Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9023  Wstecz  Dalej

08-12-2007, Od: Żaba Odpowiedz
Do MALWINA: Ja swego czasu szperałam i porównywałam te same skrzypce. Z opinii różnych ludzi wynika, że Stagg to chyba nie jest najlepsza firma produkująca skrzypce. Kupiłam Verona Custom z tej stronki i jestem bardzo zadowolona. Mają przyjemny dźwięk, stroją ładnie. Wiadomo, że to nie lutnicze skrzypce, więc nie ma się co spodziewać efektu Stradivariusa. Ale i tak polecam.Futerał jest solidny, ale lekki. Dla pewności polecam skontaktować się z p.Niklewskim(numer tel. podany na stronie), to on właśnie założył tę stronkę.

11-12-2007, Od: Malwina Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedź - już straciłam nadzieję :) Na razie nic nie kupiłam, bo dostałąm namiar na fajnego (i podobno niedrogiego) lutnika w Poznaniu - muszę złożyć mu wizytę :-)

10-12-2007, Od: ahsfgsifge Odpowiedz
ela ja też grałam z począku na skrzypcach cały dzień a z czasem mi sie to znudziło

11-12-2007, Od: ? Odpowiedz
m

10-12-2007, Od: Kuba Odpowiedz
nie miałas powołania....

10-12-2007, Od: ela Odpowiedz
czekam na odpowiedzi!!!!!!!!!!!pozdrawiam

10-12-2007, Od: Czerniu Odpowiedz
witam mam pytanie czy skrzypce manufakturowe maja dobre brzmienie??

10-12-2007, Od: ? Odpowiedz
oczyiwscie.. ale lepsze są lutnicze tylko za takie musiszdac około 10 tysiecy

10-12-2007, Od: ? Odpowiedz
ahsfgsifge wiem !zawsze tak jest ale ja gram 9miesięcy i jak narazie wytrzymuje a ty????grasz jeszcze?

09-12-2007, Od: ela Odpowiedz
witam ponownie!ponownie?czemu ?bo ta strona to miejsce gdzie moge się podzielić z innymi swymi odczuciami,wymienić się gg,doświadczeniam,przekonaniam.i choć mam prawie 15lat to na skrzypcach gram dopiero 9miesięcy a pomimo to kocham ten instrument.w mojej rodzinie gra na instrumencie to tradycja .ale dla mnie to coś więcej.dla mnie to ja=est forma rozważania poprzez muzykę kocham ten instrument!!!!!!!naprawde mówią że jest za późno w wieku powyżej 6lat.a ja mam już tyle i co?gram!i to się dla mnie liczy.skrzypce-poświęcam im niekiedy 4godziny dziennie.mam dziadkowe lutnicz!właśnie mówi się lutnicze,lutniocze.a mówić lutnicze a słyszeć ich dźwięk to 2różne rzeczy!!barwa dzwięku jest w nich taka ciepła i spokojna.posłuchajcie nierezugnujmy ze swych marzeń!to co dalej będzie czas pokarz po co dalej w miejscu tkwić gdy można grać i z muzyką żyć!!!!!!!mam nadzieje że dałam wam coś do myślenia!a i czekam na odpowiedzi na tej stronie!piszcie prosze!jeszcze raz mówie zastanówcie się ile możeceie zyskać grając!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09-12-2007, Od: Kasia Odpowiedz
Cześć! Większości z Was to pytanie może wydać się trochę dziwne, ale chcę się dowiedzieć, czy trudno jest zamontować samemu żeberko/oparcie do skrzypiec i czy są jakieś specjalne wymagania (oprócz odpowiedniego rozmiaru)??

08-12-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
hey my name is ela.i play the ziolin a wy???????/

06-12-2007, Od: gabriela krużel Odpowiedz
1/4 1/16 to jakieś 17cm

19-11-2007, Od: ERYK Odpowiedz
WIELKI DZIĘki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04-12-2007, Od: ? Odpowiedz
tu monia bardzocie kocham umuwimy się .....

04-12-2007, Od: michał Odpowiedz
Bardzo cię kocham

04-12-2007, Od: michał Odpowiedz
Bardzo cię kocham

02-12-2007, Od: do rafcia Odpowiedz
hej!twoje skrzypce na pewno są coś warte stare skrzypce to nie to co lutnicze .stare mają w sobie to coś co pozwla na wydobycie idealnego dżwięku!!!uwież mi sama ma ponad 100letnie skrzypce gram prawie rok i są superowe!pozdrawiam!!!!!!

