Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9567  Wstecz  Dalej

05-03-2008, Od: ola Odpowiedz
mam 6 i poł roku i gram na skrzypcach od wrzesnia. i gralam czysto a teraz po feriach juz nie. boje sie ze wyrzuca mnie ze szkoly a ja nie slysze czy jest czysto.

29-02-2008, Od: VIOLINIST Odpowiedz
PROSZE O ODP PISZIE TO DLA MNIE BARDZO WAZNE WIELE LUDZI MI MOWILO ZE JESLIMA SIE NOWE SKRZYPCE TAKIE NP ZA 200 ZL TO ONE PO POL ROKU PRZESTAJA GRAC!!!!Z POWODU WYSUSZENIA DREWNA... CZY TO PRAWDA????? CO MAM ZROBIC??/ ZDARZYLO WAM SIE COS TAKIEGO???SLYSZALAM ZE SA NAWILZACZE DO SKRZYPIEC ALE SA DROGIE 100 ZL CZY MUSZE JE KUPOWAC??? PROSZE ODPISCIE TO DLA MNIE WAZNE CZEKAM POZDROWIENIA

04-03-2008, Od: Kasia Odpowiedz
NIe chodzi o to że skrzypce wysuszają sie ale jakość dzwięku takich skrzypiec jest fatalna:( MIałam styczność z takimi skrzypcami. :( NBIe polecam.

29-02-2008, Od: ela Odpowiedz
hhhhhhmmmmmmmm nie słyszałam!mozliwe ale z doswiadczenia wiem xze sie tak nie dzieje!nie wiem co na to inni ale moim zdaniem nie prawda bo wiele moichj znajomych paosiada takie skrzpki i sa zadowoleni:)

04-03-2008, Od: ? Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

04-03-2008, Od: Skrzypce Odpowiedz
skrzypce pięknie brzmią i mają duszę

03-03-2008, Od: ela Odpowiedz
.......lekka woń melodi rozprzeszczeniała sie w oddali było słychać echo.Przechodnie przestawali z zadziwieniem,wysłuchiwali sie w wdzieczne dzwieki,ze zdumieniem radowali sie w sercu i zastanawiali sie jak ona potrafi grac tak pieknie?
przeciez to tylko drewniane pódełoko!

sorki dokonczyłam ale mam natchnienie mysle ze grała pieknie:)

03-03-2008, Od: mary Odpowiedz
''Biegnąc potkneła się o pień drzewa wystającego z chodnika.Czarny futerał upadł jej na szczęście na trawe.Lecz kolano zaczeło ostro krwawić,ale cieszyła się żę nie jej lecz skrzypcom nic się nie stało...Kiedy była już na miejscu zaczeło się z wymówki że zakrwawione kolano jest przez w-f.Nauczycielka popatrzyła na nią srogo spod swoich okularów i nie pytała dalej.Gdy Anna zaczeła grać pani ąż usiadła.Jak myślicie:usiadła dlatego że grała tak brzydko czy tak...pięknie???''

03-03-2008, Od: mary Odpowiedz
ja znam na pamięć,ale....nie mam nut!!!;-(

03-03-2008, Od: Zosia Odpowiedz
Cześć, czy ktoś z Was jest w posiadaniu nut do Kołysanki Brahmsa? Będę wdzięczna za udostępnienie - paglo90@wp.pl

01-03-2008, Od: Basia Odpowiedz
Polecam naukę skrzypiec metodą suzuki.) (basiamore@tlen.pl
www.suzuki.edu.pl

01-03-2008, Od: ? Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

zapraszam i prosze o komentarze i wpisy do ksiegi gości zostaw po sobie jeakis slad nie bedz obojetny/a!

