Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10132  Wstecz  Dalej

10-06-2008, Od: gosia Odpowiedz
Co do praw autorskich to są i teoretycznie nie wolno ich rozpowszechniać.
Niestety nie mam jego utworów na skrzypce ,choć chciała bym i też ich szukam.

14-05-2008, Od: Dominika Odpowiedz
ja ucze sie grać na skrzypcach 3 rok a nadal mam problem z rytmem niewiem- ciągle ćwicze a nic mi nie pomaga POMOCY!!

10-06-2008, Od: aninqa Odpowiedz
Dobra rada: kup sobie metronom...on nie jest az taki straszny jak sie wydaje;)

15-05-2008, Od: Olenia Odpowiedz
Ja też tak mialam. . . I mnie nauczycielka wyrzucila ze skrzypiec i chodze teraz na saksofon. . . I jest dobrze.
Rytm juz umnie .. . Nawet lepszy nauczyciel. . .

15-05-2008, Od: JuStYnKa xD Odpowiedz
Mmmm... Jak ja dawno na tym forum nie byłam.! Chyba z pół roku jak nie więcej xP Jeśli chodzi o grę na skrzypcach to mi już 3 rok leci jak gram <lol> Chętnie pomogę jeśli macie jakiś problem... Pozdrawiam :**

03-06-2008, Od: MarinaPati Odpowiedz
rodzice troche mnie zniechęcają do skrzypiec. umiem grać na lecie prostym więc uwarzają że to powinna być moja pasja. ja po ich wysłuchiwaniu też co raz bardzie zaczynam być nie pewna do tej gry a gram od 1 mies. 1 w tyg. czy się ich słuchać a uwielbiam dzwięk poprzecznego jak myślicie słuchać się rodziców ?? jak coś żle napisałam to sorki jestem hiszpaną a imienia nie kojażcie z filmem (seruialem)

Ja czułam to samo! Skrzypce są the best i sama się tego przekonasz z czasem!

12-05-2008, Od: Ceres Odpowiedz
Hej! :)
Cieszę się, że nie jestem jedyną taką osobą, która późno zaczęła się uczyć grać na skrzypcach :P
Granie na violince było od małego moim wielkim marzeniem, ale niestety rodzice się nie zgodzili na to, abym poszła do szkoły muzycznej :( Do dzisiaj mam do nich oto pretensje...Zapisali mnie wtedy 'na pocieszenie' do chóru kościelnego - należę do niego po dziś dzień i śpiewam w nim od 9 lat :) Cieszę się, że mnie wysłali na ten chór, bo dzięki temu kocham śpiewać i wiążę sobie plany na przyszłość ze szkołą muzyczną 2 stopnia - wokalistyką ;D Czy się dostanę? Nie wiem, pożyjemy, zobaczymy ;) Startuję do PSM 2 st. dopiero za rok, jak już pójdę na studia.
A co do skrzypiec, to miłość do tego instrumentu została "uśpiona" na te lata podstawówkowe i odżyła dopiero we wakacje po skończeniu gimnazjum, gdy poznałam moją wspaniałą kumpelę, która jest altowiolistką ;) ;) Przez rok zaczęłam z powrotem namawiać rodziców, żebym mogła chodzić przynajmniej na prywatne lekcje gry na skrzypcach i po roku namowy - udało się!!! :) :) Chodzę na prywatne lekcje do byłego nauczyciela muzyki z gimnazjum od września 2007 i jestem niezmiernie szczęśliwa :) :) :) Do końca nauki liceum (czyli jeszcze przez rok) planuję chodzić dalej na te lekcje, a potem jak już będę na studiach pójdę do ogniska muzycznego! ;)
NA NAUKĘ GRY NA SKRZYPCACH NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO!!!! ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :* ;D

Gratuluję! Ja od 5 roku życia marzyłam o skrzypkach...Dopiera jak miałam 10 lat to mi rodzice je kupili i zapisali na lekcje, już gram 4 lata, kocham to i teraz sobie kupuję elektryki <chociaż klasyków nie porzucę!>Cieszę się, gdy ludziom spełniają się marzenia co do skrzypiec.
Życzę Ci powodzenia w dalszej nauce i nieodpartego zapału, to jest naprawdę SUpeR!;)
Mój adres e-mail - eni12@vp.pl

Aha te skrzypce są umieszczone na Allegro http://www.allegro.pl/item378825944_skrzypce_elektryczne_j_d.html

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o "SKRZYPCE ELEKTRYCZNE J&D"? Chce je sobie kupić, ale nie wiem czy są dobre, czy ktoś je ma?co o nich sądzicie?

