Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10564  Wstecz  Dalej

12-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Instrumenty dęte używane tez sie sprzedaje?? nie wiedzialam :)

11-11-2008, Od: Ala Odpowiedz
wiem że może to nie ten temat ale sprzedam flet poprzeczny :D :) zaineresowanych prosze o kontakt na 4454148 :)

10-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Dobra

09-11-2008, Od: chii Odpowiedz
ok.

09-11-2008, Od: Diana Odpowiedz
hehe nom kraj wolny:) dobra koniec tej rozmowy .. :)

Gdyby co, to mój numer 11112597:D
PZDR

Jasne Olimpia że pogadamy, napiszę do Ciebie;)

A teraz COŚ do Ciebie Diana. Skoro Ty wyrażasz swoją opinię, to chyba ja też powinnam co?? W końcu ten Kraj jest wolny. Mam rację Diana? Bo nie wiem. Przecież to Ty znasz Polskę (jak i swoją choinkę) najbardziej.

09-11-2008, Od: Lissi Odpowiedz
Jak każdy robi co lubi to skąd wzięła się kłótnia ? Nie chce mi się patrzyć kto zaczął, ale ja jestem po stronie Chii xD i tyle.

08-11-2008, Od: Diana Odpowiedz
nie zaczełam krytykowac halowen bo szczerze to mnie to je**e co kto robi co kto lubi :) nikogo nasiłe przysobie nie trzymam a na brak przyjaciół nienarzekam :) poprostu wyjawniłam swoja opinie i to co Kościół na temat tego hallowen mowi:) a wy róbcie co chcecie ;)) chceszidź sie powieś czy tam te żyły na udzie podcinaj przeciez ja Ci nie bronie :) Pozderooo:) a Olimpia jest spoko tylko ma inne poglądy a Ty chii wogole wtrącasz sie tam gdzie nietrzeba bo swoją opinie kierowałam do Olimi a nie do ciebie ;)

08-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Diana dobrze ze kochasz Polskę, ja nic zlego na ten temat nie powiedzialam. Przecież to ty zaczęłaś krytykowac halloween :)

08-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Chii, pogadamy na gg?? moj numer to 7401972. Napisz do mnie albo podaj tu swoj :)

08-11-2008, Od: ? Odpowiedz
http://allegro.pl/item474775049_skrzypce_w_rozm_4_4_smyczek_futeral_kalafonia.html

07-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
HEJ LUDZIE!! Jedni lubuja to drudzy tamto a trzeci siamto i niedyskryminujmy sie tylko dlatego ze ktos ma dluzsze wlosy, ktos lubi HALLOWEEN a ktos woli polska tradycje, to nie stosowne, bo swiat sie miesza i za pare lat w naszym kraju byc moze bedzie wiecej obcokrajowcow niz POLAKÓW. Kto powiedzial ze ten kto bawi sie na swietach zagranicznych nie jest patriota swojego kraju>?? lubie halloween a wlasnie dzis uczestniczylam w pokazie( w formie muzycznej) z okazji 11 listopada. Diana nie chcialabym cie obrazic ale przez to co napisalas ze ''ty duzo wiesz i ciebie trudno na czyms zagiac'' masz wysokie mnie manie i wydaje ci sie ze jestes lepsza od innych.Nie tolerujesz czyjegos zdania, liczy sie to co ty wiesz i co ty uwazasz. Zastanow sie bo kiedys naprawde zostaniesz sama. Czyli jesli jestes patriotka to nie uczysz sie jezyka obcego, nie ogladasz filmow wykonastwa zagranicznych rezyserow, nie wierzysz w swietego mikolaja z finlandii i nie wyjezdzasz na wakacje?? bo to sa zwyczaje przywiezione z zagranicy.

06-11-2008, Od: chii Odpowiedz
Lissi:*

06-11-2008, Od: Lissi Odpowiedz
A ja Halloween lubię i popieram Chii xD

PS. chyba nie powinnam pisać Ty wiesz ode mnie więcej, na pewno tak jest...-i to akurat nie jest ironiczne... każdy mi udowadnia, ze jestem gorsza i tyle.

06-11-2008, Od: ? Odpowiedz
może teraz postąpili by inaczej??

no a skąd wiesz że nie?;> wszystko jest możliwe. W końcu ktoś mógł żałować, że zostawił samotną matkę z dzieckiem.