01-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
dzieki ela przepraszam ze jeszcze nie napisalam do ciebie na poczte ale napisze do ciebie obiecuje mozesz nie wierzyc ale naprawde man tyle nauki w lo ze juz mi sie nie chce... dzieki i postaraj sie mnie zrozumiec prosze o ciepliwosc wiem ze grasz na skrzypcach wiec cierpliwosci musisz miec duzo nie? moze to smieszne ale gdybym kupila sobie skrzypki podkreslam gdybym to tylko takie tanie bo mimo ze nas stac na lepsze moi rodzice sie nie zgodza.. odobmo takie sa chinskie zabawki i nie starczaja na dlugo to prawda?// i musze kupowac ten nawilzacz??/ poosze odp na moje pytania dziekuje pozdrowienia serdeczne

01-03-2008, Od: ela Odpowiedz
czesc
nie szkodzi rozumiem!sama mam nauke:(i to nie mało!a co do skrzypiec to moja kolezanka i wiele osób tez twierdzi ze nie trzeb a nawilzacza!a sskrzypce kupisze chociaz za 100zł ale bede dobre :)to kwestia umiejetnego wyboru!cierpliwosc hhhmmmm mysle ze mam jej sporo:)pozdrowienia

28-02-2008, Od: mary Odpowiedz
ile lat lub miesięcy lub dni?:-)

29-02-2008, Od: Awaza Odpowiedz
5 lat a ty na skrzypcach???

29-02-2008, Od: Lara Odpowiedz
Mary tak jak mi powiedziałaś, przyszłam tu, pamiętasz jak pierwszy raz natknęłyśmy sie na tą stronę?
Ja już prawie o niej zapomniałam! Ale, na szczęście jestem...;)

29-02-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć Lara fajnie że wpadłaś na tą stronkę!!!

18-02-2008, Od: Grzegorz Odpowiedz
Jestem początkującym skrzypkiem, proszę o podpowiedź: jak często smarujemy włosie smyczka i jak unikać nieczystych dźwięków "zgrzytów" Pozdrowienia Nara.

19-02-2008, Od: ela Odpowiedz
włosie smaruje sie zazwyczaj raz na jakis czas po dłuższym graniu!!!ja smaruje jak trzeba czyli nie za czesto!czeste smarowanie nie ma sensu!a co do zgrzytów to napewno pomoga Ci systematyczne ćwiczenia cwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia
pozdrawiam

18-02-2008, Od: mary Odpowiedz
ja smaruje smyczek zawsze przed graniem czyli codziennie;-)A jeśli chodzi o zgrzyty to nie można naciskać mocno smyczka do struny i wtedy dżwięk nie będzie taki 'chrapliwy'

20-02-2008, Od: Grzegorz Odpowiedz
Dzięki wszystkim za podpowiedzi i wskazówki, zabieram się do ostrego ćwiczenia. Pozdrawiam Nara

29-02-2008, Od: ela Odpowiedz
nie ma za co:)powodzonka

23-02-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć wszystkim...mam katar i boli mnie gardło...ała:-/

29-02-2008, Od: Lara Odpowiedz
Mary, a co ja mam powiedzieć?

23-02-2008, Od: kernit Odpowiedz
no i co z tego?????jestem nowy!!!

27-02-2008, Od: mary Odpowiedz
a kto ty jeden???

27-02-2008, Od: kernit Odpowiedz
gram 8lat spiewam w operze a ty kto???????????

23-02-2008, Od: ivolinist Odpowiedz
czy te forum jest spoko? tak jesli nprawde lubisz skrzypce i jest to twoja pasja... grasz na skrzypcach? pozdro

28-02-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Moim zdaniem Piotr Rubik zmienił trochę przez popularność , ale doceniam to co zrobił w Tryptyku(którego uwielbiam słuchać , zwłaszcza "Psalmu z tańcowaniem" i "Psalmu z Abrahamem", zgadnijcie dla czego :)) i trochę jak dla mnie było go za dużo w mediach .

28-02-2008, Od: Awaza Odpowiedz
No hej!Ja gram na wiolonczeli.

28-02-2008, Od: klara Odpowiedz
CO SADZICIE O PIOTRZE RUBIKU???? MNIE SIE ON BARDZO PODOBA:):):) I JEGO MUZYKA TEZ... A WAM?/? PISZCIE!!! POZDRO

28-02-2008, Od: mary Odpowiedz
kiedyś bardzo lubiłam jego kawałki,ale teraz troszkę mi się znudził...,oczywiście jest fajny i ma pięknie śpiewający chór....;-)))

28-02-2008, Od: violinist Odpowiedz
jego muzyka ok moze byc nie bylam na zadnym z koncertow wiem ze kiedys tam wygral jakis konkurs viva najpiekniejsi chyba jak na swoj wiek to moze i nawet przystojny..ale teraz nie urzazjac nikogo troche zbrzydl wiek robi swoje podobno na koncertach sa tlumy i piszczece fanki a jak rozdaje autografy to tylko 15 minut albo w ogole... mnie on tam nie pociaga ale szacunek dla niego...pozdro

28-02-2008, Od: gabi Odpowiedz
zgadzam sie

27-02-2008, Od: mary Odpowiedz
I LOVE VIOLIN!!!!!!

