Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9720  Wstecz  Dalej

23-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
witaj :)
Mam 17lat dokladnie to 5 kwietnia mam urodziny ;)
Od malego chcialem grac na skrzypcach lecz jak wczesniej pisalem na forum to niestety nie bylo pieniedzy i dopiero teraz nastaly lepsze czay i chcialbym zacząć gre na ty pieknym instrumencie :)
powiedz mi cos o sobie )

23-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja nie wiem, bo dostałam je od dziadka. Rozmiar 4/4 i jak wcześniej ci pisalam że mają 2 struny itd. Napisz konkretniej o co chcesz zapytac bo zabardzo nie rozumiem ;)

23-03-2008, Od: jolka Odpowiedz
smieszni jestescie <lol>

smieszni jestescie <lol>

Ja życzę wszystkim spełnienia marzeń i żeby wszyscy mogli grać na skrzypcach, niestety ja tylko mogę mieć skrzypce
:)
Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania".

Ja wszystkim życze, aby spełnili swoje spełnienia marzeń i żeby każdy na tym forum grał naa skrzypcach to wtedy było by fajnie. :) ale nie każdy może papa

zyczenia co mam wam zyczyc skoro jestescie tacy dla innych_???chyba tylko opanowania

22-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Noi oczywiscie zycze wam wszystkiego najlepszego,i mokrego smingusa dingusa ;P zaraz ide sie polozyc ;P

oczywiscie witam was ''jagoda'' oraz ''violinist''
mam nadzieje ze nawiazemy jakąś konwersacje jezeli chodzi o skrzypce

22-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
nic sie nie stalo Kiedy Wielka noc nastanie Zycze Wam na Zmartwychwstanie Duzo szczescia i radosci Ktore niechaj zawsze gosci W dobrym sercu w jasnej duszy i niechaj wszystkie zale zagluszy... To dla Was kochani jestescie wspaniali dziekuje za wszystko...

22-03-2008, Od: jagoda Odpowiedz
nie dziwie sie nikomu ze tu nie pisze ludzie ja nie rozumiem jak tak mozecie

No moze juz spią sobie ;P

22-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Raczej <śpicie>? miało byc. ;)

22-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Elo ludzie nie śpijcie!!! Czemu się nic nie piszecie Mary Violinist Irek co się stało?

http://pl.youtube.com/watch?v=kur1bPKOvI4
pod tym linkiem znajdziecie osobe ktora naprawde ładnie opanowala tą sztuke gry na skrzypcach.
niesamowite

22-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
oki. Napisze Ci na gg.

Justyna dzieki za odpowiedz, podniosłaś mnie na duchu :)
A dlaczego ty nie mozesz grac na skrzypcach ?

moze uda nam sie popisac na g to lepsze od forum 9322029

http://justii-rikki.jest.in/

wpisujcie się pliss

Hmmm........ Powiem Ci tylko że nie jest za późno i jeżeli kochasz skrzypce to szybko się nauczysz i będziesz zadowolony. Ja też chciałabym grać ale niestety jest to niemożliwe, więć jeżeli ty możesz to zkorzystaj z tej szansy!! Pozdrawiam

Czść na początek wszystkim wszystkiego najlepszego :) mam nadzieje ze jajeczka juz poswiecone ;)
chcialbym zacząć grać na skrzypcach zawsze o tym marzylem lecz nie mialem okazji i pieniedzy. NAdeszle lepsze czasy i mysle ze uda mi sie .
Mam 17 lat , niektorzy mowią ze to troche z puzno ale uwazam zze dla kogos kto sie tym fascynuje i to kocha to nie jest tak wazny wiek :)
co o tym myslicie ?? :) pozdrawiam

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego

http://www.kartkiflash.pl/kartka/33/

21-03-2008, Od: wanda Odpowiedz
widziałam na jakiejś stronie dziewczynę, która grała na skrzypcach i równocześnie tańczyła! ale checa!

21-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
dzieki za odpowiedz czy lutnik profesjonalnie moze nastroic mi skrzypce w jego pracowni??? moze glupie ale odpiszcie pozdrowienia pa

21-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Chyba może.