06-11-2008, Od: Diana Odpowiedz
Zapomniałam sie poniżej podpisać to ja Diana

jasne:)

Jak miło widzieć obrońcę. Kłaniam się "nisko" posłuchaj teraz co do Ciebie mówię;)
1.wiele osób w Polsce głoduje nikt z tym nic nie robi.
2.jakbyś nie zauważył/a literki są polskiexd brak mi słów.
3.życie nie jest cenne, cenne jest życie po śmierci.
4."Oj tak Polacy są źli". Człowieku wiesz co piszesz? chodzi mi o to że Diana wygląda mi na nie tolerującą innych i kocha tylko Polskę. Ktoś pisze o Halloween (zn się Olimpia) i od razu mówią jej że to nie zwyczaj polski, to chyba jasne ale każdy lubi to co chce, i co jak ktoś jest satanistą też tą osobę się skreśla? ok wyrażanie własnej opinii, ale to mi brzmiało opryskliwie! idt.
5.Tak to jest. Pojawia się przykład:kochający swój naród. A potem wyjeżdża za granicę^^
6.jestem "zabójczo" cwana. Gdybym żyła w tamtych czasach".... macie moją biografie od razu.
plan a)Mając naście lat idę podciąć sobie żyły. Najlepiej rozciąć żyłę na udzie ponieważ jest jedną z podstawowych i po kilku minutach umarłabym.
plan b)idę po sznur, wieszam się, ale zostawiam trochę luzu w pętli, bo gdy już się powieszę wtedy dojdzie do złamania kręgosłupa i po chwili już po mnie.
plan c) idę się utopić jak w piosence Hariasen-N
skoczę do zimnej głębokiej wody, i już nie będę mogła się wycofać.
plan d)idę na bagna, w wielkich mękach się umiera, ale co tam to ostatnia deska ratunku.
jestem szczęśliwa idę do Lucyfera i Bafometa pogadać jak było mi źle;(;( mówię (ironicznie):ach Ci Polacy nie chcieli walczyć! brr!

06-11-2008, Od: ? Odpowiedz
popierwsze ja duzo rzeczy wiem i cięzko mnie zagiąć ;)

Wolałbyś żyć z Polsce gdzie nie masz co jeść? nie mozesz sie uczyć mówić po Polsku? być bitym/a zastraszany/a?? patrzec na śmierć siostry brata dziadka?
ja nie i wielu znas jak nie wszyscy tez nie :)
i Dlaczego mówisz w liczbie mnogiej skoro to jeden Polak potraktował źle Niemca to juz odrazu wszyscy Polacy są źli i wrogo do innych nastawieni:)?

a i ciekawe czy byśbył taki cwany/a gdyby to TOBIE przyszło żyć w tamtejszych nie tak bardzo odległych

Prosze jedynie o refleksje.. ;)

POZDRAWIAM :)

oj oj ja nie umiem pisać:( umieram-wylew podpajęczynówkowy. Sorki za ten dziwnie napisany tekst-nie czytałam i się powtórzyłam i syfu narobiłam:(

pewnie sprawdziłaś w googlach co?:)
Nienawidzę Polski są mało tolerancyjni, źle traktują zagranicznych uczniów w naszych szkołach, to niby Niemcy są tacy "dla nas nie dobrzy", hahaha oni umieją dobrze traktować Polaka w szkole, a nawet powiem jeszcze inaczej. Ma tam lepiej niż jakiś Niemiec. Chodzę na lekcję Polskiego, a moja pani lubi mówić więc stąd to wiem;D PS. Mamo, tato reszto nienawidzę was. Sayonara!
aha a z tą wolnością, nie potrzebnie walczyli;) biedni się napracowali, a co z tego mają? są w niebie czy gdzieś tam i nikt o nich nie pamięta, każdy ma swoje sprawy, a może teraz inaczej by postąpili?? walczyli swoim życiem, ale nie każdy by zrobił tak jak oni, a

06-11-2008, Od: Diana Odpowiedz
Nic ci do tego czy mam choinke czy nie mam choinki.. a i tak wogole kotuniu to choinka pochodzi z 1521 roku z Alzacji, w mieście Selestat na francusko-niemieckim pograniczu.

