakcji i jakości skrzypiec.

07-11-2012, Od: dhgfd Odpowiedz
hym

06-11-2012, Od: Jpienow Odpowiedz
Witam poszukuję dla dziecka do nauki skrzypiec rozmiar 1/8 - chętnie używane, z drugiej ręku. Mogą być również takie miej firmowe jak EverPLay itp. Tel. 502 69 60 35

02-11-2012, Od: ewa Odpowiedz
a nawet jśli są za duże 3\4 to powiedzcie czy ktoś nie zna sklepu w warszawie ,działdowie,mławie albo czy ktoś nie sprzedaje z tych właśnie miast

04-11-2012, Od: Jarek Odpowiedz
Sklep tu właśnie jest.

12-10-2012, Od: pytacz Odpowiedz
Szukam nauczyciela skrzypiec dla mojego syna

03-11-2012, Od: JAKUB Odpowiedz
Witam nie wiem skąd państwo są proszę o kontakt mailowy skrzypek20@interia.pl

25-10-2012, Od: anulka Odpowiedz
Barzo chtnie sie tym zajmie...mam doswiadczenie
prosze o kontakt anulka.kukulka@gmail.com

20-10-2012, Od: Piotr Odpowiedz
Dla najmłodszych polecam metodę Suzuki.


Wyświetlono wiadomości 7001-7050 z 13484  Wstecz  Dalej