Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10295  Wstecz  Dalej

15-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
No i dzięki na tą piosenke ;))

15-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
jak nastroje skrzypce to spróbuję ;)

15-09-2008, Od: Paweł Odpowiedz
Witam

Potrzebuje nut do Polskiego Poloneza napraede szybko nr gg kontaktowy 9576260 lub na e-mai niemiec223@vp.pl

15-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Nom, fajny, fajny, tylko że ja nie zawsze mam czas :) Dzięki Justyna

15-09-2008, Od: mary Odpowiedz
dawno mnie nie było bo wiecie muzyk i szkoła...
fajny pomysł z tym ''wyminianiem się nutami w sposób literowy''xd

do Justyna:ja znam te wszystkie piosenki ze słuchu,na kazdą tonacje,oprócz tego Zakopowera ;).ALE NIE MAM NUT!;(((((

13-09-2008, Od: ? Odpowiedz
ja dodaje pierwsza

<CZERWONE GITARY------>BIAŁY KRZYZD E F E D E F
E D C D E D
C D D C H C

D E F E D E F
E D C D E D
C D D C H A

D A H A G F E
E E E E
D A H A G F E
D E F E D E F
E D C D E D
C D D C H A

13-09-2008, Od: basia:)g Odpowiedz
hejo;)
ja tez gram ze sluchu mam taka propozycje moze zaczniemy wymiane nnutami nbo na forum jakos cicho???
kazdy moze literowo dzwiekami podawac jakas piosenke co Wy na to??mozemy sie wymieniac doswiadczeniami??
potrzaba tak nie wiele
czekam na odpowiedzi!!

13-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
To ma ktoś te nutki o które prosiłam? ;))

13-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Sory to niżej to odemnie miało być "do Olimpia" tylko wpisałam nie tam gdzie trzeba :/

13-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Dlaczego myślisz że byś się ośmieszyła? Mnie się ten utwór podoba :)) Spróbować zawsze można... Nie masz nic do stracenia. No i gratuluje że skąbinowałaś to jakos ze sluchu ja bym się za to nie zabrała ;pp

http://pl.youtube.com/watch?v=kt5h8RGJOtU
jak myślicie jakbym to w szkole na skrzypcach zagrala(oczywiscie za sluchu bo jakby inaczej :P) to bym się ośmieszyła??? czy moze na odwrot??? bo umiem prawie cale(jest jeden kawalek z ktorym mam trochę kłopotu, ale gram to dopiero od tygodnia):P pozdro

Hmm stagg są rozprowadzane przez firmę w belgii a produkowane w chinach? dziwne na necie pisało ze produkuja je w belgii, no ale coz w dzisiejszym swiecie wszystko nas moze zaskoczyc :)

12-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Macie nuty do piosenek:
Hej konie nasze konie nie jadły nie piły...
Biały krzyż-Braci Cugowskich
Piosenki bratanków: Heniek, Czerwone korale, Wiła wianki (albo jakieś inne)
Jakies piosenki Zakopowera
lub inne znane i góralskie
jeśli tak bardzo proszę o przesłanie ich na mojego meila: justyna-hendler@o2.pl
PILNE!!! BARDZO PROSZĘ :**

12-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Nasmarowanie smyczka to banalnie prosta rzecz ;)) Trzeba po prostu wzią kalafonię i trzeć nia o smyczek ;)) Warto jednak najpierw zetrzeć kalafonię np. papierem ściernym , aby tarcie było większe. Nie można też nasmarować smyczka za mocno, ale to okazuje się dopiero podczas gry, więc trzeba to wyczuć :) Wszelkie inne informacje znadzie panie na tej stronie ;) A to czego tu nie ma to prosze pytać na pewno chętnie pomogę.

