Sklep
04-10-2007, Od: Olcia
Odpowiedz
Dzięki Gabi:P pozdro
04-10-2007, Od: Gabi
Odpowiedz
Olcia:Ja ci moge cos tam wysłać..ale to juz jutro oki Pozdrawiam!
04-10-2007, Od: Olcia
Odpowiedz
Czy ma ktoś może całkiem najprostrze jak się da nutki na skrzypce?? bo ja dopieo mam zamiar zacząć grę a coś na sam początek by się przydało:P z góry dzięki
E-mail: ola_pelczarska@op.pl
03-10-2007, Od: Olcia`
Odpowiedz
No ja tez potrzebowałabym nutki do jakiś piosenke Oazowych bo bardzo mi się przydadzą :P
03-10-2007, Od: Gabi
Odpowiedz
Justyna: Masz juz skaner?:)jak masz to jak mozesz wyslij mi te nutki bardzo mi zalezy...pozdrawiam
03-10-2007, Od: Jarek
Odpowiedz
Skrzypce Verona Custom sa dostępne ponownie w promocyjnej cenie 500 zł. Zapraszam do zakupów :-)
03-10-2007, Od: Dorotka
Odpowiedz
A gra ktoś z was w oazie lub czyms w takim stylu? Bo potrzebowałabym nutek do takich właśnie religijnych piosenek :) pozdrawiam. JCT mój mail: dorocia_ja@interia.pl Aha.. i skąd jesteście? :) Ja Katowice.
02-10-2007, Od: Dominika
Odpowiedz
Poszukuję nut na skrzypce- muzyka Cygańska,bałkańska.rumuńska...Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w tej kwestii to podaje mój adres e-mail: domi50@wp.pl
01-10-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Ok, udzielę wszelkich sugestii na temat skrzypiec [gram od 9-tego roku życia już prawie 7 lat będzie ile gram xDD] GG 305998
01-10-2007, Od: Wiolka
Odpowiedz
Spoko Olcia, napewno znajdziesz nauczyciela! :):):)
01-10-2007, Od: Patryk
Odpowiedz
Moje gg to 6228630 kto chce zadać pytania zapraszam
01-10-2007, Od: Patryk
Odpowiedz
cześć ja też gram na skrzypcach skrzypce mam po dziadku który sam się nauczył grać na skrzypcach
30-09-2007, Od: Wiolka
Odpowiedz
Witam! Mam 12 lat i gram od 2-lat na skrzypcach, kto ze mną o tym pogada? To moje gg: 4724847 Piszcie!!!:):):)
30-09-2007, Od: OLCIA
Odpowiedz
Szukam nauczyciela gry na skrzypcach w Gryfinie. Woj. Zachodniopomorskie lub w Szczecinie:) mam prośbę jeżeli znajdzie się tu ktoś taki prosze o kontakt ze mną
ola_pelczarska@op.pl
29-09-2007, Od: Sebastian
Odpowiedz
Kupię tanio używane skrzypce dla sześciolatka,który chce się uczyć grać.
kontakt:
seba-dj-maly@wp.pl
500134358
28-09-2007, Od: kara
Odpowiedz
jaest może k\toś z was w szczygiełkach w w poniatowej
28-09-2007, Od: Gabi
Odpowiedz
Zmieniam nick bo tu są dwie Natalie..Ja jestem tą od nutek :)
28-09-2007, Od: Dorota
Odpowiedz
Aha i Zimę jak ktośma to też prosze ..
28-09-2007, Od: Dorota
Odpowiedz
Natalia wysłałabyś mi też La Campanella Paganiniego? :) mój mail dorocia_ja@interia.pl byłabym baaardzo wdzięczna ;) pozdrawiam.