27-02-2008, Od: ? Odpowiedz
smieszne

19-02-2008, Od: Gosia Odpowiedz
DO:nusia:-*********

Ja będę dopiero zaczynać grać, a mam 19 lat.To wcale nie jest za późno,każdy wiek jest dobry,jeżeli tego bardzo chcesz to probuj.Na pewno się nauczysz.

22-02-2008, Od: nusia:-********* Odpowiedz
dzięki Gosiu za pocieszsko!!!!!!!!!!Rodzice chcąrzebym grała na skrzypcach!!!!!!JA TYMBARDZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeeee!

26-02-2008, Od: 54+61 Odpowiedz
nie powinnas tego tal odbierac ze rodzice chca to musisz ty chciec bo to ty bedziesz grać!!!!czesto tak jest ze rodzice naciskaja na dziecko i ono chce pod wpływem tego co oni cchca!!!!!!!!!!zastanów sie!!!!

24-02-2008, Od: margaretka Odpowiedz
hejka! gram na skrzypcach i od pewnego czasu mam problem z synchronizowaniem prawej i lewej reki w zwiazku z czym zapozno stawiam palec na strunie i jak zmienie smyczek to najpierw brzmi stary dzwiek a dopiero potem nowy. czy zna ktos na to jakis sposob? moze jakies cwiczenie?

24-02-2008, Od: flora Odpowiedz
kwestia wyćwiczenia
czas czas czas
...........daj czasowi czas...........
ćwicz ćwicz i ćwicz

22-02-2008, Od: kossan Odpowiedz
czy to forum jest spox???Poleciła mi je dziewczyna xd

22-02-2008, Od: dryghftuftr Odpowiedz
rhyubfhuawbfgygayfbywebrfywbfyegwytrbweufybuhfbhyawbfytweb

22-02-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć dryghftuftr!Interesują cię skrzypce???

20-02-2008, Od: Anna Odpowiedz
Witam wszystkich skrzypków! Grających, zaczynających i tych co się wahają:) Nigdy nie jest za późno choć w pewnym wieku człowiek nie łapie tak szybko i nie jest tak elastyczny jak 5-7 letnie dziecko. Ja gram juz od... 27 lat i z tego żyję.To wymagający ale piękny zawód :) robisz to co kochasz, zwiedzasz cały świat a jeszcze Ci za to płacą!:) a poważnie-uczę też dzieci młodsze i starsze, na ternie Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt. annaboniecka@wp.pl

Życzę powodzenia!:)

22-02-2008, Od: mary Odpowiedz
chodzę do szkoły muzycznej.Zawsze morzyłam aby zostać tak jak ty-nauczycielką skrzypiec,ale.....wszyscy moji znajomi ze sql muzycznej uważają że to szaleństwo po 1st iść na 2,aby dalej się kształcić...Strasznie mi pomieszali w głowie....Co mam robić,POMÓŻ,okey?;-)

14-02-2008, Od: Ola Odpowiedz
Gosia, tych utworów jest tak dużo. ALe chcesz ich słuchać czy wykonywać? Jeśli wykonywać, to powiedz jak długo się uczysz grać i co już grałaś itd :)

22-02-2008, Od: agnieszka Odpowiedz
ja juz grałam ze sto concertów i chce je pewnie ze wykonywac ja sie ucze od 1 klasy podstawówki i teraz chodze do 3 podstawówki grałam też bardzo dużo etiud i takie inne utworki to życze wszystkiego dobrego
Agnieszka. :-)

22-02-2008, Od: agnieszka Odpowiedz
siemka skrzypce sa niezwykłe ale ja chodze do 3 dziecięcej i 3 w szkole podstawowej nr 1 skawina ale ja mam wypożyczone skrzypce z szkoły muzycznej w Krakowie

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9567  Wstecz  Dalej