12-09-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Student Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie udzieli korepetycji/nauka od podstaw w grze na skrzypcach. ragges@wp.pl , gg8477420

10-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Jak Pani wie, skrzypce z tych firm są skrzypcami fabrycznymi. W zasadzie nie ma różnicy pomiędzy Ever Play a Stagg, jednak te pierwsze( z tego co slyszalam) są produkowane w Chinach. Stagg jest firmą belgijską, ja wybrałabym
właśnie tę, gdyż nie jestem przekonana co do chinskiej jakosci rzeczy. Ale nie będą to skrzypce na stale(za kilka lat zmienicie panstwo dziecku na 1/2 :) ) więc nie ma się co przejmowac, wazne jednak aby dziecko po pierwszym razie nie zniechęciło się do skrzypiec, jest swietny instrument i szkoda by bylo. Moja kolezanka ma skrzypce z firmy Stagg i twierdzi, ze sa super.Zalezy czego Pani oczekuje od instrumentu. Ja wzielabym Staggi :)

12-09-2008, Od: Jarek Odpowiedz
Przede wszystkim Stagg nie jest firmą tylko marką należącą do firmy EMD. Po drugie żadna firma nie produkuje tanich skrzypiec w Europie ani w USA, właśnie ze względu na gorszą jakość. Najlepszej jakości tanie skrzypce można wykonać paradoksalnie... tylko w Chinach. Już wyjaśniam dlaczego: Otóż przy budżecie 200 zł w Europie nie kupi się dobrego materiału na skrzypce, a i żaden podrzędny stolarz nie zechce za takie pieniądze poświęcać swojego czasu, a co dopiero lutnik. Natomiast w Chinach za te same pieniądze otrzymujemy dobry materiał i dniówkę pracy dobrego specjalisty. Dlatego nawet taka firma jak słynny niemiecki Hofner z ponad 100-letnią tradycją zamawia tanie skrzypce w Chinach. Generalnie wszystkie instrumenty do 1500 zł są produkowane w Chinach właśnie dlatego że tam można uzyskać za tą samą cenę znacznie lepszą jakość materiałów i wykonania niż w Europie czy USA.

11-09-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Witam, jestem nowicjuszką w tematyce skrzypce.Wszystkiego muszę się nauczy od podstaw zaczynając od nasmarowania smyczka...tylko jak? :( Na skrzypcach bedzie się uczyła moja córeczka, ale ja chciałabym wiedziec jak najwięcej jak je użytkowac , czego unikac ,jak o nie dbac.Proszę podpowiedzcie mi,lub poleccie gdzie mogę zasięgnąc wiadomości.Skrzypce kupiłysmy firmy Stagg.Polecam się.

12-09-2008, Od: Jarek Odpowiedz
A nie było w komplecie polskiej instrukcji obsługi i konserwacji? Do lepszych skrzypiec jak Everplay czy Verona są dodawane takie instrukcje. Jeżeli nie ma, to najlepiej kupić jakiś podręcznik np. Skrzypcowe ABC lub Skrzypce od A do Z.

11-09-2008, Od: Agata Odpowiedz
Dziękuję bardzo za podpowiedź! Wczoraj pytałam o obydwie marki w sklepie muzycznym i sprzedawca poinformował mnie, że jedna i druga firma produkuje w Chinach. Z tym, że Stagg są rozprowadzane przez firmę z Belgii. Nie są jednak produkowane w Belgii. Ale być może faktycznie są lepsze. Przemyślę jeszcze decyzję, ale dziękuję za pomoc!:)

11-09-2008, Od: Diana Odpowiedz
Prawda to ze od gry na skrzypcach i wsłuchiwania się w tą gre psuje sie słuch ???

niebardzo chce mi sie w to wierzyc ale pytam z ciekawości. bo jesli tak to niebawem ogłuchne :D Pozdrawiam :)

09-09-2008, Od: Agata Odpowiedz
Witam. Proszę doradźcie mi jakiej firmy wybrać skrzypce dla dziecka (rozmiar 1/4). Czy firmy Ever Play czy może lepiej Stagg? Stagg są droższe o parę groszy. Nie wiem, które są lepsze, a oczywiście wolałabym te lepsze. Skrzypce musimy mieć na sobotę, więc czasu na zakup zostało niewiele.

09-09-2008, Od: Magda;) Odpowiedz
Właśnie dostałam skrzypce ze swojej szkoły myzycznej:)))!!!!!Razem z kalafonią i futerałem, rozmiar 3/4!!!