02-12-2007, Od: Polus Odpowiedz
Witam witam wszystkich zapraszam serdecznie: http://kozlary.bnx.pl

02-12-2007, Od: Aśka Odpowiedz
To zależy od długości ramienia. Dla 4-latki dobry byłby rozmiar 1/4 albo 1/16. Najlepiej jednak jakby zobaczył ją jakiś nauczyciel.

02-12-2007, Od: maciej Odpowiedz
chcem kupicna gwiazdke skrzypce dla 4-letniej corki,jaki rozmiar mam kupic.

01-12-2007, Od: Rafcio Odpowiedz
NA PEWNO JEST TO TRYGINAL.DZIEKUJE ZA INFORMACIE.

01-12-2007, Od: Ola Odpowiedz
NIgdy nie wiadomo, czy takie skrzypce są oryginalne. Jeśli nie, będą dobrą ozdobą do powieszenia na ścianie. Idź do lutnika z Twojej okolicy, a on sprawdzi czy to oryginał i ile są warte. Być może bedą wymagały renowacji, zeby odzyskać dawną wartość.

29-11-2007, Od: Amateusz Odpowiedz
Witajcie!
Mam takie pytanie czy ma ktos moze nuty do HEJ BYSTRA WODA albo nawet same dzwiki by mi byly potrzebne bez zapisu nutowego jesli ma to ktos to prosze wyslac mi na e-mail czerniu@o2.pl sparwa dosc pilna

01-12-2007, Od: Ania Odpowiedz
Ja mam do tego nuty

30-11-2007, Od: Rafcio Odpowiedz
Mam takie pytanie Dostalem w prerzecie Skrzypce z 1814 roku JOHBAPF SCHWEITZER i chcial bym sie dowiedziec czy takie skrzypce sa cos warte ze wzgledu na seuj wiek czy pochodzenie!!BNardzio prosze o pozytywna odpowiedz Pozdrawiam Rafal!!
Dziekuje!!

30-11-2007, Od: lalala Odpowiedz
kgukhjkyu

30-11-2007, Od: Malwina Odpowiedz
I jeszcze jedno pytanko: znalazłam w ofercie internetowej skrzypce STAGG VN-4/4X - czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na ich temat? Ich cena to 679 PLN w promocji (wraz z futerałem).Jak mają się w stosunku do Verona Custom?Dzięki za odp.

30-11-2007, Od: Malwina Odpowiedz
Witajcie!
Czy ktoś wie, jakiej produkcji są oferowane skrzypce? - chodzi o te za 300zł i te za 500 (Verona).

29-11-2007, Od: ? Odpowiedz
Jak cie stac na lutnicze to kup wlasnie takie

28-11-2007, Od: Magda Odpowiedz
Cześć chodzę do szkoły muzycznej pierwszego stopnia pomóżcie mi. Mam kupić skrzypce całe ale jakie lutnicze czy inne?

27-11-2007, Od: oleksa Odpowiedz
Ja bardziej polecam skrzypce Verona xD pozdro
kto ma może nuty do Marsza mendelsona. prosze wysyłac na adres ola_pelczarska@op.pl

26-11-2007, Od: sand. Odpowiedz
zamierzam również kupić na dobry początek te za 300 zł. w końcu wiek nie ten bo 19lat, ale miłość do muzyki i skrzypiec rosła od dziecka... więc jak uzbieram to powinnam się zjawić osobiście:) owszem barwa nie ta sama jak lutnicze z serca. ale które polecalibyście EverPlay czy Verona?:) Tak z ciekawości pytam:)

26-11-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Zależy na jakim poziomie jest Twoja gra. Myślę, że Verona dobrze nadają się do szkół muzycznych I stopnia. Napewno są lepsze niż "czysto fabryczne", ale do lutniczych trochę im brakuje :) Pozdro

25-11-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
Co sądzicie o tych skrzypcach za 500 zł z tej stronki? proszę o odpowiedź, bo jest dużo ofert skrzypiec, ale zastanawiam się nad tymi . Czy są to skrzypce ""półlutnicze''??