27-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Me Stainerki idą do renowacji xDD
26-09-2007, Od: Justyna=)
Odpowiedz
Natalia ja też proszę o te nutki z pierwszą pozycją:)justyna-hendler@o2.pl
26-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Kara:Podaj maila cos ci tam wyśle..:)
26-09-2007, Od: kara
Odpowiedz
macie może jakieś nutki w pierwszej pozycji
25-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Z Tym meilem to długa historia heh :D OKi to czekam na nutki:)
25-09-2007, Od: Amateusz
Odpowiedz
Czesc! ja tez bym chcial te nutki jesli bys mogla :D to wiesz co zrobic :D czerniu@o2.pl
25-09-2007, Od: Justyna=)
Odpowiedz
:) prześle ci je za dwa dni bo na razie nie mam skanera... Czemu masz w meilu krysia jak masz na imię Natalia:D:D
25-09-2007, Od: Justyna=)
Odpowiedz
Powracam;) dawno mnie tu nie było bo mnie miałam kompa... A co do skrzypka na dachu to ja mam nutki:) daj e-meil to ci prześle:D
25-09-2007, Od: Amateusz
Odpowiedz
Czesc! ja tez bym chcial te nutki jesli bys mogla :D to wiesz co zrobic :D czerniu@o2.pl
25-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
O jak fajnie:) Krysia266@poczta.onet.pl
Dziekuje ci bardzo!!!:D
24-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
"Skrzypek na dachu" NUTKI!! ma ktos? :)
23-09-2007, Od: Żaba
Odpowiedz
KAMILA: Hej! Też należę do starszyzny, która zaczyna się uczyć grać na skrzypcach:)/mam AŻ 23 lata/
W wakacje kupiłam właśnie te Verona Custom i jestem bardzo zadowolona (chociaż kosztowały 500zł...:/ - ale podobno niebawem ma powrócić stara cena, najlepiej skontaktuj się z p.Niklewskim, jego numer tel. jest podany na stronce). Skrzypce mają ładny dźwięk, trzymają strój i generalnie uważam, że dobrze zainwestowałam. Polecam!!
22-09-2007, Od: Kamila
Odpowiedz
Dziękuje wam za pomoc...choć jeszcze się zastanawiam nad zakupem...ale znalazłam takie skrzypce które mnie bardzo interesują : http://www.kobimpex.pl/go/_info/?id=1167
i jeszcze jedne: http://biuro.siedziba.pl/verona/ .Mam jeszcze do was ogromną prośbe..czy one są warte zakupu..z góry dziękuje i pozdrawiam
22-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
na www.allegro.pl by coś było lub na muzyczny.pl
18-09-2007, Od: Kamila
Odpowiedz
Witam!Mam do was ogromną prośbę.Mam trochę już latek...ale bardzo chciałabym zacząć uczyć się grać na skrzypcach. Czy poradzilibyście mi jakie skrzypce kupić...?(jeśli chodzi o skrzypce lutnicze to narazie mnie na nie nie stać)Bardzo prosze was o pomoc na email: kamilakubacka@interia.pl...z góry bardzo dziękuje..pozdrawiam was wszystkich
17-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Wysłałam :D
17-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
na skrzypce???
17-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
La Campanella Paganiniego????????!
naprawdę??? super! dzięki joannakorzeniewska@tlen.pl
jak możesz to prześlij
17-09-2007, Od: Ina
Odpowiedz
Witam, potrzebuje skrzypka lub skrzypaczke, ktora zagralaby w knajpie na ur. kolegi - tak ok. 2h. W-wa/Centrum. Jesli ktos jest zainteresowany, to prosze o PILNY kontakt na mail: worldtraveler83@gazeta.pl
17-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Olimpia:Ja mam te nutki podaj maila :)
Bede muisla sie zaopatrzyc w taka ksiazke :) dzieks!
17-09-2007, Od: ?
Odpowiedz
.
17-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
Natalia: jak już byś chciała coś porządniejszego, to możesz sobie kupić książkę w muzycznym,
możesz też grać utwory w I pozycji w II pozycji(np Oda do radości, Barka...)
16-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
czy ma ktoś nutki do la campanella paganiniego????
16-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
zobacz może na stronach internetowych http://www.paganiniclub.e-nuty.pl/
lub po prostu na nuty-go
15-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Nie mam tej ksiązki..chodzi mi o takie utwory bardziej znane :) Olimpia co proponujesz?
14-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
Olimpia, możesz pisać OlimpiaP w skrócie : D
Natalia: masz książkę ABC skrzypcowe - Antoni C/Kofalik ???? tam są
14-09-2007, Od: Natalia
Odpowiedz
Hej wszystkim! Macie jakies nutki w I i w II pozycji? jak nikt nie posiada to moze znacie jakies utwory własnie w tych pozycjach.Bardzo prosze bo juz nie nie wiem co grac..ciagle to samo gram..ucze sie sama POzdrawiam!
14-09-2007, Od: Olimpia przychudzka
Odpowiedz
prosze nie mylić nie z moja sioswtrą ja mam nik olimpia przychudzka a moja siostra kara skrzypka
14-09-2007, Od: Aśka
Odpowiedz
Olimpia: nuty mam od mojej nauczycielki. Ze słuchu to nie wiem co by wyszło :]
14-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
proszę o przesłanie
14-09-2007, Od: Olimpia
Odpowiedz
http://pl.youtube.com/watch?v=oLWjvKvZYdg&mode=related&search=
to to wlasnie