Nienawidezisz Polski ? nienawidzisz społeczenstwa tym samym mamy taty i reszty.. :)
11.listopada dokładnie 90 lat temu nasi przodkowie wywalczyli WOLNOŚC dla mnie dla Ciebie dla WAS!! Nie doceniasz tego?! Twoja sprawa.... :)

PS do Diany;) mam nadzieję, że nie masz w domu choinki na święta, bo to zwyczaj pochodzący z Niemiec^^

http://www.youtube.com/watch?v=xpvdAJYvofI
oryginalna wersja^^

Niestety już troszkę doszło do tych nieprzyjemności;(
a co do Halloween<33 kocham je^^ dam tu dwa linki extra piosenek (dwie wersje)Mansona i Panic At..^^ ubóstwiam miasteczko Halloween-zawsze jest na w boże narodzeniexD Jack Szkieletor<33 http://www.youtube.com/watch?v=cQcIC3SRBT4 a teraz Manosona:)http://www.youtube.com/watch?v=7Da3qrozMv4 był też filmik z moich kochanym Maną, ale go usunęli;( aha a co do tego Diana, że cieszysz się z tego że jesteś Polką:) nio to fajnie, że nie narzekasz tak jak ja. Nienawidzę naszego kraju i tyle. Wolę Japonię<33 ale to tylko ze względu na muzykę, gwiazdyxD bo tak w ogóle to tam są też zryte rzeczy^^. PS;Polska często wstawia piosenki zagraniczne do polskiego filmu -to jest żałosne. Kopiują inne kraje:/;/;/

06-11-2008, Od: Maks Odpowiedz
Ok, nie ciągnijmy już tego tematu! Bo dojdzie do nieprzyjemności ;)

05-11-2008, Od: Diana Odpowiedz
Dobra Maks ja rozumiem Ty rozumiesz ona nie zrozumie i ciężko tu sie spierać :) jestem dumna z tego ze jestem POLKĄ !! i Polskie tradycje są mojemu sercu bardzo bliskie i nie toleruje anglosaskich ''tradycji''

hmmm w tym roku kończe edukacje gry na skrzypcach i niewiem co z tym fantem dalej:(?? Podpowie mi ktoś???? :)

05-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Ja nie chodzędo szkoly muzycznej :/ i bardzo jest mi zal, ale co zrobic, fajnie ze w ogole zaczelam :) mam 14 lat a gram dopiero 1,5 roku.... ;)

05-11-2008, Od: anqa Odpowiedz
olimpia, chodze do 4 klasy w szkole muzycznej... a ty? ;)

05-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
No wlasnie, Maks dajmy sobie juz z tym tematem spokoj, bo kazdy wie swoje i kazdy ma racje :P

04-11-2008, Od: Maks Odpowiedz
Olimpio, ja Cię oczerniam? Jeśli mówisz, że nie umiem wyjechać rozumowaniem poza nasz kraj, to ja uważam, że widocznie Ty nie umiesz zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie i to wszystko. Czy ja atakowałem Twoje stanowisko? Wyraziłem jedynie swoje zdanie na ten temat, Ty go dalej kontynuowałaś nie wiem po co i jakby na siłę chciałaś mnie do czegoś przekonać.
Nie wiem w jaki sposób mogłem Cię 'zbeszcześcić' tym, że powiedziałem, że nie umiesz zrozumieć, że mogę mieć na ten temat inne zdanie?
Myślę, że możemy zakończyć ten temat, bo do niczego dobrego on nie prowadzi...

04-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Anqa, jesli moge spytac, jak dlugo grasz na skrzypcach?? - pytam ze szczerej ciekawosci :)

Wiesz co maks, widac ze masz bardzo niski poziom inteligencji, jesli oczerniasz czlowieka znajac go z forum internetowego... NIe chcialabym sie zachowac tak jak ty, ale jedno tu musze powiedziec: ja nie krytykowalam tego ze TY nie uznajesz halloween, chcialam wam wytlumaczyc ze to nie jest takie zle, nie mowilam tez nic zlego wstosunku do ciebie. To ty zbeszczeciles mnie mowiac to co napisales w swojej ostatniej wiadomosci, takze powodzenia w dalszym bronieniu 'bezhalloweenowego' listopada. Aha, bron boze nie chcialabym sie z toba klocic

04-11-2008, Od: Justyna Odpowiedz
http://allegro.pl/item474775049_skrzypce_w_rozm_4_4_smyczek_futeral_kalafonia.html

Serdecznie zapraszam na moją aukcję !! ;)))

Hej Marinie, ja moglabym ci doradzic. Otóz mialam stycznos ze skrzypcami firmy stagg u mojej kolezanki, nie podobaly mi sie ze wzgledu na dzwiek, nie byly za wygodne. O stronie wizualnej nawet nie wspominam :P. MSA nie znam, ale nie jest to raczeej znana i chwalona firma, bo nikt o niej nie mowi. Natomiast ja jeszcze przed paroma miesiacami, kiedy nie spodziewalam sie, ze zdecyduje sie na kupno skrzypiec lutniczych, mialam na oku te pierwsze, J&D.