23-11-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
Co sądzicie p skrzypcach za 500 zł z tej strony??? mam zamiar je kupić

19-11-2007, Od: Kama Odpowiedz
A zanim jakiekolwiek kupisz, to poczytaj troche na ich temat, będzie Ci łatwiej.

19-11-2007, Od: Kama Odpowiedz
Eryk, dużo osób zamawia z internetu, zwłaszcza początkujący. Wiele juz osób się tutaj wypowiadało co do skrzypiec za 300,- w ofercie z tej strony, i chwalą je sobie. Pozdrawiam

18-11-2007, Od: Gosia Odpowiedz
Hej mam pytanie czy znacie jakas strone gdzie moge znalezc chwyty? prosze o odpowiedz jak mozna to na moj adres gosia1988mala@interia.pl

19-11-2007, Od: emilka Odpowiedz
cześć!!!!w interneci jest wiele stron z chwytami chodzi ci o gitarowe?tak to wpisujesz w google piosenki z chwytami-śpiewnik pozdrawiam paa

16-11-2007, Od: ERYK Odpowiedz
JA MA 13 LAT I TROSZKE GRAŁEM I MYŚLE MOŻE ZACZĄĆ NIE WIEM NAJPIERW TO COŚ O TYCH SKRZYPCACH SIE DOWIEDZIEĆ MUSZE. CZY KTOŚ ZAMAWIAŁ TE ZA 300 ZŁOTY Z TEJ OFERT CO JEST NA TEJ STRONIE????

ŻEBERKO NA KOŃCY TAK PO SKOSIE TRUDNO WYTŁUMACZYĆ

DZIĘKI!! A NIEWCISKAJĄ CHIŃSKICH
BO MUJ KOLEGA KUPIŁ I ZARAZ PĘKŁY. JAKIE SĄ NAJLEPSZE TE Z 270 ZŁOTY DOBRE??? POMÓŻCIE BŁAGAM!!!

16-11-2007, Od: Andrzej Odpowiedz
W jakim położeniu mocuje się żeberko?

16-11-2007, Od: ^^ Odpowiedz
Ja kupowałam..dla poczatkujacego w sam raz!

15-11-2007, Od: ERYK Odpowiedz
CZY KTOŚ Z WAS KUP-
YWAŁ SKRZYPCE Z INTERNETU??????

15-11-2007, Od: ERYK Odpowiedz
chciałbym zakupić skrzypce i nie wiem czy te internetowe są dobre czy nie??
Pomóżcie mi troche sie znam na skrzypcach bo muj wujek zajmował sie amatorsko lutnictwem.

15-11-2007, Od: maciek Odpowiedz
Mam pytanie. Czy opłaca się kupić w sklepie na tej stronie skrzypce za 500zł

09-11-2007, Od: Kasia Odpowiedz
Help!! Zaczynam grać, a nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać... Czy smyczek musi dość mocno opierać się na strunach, bo mi podskakuje jak piłeczka... i jak często trzeba go smarować kalafonią? Przed każdym użyciem?
Pozdrawiam wszystkich grających i wszystkich zaczynających

12-11-2007, Od: Piotr Odpowiedz
Skoro zaczynasz grać, to nie naciskaj smyczka! tylko prowadź go ciężarem luźnej ręki. Ciężar luźnej ręki wystarcza do tego by uzyskać dźwięk ze skrzypiec. Jak zacznie "skrzypieć" to poprostu prowadź smyczek szybciej. To na początek pozwoli Ci opanować prawidłowe trzymanie i prowadzenie smyczka. Jeśli zaczniesz od dociskania smyczka , to po pierwsze będziesz mieć strasznie spięte mięśnie prawej ręki , za dużo taką ręką nie da się pograć , a poza tym przy dłuższym ćwiczeniu szybko doprowadzisz do kontuzji/przesilenia ręki. Jeśli chcesz dobrze złapać początki gry na skrzypcach to proponuję wziąść chociaż kilka lekcji u profesjonalisty , bądź chociaż poczytać sobie najpierw książkę nauki gry na skrzypcach A.Cofalika w której dokładnie opisane masz początki. Przepraszam za rady wprost, bez owijania że może tak lepiej , a może tak , ale przez przypadek wszedłem na tą stronę , a ponieważ nauczyłem już niejednego człowiek grania na skrzypcach to pozwoliłem sobie napisac do Ciebie tą "krótką" :) wiadomośc. Pozdrawiam Piotr

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9023  Wstecz  Dalej