21-03-2008, Od: aaa Odpowiedz
nie C tylko a1

20-03-2008, Od: Irek Odpowiedz
Kamerton to sa takie widełki metalowe ktore podaja prawidłowy dzwiek C po udzerzeniu,ale łatwiej urzywa sie kamertonu elektrycznego gdyz do tego zwyklego potrzeba troszke wprawy!Ale wracajac do tego elektrycznego jest to takie male podełko z diodami, i uzywa sie tak: zalacza sie kamerton i z poszczegolnych strun wygrywa sie dzwieki i kamerton wskarze nam czy dzwiek jest za wysoki i czy niski, mozna dzwiek wydopyc przez szarpniecie struny przez palec badz smyczkiem,i to chyba na tyle...
Generalnie to elektryczny kamerton uzywa sie szybciej i jest prostszy od tego tradycyjnego jezeli chodzi o cene to nie wiem poniewaz ja za moj tradycyjny zaplacilem 30 złotych i za elektryczny 50 złotych ale nie wiem jak teraz stoja ceny poprostu sie nie orientuje ;)
Pozdrwoienia
szczegolne dla ELI!!!
3 maj cie sie

20-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
dzieki za odpowiedzi skrzypiec jak na razie nie mam ale warto wiedziec na przyszlosc... Justyno jesli bede miala jakas fajna fotke to na pewno ci przysle ci na pewno obiecuje cierpliwosci... co to ten kamerton? jak sie go uzywa? ile kosztuje? jak nastraja sie skrzypce? prosze o odp na WSZYSTKIE PYTANIA dziekuje pozdrowienia dla was wszystkich Irka Justyny Eli Mary... jestescie wspaniali ciesze sie ze mozemy sie dogadac...aha Ela odezwij sie na tym forum!!!! prosze... czekam trzymajcie sie cieplutko:):):):) pa

20-03-2008, Od: Irek Odpowiedz
Generalnie skrzypce przed kazdym graniem nalezy sprawdzic czy sa na strojone!!!Z daza sie sie ze kolki dobrze trzymaja i nie trzeba czesto stroic albo po dlugich cwiczeniach czesto to wskazane!!!ale to wszystko zalezy od skrzypiec!!!!Wiec przed graniem kamerton w reke i sprawdzic zreszta to tylko chwilka !!!
mozna tez użyć kamertonu elektrycznego ktory jest duzo latwiejszy w uzyciu!!!
Pozdrowienia 3maj cie sie

20-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
PROSZE ODPISZCIE NA MOJE PYTANIA CZEKAM POZDRO PAPA:)

20-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Ja Ci nie odpowiem bo nie wiem. A nie chce Cię wprowadzać w błąd. Violinist masz może jakieś swoje zdjęcie ze skrzycami albo ty sama? Jak masz to przyśli mi na email justa9620@gmail.com Ja jak będę miała to ci przyśle. Papa

19-03-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Justyna dzięki za odpowiedź.Prawda,że ładnie wyglądają, a z tego co tam piszą to są gotowe do grania, ale zastanawiało mnie czy one naprawdę są takie dobre.

20-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Wiesz co nie mam pojęcia czy one są gotowe i czy to prawda że są takie ładne. Ale obiecuję że jak już je będę miała w domu to napisze na tym forum. :) Pozdrawiam

19-03-2008, Od: aleksandradd2@tlen.pl Odpowiedz
Kupię PILNIE dobre SKRZYPCE ELEKTRYCZNE.
Proszę o kontakt :
aleksandradd2@tlen.pl

19-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
co sie dzieje z Ela??/ czyzby sie na nas obrazila? oby nie... mary fajnego masz bloga fajne zdjecia... w ogole super wyszlas! powiedzcie bo nie wiem ja jestem na tym forum najstarsza??? dzieki za odpowiedzi wszystkie mam takie pytanie moze glupie ale jestem poczatkujaca kiedy skrzypce sie roztrajaja? jak czesto nalezy je stroic? prosze piszcie... dzieki z gory pozdrawiam wszystkich papa:):):):):):)

19-03-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć czy ktoś na tym forum ma fbl czyli fotobloga?Jeśli tak to proszę o jego adres!Jeśli chcecie wejdzcie na mój fbl:www.lullabyforyou.fbl.pl
zapraszam i proszę o komentarze!!!

19-03-2008, Od: mary Odpowiedz
violonist wydaje mi się że za nastrojenie skrzypiec nic się nie płaci:-)a za ustawienie duszy i podstawka płaci się za ilość przesunięcia tych przyżądów..bardzo ci się przesuneły?Ale nie martwe się myślę,że nie dużo się płaci..:D
Jeśli chodzi o mikrostroiki to lepiej żeby były,bo jeśli skrzypce są rozstrojone o małe odległości czyli na przykład ćwierćtony to kołkami ci będzie trudno to zrobić.