04-11-2008, Od: Marcin Odpowiedz
Witam gram w zespole na gitarze, ostatnio jednak pomyślałem, aby kupić sobie skrzypce. Chodzi mi o skrzypce do nauki. Na samym początku odrzyciłem firmę ever play, jak już tylko zobaczyłem, że produkują także skrzypce. Nie posiadam wogule wiedzy na temat skrzypiec i chciałbym prosić o radę, mianowice w gre wchodzą skrzypce j&d, stagg, msa. Nie weim jakie skrzypce produkuje stagg, znam tą firmę, ale tylko na zasadzie blach perkusyjnych i nie jest najgorsza w stosunku do cen. chodzi mi o konkretne modele co byście polecili. Dzięki http://www.allegro.pl/item472325556_skrzypce_4_4_j_d_przednia_plyta_lite_drewno.html lub http://www.allegro.pl/item469907872_nowe_skrzypce_stagg_4_4_3_4_1_2_1_4_gwarancja.html albo http://www.allegro.pl/item470358244_guitar_planet_msa_skrzypce_4_4_zestaw_futeral.html wogule nie znam tej ostatniej firmy także szczególnie bym prosił o jakiś komentarz, jezeli ktoś miał z tym styczność.

03-11-2008, Od: anqa Odpowiedz
ludzie nie kloccie sie o halloween ;) mamy tu lepsze tematy... np violin xD

http://pl.youtube.com/watch?v=_RLT8Qb_-kA&feature=related a oto moj przeboj ;)

olimpia, nie zwariowalas ja tez tak mialam i ciagle sluchalam canon d dance version w wyk. wanessy mae, grupy, mocarta no i malickiego <moje ulubione "carmen wer. heavy metal>..." hihihi i tak mi zostalo ;P

co do stroikow to moze ja "stara" z doswiadczeniem wam powiem: skrzypce jak sa nowe i sie je stroi, to kolki puszczja, poniewaz struny<druty> nie sa jeszcze przystosowane do grubosci kolka...trzeba tak stroic wmiare dobrze skrzypki i po uplywie ok. miesiaca, zalezy a nawet i mniej, te struny sie przystosowuja i pieknie stroja skrzypki... :) ania zawsze do uslug xD

02-11-2008, Od: Maks Odpowiedz
Bez urazy, ale Ty nie umiesz wybiec rozumowaniem poza samą siebie, skoro nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć inne zdanie na ten temat...

02-11-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Odbiegamy za bardzo od tematu : czy znacie jakies piosenki na tematy zwiazane z tym okresem?? pytam tych ktorzy troche wyjechali rozumowaniem poza nasz kraj - bez urazy ???

HAHAHA!!! ja bylam juz 4 razy na takim '' zebraniu'' tak jak TY to mowisz i chyba lepiej wiem, na czym to polega

Tak, żebranie o cukierki. I mylisz się, bo raz w życiu się na to dałem namówić i wiem jak to jest... Mam swoje zdanie podparte doświadczeniem.

Hmmm... sory ze urazilam was halloween'em, ale myslalam ze jako mlodzi ludzie potraficie docenic to, jak ludzie w innych krajach potrafia się bawic i radowac, a nie tylko smucic ...mam nadzieje ze jako grajacy na skrzypcach potraficie mnie zrozumiec, bo spedzajac 4 lata (jako male dziecko) w kraju, gdzie takie swieto jest obchodzone ta tradycja zostala u mnie gleboko zakorzeniona i nie pozbede sie milych wspomnien ... Maks - żebranie o cukierki?? mowisz tak bo nigdy nie uczestniczyles w zabawach halloween i nie przebierales sie za swoich ulubionych bajkowych bohaterow, wiec nie wiesz jak to jest... Diana, mozna sie cieszyc halloween i uznawac wszystkich swietych, a uwiez mi, ze to jest wspaniale przezycie i radosc dla dzieci

02-11-2008, Od: ? Odpowiedz
MAM DO SPRZEDANIA SKRZYPCE, ROZMIAR 4/4 BARDZO DOBRE FABRYCZNE. KONTAKT: GG-10009335, E-MEIL: justyna-hendler@o2.pl

Zgadzam się z poprzedniczką :)
To nie jest polska tradycja. Nie ma nic wspólnego ze świętem Wszystkich Świętych - bo jak ma się jedno do drugiego? Jednego dnia bieganie po domach i żebranie o cukierki, drugiego dnia skupienie i odwiedzanie cmentarzy...? Poza tym nie lubię takiego przyprowadzania tego typu rzeczy z innych krajów, jakbyśmy nie mieli własnych tradycji!
No to tyle ;]

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10564  Wstecz  Dalej