10-06-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
HEj Żaneta widze ze dobrze ci sie powodzi :) Czekam nadal na tego emaila z odpowiedzią hyyhy chyba sie nie doczekam :D
POzdrawiam

10-06-2008, Od: violinist Odpowiedz
dzieki gosia a na skrzypce jakies jego tzn Rubika utwory masz??? tak sie teraz zastanawiam czy na nuty do jego utworow nie ma praw autorskich? sluszalam ze sa... jak myslice? jeszcze raz dzieki Gosia odp czekam pozdrawiam Was :):):):);0;0

09-06-2008, Od: gosia Odpowiedz
W kategorii Polskie będą

09-06-2008, Od: gosia Odpowiedz
Tu znajdziesz nuty do Niech mówią że to nie jest miłość :
http://www.nuty.go.pl/

Mam jeszcze Psalm dla ciebie

Ma ktoś może nuty do walca wiedeńskiego z filmu Noce i dnie?

09-06-2008, Od: cieczka Odpowiedz
dzis byłam na pogrzebie Agaty Mroz:(:(

09-06-2008, Od: violinist Odpowiedz
moze to bezsensowne pytanie ale czy ma ktos nuty albo umiezagrac ze slchu jakies utwory Piotra Rubika??/ PILNE odpiszcie czekam i pozdrawiam was goraco Zaneta

09-06-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jak masz książke Skrzypcowe ABC to jest to na stronie 41 ,,Pajacyk".

08-06-2008, Od: Justii Odpowiedz
Super cieczka! Muszę się uczyć na pamięć nut.

08-06-2008, Od: cieczka Odpowiedz
ale jakich utworow czy gam?????
co teraz grasz??

08-06-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
czesc wszystkim jak dobrze ze juz koniec roku, i wakacje! co robicie przez wakacje , wyjezdzacie gdzies moze??
pozdrawiam :)

07-06-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Hej Żaneta :) Już myślałem,że nie uda mi się z tobą skontaktować:/
Ale dobrze,że dałaś oznake życia :)
Rozumiem ja też mam dużo spraw związanych ze szkołą.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedz jutro :*

06-06-2008, Od: cieczka Odpowiedz
justi jak Ci idzie play the violin??????

co u waS?+++++

06-06-2008, Od: violinist Odpowiedz
Mary Piotrek dlugo tu nie bylam ale pamietam o was:) mary masz racje jestem bardzo zajeta bo zaraz koniec roku i jest nawal pracy szczegolnie w LO ale Piotrek PRZEPRASZAM I OBIECUJE napisac do Ciebie W niedziele ok? pozdrawiam jak widac zyje:)
Zaneta

06-06-2008, Od: Marcin Odpowiedz
www.martinviolinskaba.blox.pl - serdecznie zapraszam do siebie. pozdro

05-06-2008, Od: mary Odpowiedz
do Piotrka: hm...ja nie wiem co się z nią dzieje,pewnie jest brdzo zajęta:-)

04-06-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Witam wszystkich i mam pytanie czy wiecie moze co sie dzieje z Żanetą??
Bo cos wogole sie nie kontaktuje ?? :

03-06-2008, Od: Justii Odpowiedz
nudaaaa

02-06-2008, Od: mary Odpowiedz
do :):ja mam nuty Ave Maria,ale F.Schuberta:-(
do gosi:z łatwiejszych utworów możesz sobie poszukać takich jak:
,,Menuet"J.Haydn;
,,Kołysanka"
M.Karłowicz;,,Bajka"A.Jrzębski......i.t.p.

01-06-2008, Od: Justii Odpowiedz
To pisze się konkretnie. to szukaj na komie albo sobie kup

01-06-2008, Od: ;) Odpowiedz
ze co prosze*????????????????
jakiej komie????????????????
jeszcze bedziesz chciała tez napisze to se kup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

01-06-2008, Od: ;) Odpowiedz
ze co prosze*????????????????
jakiej komie????????????????
jeszcze bedziesz chciała tez napisze to se kup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

31-05-2008, Od: _) Odpowiedz
to mam chodzi mi o Ave maria bacha
ratunku!!!!!!!!!!!