19-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
odezwijcie sie wszyscy odezwij sie Ela klotnie za nami!!!! wazne odpiszcie ile placi sie za nastrojenie ustawienie podstawka i duszy skrzypiec u lutnika tak mniej wiecej odpiszcie!!!! i czy sa konieczne mikrostroiki czy kolkami tez mozna skrzypce nastroic??? odpiszcie wazne czekam pa

19-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Ja ci niestety nie powiem bo nie wiem ile płaci sie za nastrojenie itd.. Ale tymi kolkami chyba mozna nastroić bo ja śpiewam w chórku kościelnym.jest tam taka jedna Ala która gra na skrzypcach i ona tymi kółkami nastraja. Ale nie wiem. Papa

19-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Wiesz co ja nie wiem, ale ładnie wyglądają i mają tam gratis strune niby są już skrzypce nastrojone, futerał, ja je chce kupic jak kupie to napisze na tym forum czy są fajne.

18-03-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Czy ktoś może mi powiedzieć,czy skrzypce z tej strony są warte kupna?

19-03-2008, Od: ? Odpowiedz
Wiesz co ja nie wiem, ale ładnie wyglądają i mają tam gratis strune niby są już skrzypce nastrojone, futerał, ja je chce kupic jak kupie to napisze na tym forum czy są fajne.

06-03-2008, Od: Ola Odpowiedz
Witam wszystkich :)
Chciałabym się nauczyć gry na skrzypcach, ale już troszeczkę "stara" jestem no i totalnie zielona w tym temacie, bo nigdy nie miałam tego instrumentu w rękach... Jak myślicie, pomijając to, że jak słyszę skrzypce, to moje serce bije 100 razy szybciej z zachwytu, czy powinnam spróbować? Jeśli tak, od czego zacząć, poza szukaniem nauczyciela/-ki ;)

Pozdrawiam serdecznie

07-03-2008, Od: mary Odpowiedz
Droga Olu
Myślę że nawet gdybyś miała 60 lat to jeśli masz ochotę to jest zawsze pora rzeby grać na skrzypcach.Z tego co pisałaś widzę że uwielbiasz skrzypce,ale pamiętaj że nie można się szybko zniechęcać!Myślę,że sobie
poradzisz:D

18-03-2008, Od: Ola Odpowiedz
Dzięki za słowa otuchy :) Znalazłam już "mentorkę", teraz muszę się uporać z wyborem skrzypiec...Aż mi ciarki przechodzą, jak oglądam te cuda! W kwietniu zaczynam- już nie mogę się doczekać:D

Pozdrawiam

18-03-2008, Od: Irek Odpowiedz
hej!!!widze ze wszystkie klutnie juz sa zanami!!!!!!!!!ciesze sie mozemy odnowa pisac na temat skrzypiec i muzyki!!!!ELA odezwij sie!!!!
pozdrowienia 3 maj cie sie

18-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Jak widać to wszystko jest ok. Odezwijcie się wszyscy!! Pozdro dla wszystkich!!!

17-03-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Rozumiem jak to jest w liceum. Tylko ten mój smyczek nadaje się do wyrzucenia. Zostało tylko to ,,drewienko". A te skrzypce za 300zł kupię na tej stronce. Może kiedyś mama mi zrobi zdjęcie ze skrzypcami, mam tez zdjęcie ale stare i tak blado na nim wyszłam jak będę miała to ci chętnie wyśle. :) Pozdrawiam

26-11-2004, Od: Miłosz Odpowiedz
JESTEM WIELKIM FANEM SKRZYPEC KOCHAM JE I WIELBIE...NORMALNIE JESTEM W NICH ZAKOCHANY !!! :)

17-03-2008, Od: ? Odpowiedz
::P:P:P:P:
{

12-12-2004, Od: Iza Odpowiedz
też kocham swoje skrzypeczki chociaż mam dopiero 6 lat. Zawsze rano jak na nie spojrzę od razu chce otworzyć futerał i na nich grać! niedługo mam 1 występ i bardzo sie cieszę. Jak podrosnę to chciałabym zagrać z akompaniamentem mojej siorki, która gra na pianinie , pozdrawiam cię .

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9720  Wstecz  Dalej