07-09-2008, Od: ola Odpowiedz
ola

07-09-2008, Od: ? Odpowiedz
ola

05-09-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Kompletnie mi z głowy wyleciało.! ;)) Ale jest taka sama jak przednia, gładka ;))

04-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
justyna, duzo ludzi zalicytowalo!!! :) tylko szkoda ze nie umiescilas zdjęcia tylnej płyty no ale to nic ! :)

04-09-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
hey wszystim, piszę z pracowni komputerowej w szkole co slychac//????// :)

30-08-2008, Od: Justyna Odpowiedz
http://allegro.pl/show_item.php?item=429028233 gorąco polecam, to moja aukcaj, skrzypce są naprawde wspaniałe, a sprzedaje je bo kupiłam te za 500 zł z tej strony ;))

30-08-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Do elf: Było super! A ty jesteś w jakimś zespole?

25-08-2008, Od: mary Odpowiedz
do Paweł:chodzi ci od struny E następne dźwięki?To tak ja w gamie...:E F G A H C D E..i.t.d

czy o co??

30-08-2008, Od: Paweł Odpowiedz
Tak tak tak oto mi chodzi a następne dźwięki np na strunie A D G

29-08-2008, Od: elf Odpowiedz
justyna ja tez byłam!
było super a Tobie jak sie podobało????

29-08-2008, Od: Michał Odpowiedz
Szukam nauczyciela gry na skrzypcach. Okolice Kołobrzegu (7891140 gg) :)

28-08-2008, Od: Jstyna Odpowiedz
Szukam nauczyciela gry na skrzypcach w okolicach Jarocina (wlkp) moje gg : 10009335 :)

28-08-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Dawno mnie nie bylo ale jakoś nie miałam czasu... Do elf- tak byłam na tygodniu kultury beskidzkiej i na kwasnicy xD

28-08-2008, Od: Krystian- Szczecin Odpowiedz
zapomnialem dopisac ze te skrzypce z tego cmi wiadomo to 3/4...sprzedaje je bo nie umiem grac na skrzypcach xD

28-08-2008, Od: Krystian- Szczecin Odpowiedz
czesc wszystkim mam skrzypce, ktore chce sprzedac(staronimieckie lutnicze wycenione przez lutnika na okolo 4.5tys. zł). Chcecie wiedziec wiecej ogarnac je i zobaczyc i kupic piszcie na nr gg 7195853 :)

26-08-2008, Od: Asia Odpowiedz
U kogo się uczysz jeśli można wiedzieć?

26-08-2008, Od: Asia Odpowiedz
Aninqa dzięki za wiadomość ile grasz na skrzypcach, bo ja teraz zacznę siódmy rok.

25-08-2008, Od: aninqa Odpowiedz
Asia,jaosobiscie korzystam z pirastro zielonych, sa wmiare miekkie i dzwieczne, moja pani tez je lubi:D

25-08-2008, Od: Asia Odpowiedz
Cześć wszystkim!
Czy wiecie o jakichś bardzo dobrych strunach?

24-08-2008, Od: Agu Odpowiedz
Jacek: a... hm... ile musi mic ta osoba lat? :D

22-08-2008, Od: aninqa Odpowiedz
Hej to ja<lol> dawno bylam bo mi sie staruszek komp zepsul<sorry> ale juz jestem,zyje, co u was? :)

21-08-2008, Od: Paweł Odpowiedz
Mam proźbę czy mógby ktoś napisać mi podział dźwięków na skrzypcach np E i co dalej będzie jakie dźwięki prosze oszybki kontakt mój nr gg 9576260

19-08-2008, Od: Jacek Odpowiedz
Szukam skrzypka/skrzypaczki do kapeli country, folk i pokrewne...... Warszawa
Jacek
jacekper@poczta.onet.pl

16-08-2008, Od: ? Odpowiedz
Czy ma ktoś może nuty do Subita W.Lutosławskiego? :)

13-08-2008, Od: Paweł Odpowiedz
Poszukuje nut do skrzypiec pieśni Piotra Rubika na skrtzypce jeśli ktos ma to bardzo serdeczne dzięki

10-08-2008, Od: ms Odpowiedz
Marcin Skaba Skrzypce

www.martinviolinskaba.blox.pl

08-08-2008, Od: Daruśśś ;* Odpowiedz
Śliczne skrzypce:)
Chciałabym takie kupić,więc niebawem zamówię :)

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10295  Wstecz  Dalej