31-05-2008, Od: ? Odpowiedz
http://images.google.pl/images?gbv=2&ndsp=20&hl=pl&q=ave+maria&revid=295610132&sa=X&oi=revisions_inline&resnum=0&ct=broad-revision&cd=1

31-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
http://images.google.pl/images?gbv=2&ndsp=20&hl=pl&q=ave+maria&revid=295610132&sa=X&oi=revisions_inline&resnum=0&ct=broad-revision&cd=1

31-05-2008, Od: :) Odpowiedz
ma ktos nuty Ave Maria???????????????????

30-05-2008, Od: gosia Odpowiedz
Do mary :
Szkoda, może podaj jakieś tytuły , to poszukam w internecie.

30-05-2008, Od: mary Odpowiedz
do gosi:tylko ja zabardzo nie mam jak ci wysłać nuty jakiś łatwuch utworów:-(

28-05-2008, Od: Kasia Odpowiedz
Może czas zacząć ćwiczyć kolędy? W sam raz na grudzień:) A przez wakacje i tak się nie ćwiczy...

27-05-2008, Od: gosia Odpowiedz
DO MARY:

Kurki trzy już mam, będę wdzięczna za nuty, bo mam tylko parę utworów, a te już umiem i nie mam co grać.

26-05-2008, Od: mary Odpowiedz
do Gosi M.:Wiesz,że ja gram w kościelnym chórku z Asią i Anią(skrzypaczkami w moim wieku)i z moją nauczycielką,która pomaga nam(rzeby było głośniej)i jeszcze gra tam moja siostra(gitara) i syn mojej nauczycielki(klawisze) oraz 2 dziewczynki nam śpiewają...wiec pisząc to myśle że powinnaś zacząć grać w jakimś chórku,bo nie które piosenki religijne są naprawde proste!Czasu zajmie ci to,aby sie nauczyć jakieś piosenki ok.3 dni.Oczywiście zależy to od twich zdolności,czasu ćwiczenia i podejścia do skrzypiec.Może dla ciebie 3 dni to bardzo rótko,a może bardzo długo...wiesz ja sama dokładnie nie wiem ile to ci csasu zajmie;-)))

26-05-2008, Od: Gosia M. Odpowiedz
Witam!

Właśnie postanowiłam, że zacznę grać na skrzypcach. Nie chcę jednak zostać żadnym wirtuozem - zależy mi na graniu w kościelnym chórku.

Tak więc mam pytanie - ile mniej więcej zajmie mi opanowanie jakiś prostych piosenek na skrzypce, takich które trwają np. minutę i mają 4 akordy (grane na gitarze)?

25-05-2008, Od: Aśka Odpowiedz
Cześć! Jestem nowa. Gram na skrzypcach i mam takie pytanie. Czy wiecie o jakichś warsztatach muzycznych (oczywiście skrzypcowych). Bardzo mi na tym zależy. Piszcie. Czekam

25-05-2008, Od: Aśka Odpowiedz
Cześć!

25-05-2008, Od: Magda:* Odpowiedz
Dzieki :)

24-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
Wiesz co Ania? Radzę nie próbować sama, bo ja tak zrobiłam i teraz jak chodzę na to ognisko ta pani na mnie troche krzyczy ze źle ustawiam na smyczku palce jest to niby łatwe ale te palce się ześlizgują. I też możesz nauczyć technicznie źle.

24-05-2008, Od: ODBIREASZ ANI NADZIEJE!!!!!!1 Odpowiedz
haha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

25-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
piszę co uważam. to napisz co ty uwazasz mondralo

23-05-2008, Od: Ania Odpowiedz
Witam! Mam 25 lat. Chciałabym się nauczyć grać na jakimś instrumencie. Przypadły mi do gustu skrzypce. Czy w tym wieku dam radę? Czy można się nauczyć grać na skrzypcach samemu?

25-05-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Ja moge pomóc jeśli jesteś z Warszawy . ragges@wp.pl , gg.8474420 . Pozdrawiam

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10132  Wstecz  Dalej