Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9841  Wstecz  Dalej

04-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
Piotrek ale jaja to nie do ciebie mialo bys!!!1 sorry myslalam ze to ty napisales a to ta pseldo idiotka mi dogryza jak nam wszystkim po prostu nie spojrzalam na nicka a to przeciez nie ty pisales tylko ta idiotka sorry... a ty idiotko sie nie wtracaj bo gowno wiesz nawet go nie znam ani nie widzialam to jakim cudem slub???? puknij sie w leb!!! szmata szmata szmata szmata... sorry ale musialam to napisac A TY JAK JESZCZE RAZ BEDZIESZ DOGRYZAC NIE TYLKO MNIE ALE I INNYM TO ZOSTANIESZ USUNIETA Z FORUM ROZUMIESZ?// TO BYLO OSTRZEZENIE...

Moze:):):) ty nazwales mnie zanetka wiec w ramach rekompensaty zdrobnilam twoje imie:):):):)

04-04-2008, Od: mary Odpowiedz
trochę się boję,bo za 2 tygodnie jadę na konkurs,takie jakby przesłuchanie...czy ktoś był na takim???Może pani nauczycielka z tego forum mi coś o tym powie?

03-04-2008, Od: tonia Odpowiedz
SWINSKA TO JESTES TY MARYSKO!!!!!!!!

droga toniu,nikogo nie nazwałam ŚWIŃSKIM, tylko tak nazwałam jego zachowanie,przeciesz to wielka różnica!!!Nie umiesz czytać ze zrozumieniem???I teraz się wyjaśniło,że to ty byłaś tą dogryzającą nam panią ''?''

droga tosiu,nikogo nie nazwałam ŚWIŃSKIM, tylko tak nazwałam jego zachowanie,przeciesz to wielka różnica!!!Nie umiesz czytać ze zrozumieniem???I teraz się wyjaśniło,że to ty byłaś tą dogryzającą nam panią ''?''

Piotrusiu napisze wieczorem dostaniesz go dostaniesz mam nadzieje ze tym razem dojdzie!!!!!!!!!! a odpisze tak wieczorem o 23 raczej a moze wczesniej jak brat mnie wpusci na kompa wrescie mlodszy brat rozumiesz...:):):):):) jutro juz na 100% bedziesz go mial pozdrowionka

04-04-2008, Od: ? Odpowiedz
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Piotrusiu Zanetko bedzie wesele???

04-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Żanetka czekam na email ;D hyhy mam nadzieje z edzis go dostane :D

po sposobie wypowiedzi Tonii moge powiedziedz ze na 100 % to ona pisze takie teksty! dziewczyny nie zwracajcie na nia uwagii wiem ze to boli ale nie zwracajcie! a wyrzucic ja mozna juz znam swoje sposoby>>> jak nie przestanie sie tak zachowywac to zobaczymy...

03-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
A ty tonia nieklam bo piszesz też jako ?.

oooooooooooooooo
idiotka bedzie miała rzepolace skrzypce !!!!!lol ----- ty to napisalas!!!

03-04-2008, Od: mary Odpowiedz
ykhem,ykhem...
Szanowna Pani/Panie ''?''.
Czy może Szanowna Pani/Pan przestać pisać na tym BARDZO PIĘKNYM,ZIELONYM,
SKRZYPCOWYM,PIĘKNYM,
ŚLICZNYM...(i.t.d.)TAKIE OKROPNIE-ŚWIŃSKIE BREDNIE???I ZAUWAŻYŁAM ŻE PAN/PANI NAJBARDZEJ CZEPIA SIE biednej Justyny,która chce grać na skrzypcach,baaaardzo chcę,a PAN/PANI BURZY JEJ WSZELKIE MOŻLIWOŚCI,MARZENIA,i.t.p. WHY???WHY???????????WHY???!!!!!?????????JAKBY PAN/PANI NIE WIEDZIAŁA CO TO ZNACZY,TO ''WHY'' TO, TO ZNACZY ''DLACZEGO'' PO ANGIELSKU...XD XD XD ;-P

Do Gosi!! Ta ? ona niby nic nie robi? Jak ona się zachuwuje!!! ? działasz mi na nerwach najchętniej bym cie wywaliła z tego forum ale niestety nie da się!!! jesteś nieniemiła , załóż sobie bloga i na nim pisz jakieś ,,pierdołki" a nie tutaj,gdzie jest forum o skrzypcach, jak ci się skrzypce nie podobają to SPADAJ!!! NAPRAWDE MNIE DENERWUJESZ!!!!

Sorry Mary, Violinist, Piotrek tak niestetty bywa

03-04-2008, Od: tonia Odpowiedz
a ty cwaniaro!!!!!!!
co robiłas ****??????z tego co tu sie naczytałam naskoczyliscie na ele i to wszyscy to ma byc forum??

Dojdą następni. Tak to jest forum!!! Dla mnie Ela to przeszłość o niej już zapomniałam.

Moja mama dzisiaj zamówiła skrzypce z tej strony, jak dojdą to napisze

03-04-2008, Od: ? Odpowiedz
ooooooooooooooooo
idiotka bedzie miała rzepolace skrzypce !!!!!lol

03-04-2008, Od: michał Odpowiedz
Mam pytanie.
Czy ktoś już zamawiał z was skrzypce ze sklepu na tej stronie?
I jak? Zadowoleni z przesyłki? Towar w porządku? Lub może macie do polecenia jakieś tanie i dobre skrzypce?

03-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
ok Żaneta jestem cierpliwy i poczekam hyhy

02-04-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Czytałam wszystko uważnie i nie wiem czemu tak naskakujecie na "?".Dla mnie to wszystko jest niezrozumiałe.Myślałam,ze wam po prostu przejdzie i skończycie te głupie spory.Nie znam was osobiście, ale moim zdaniem, gdy się coś pisze, to powinno sie brać za to odpowiedzialność.Ja wychodzę z założenia,że jeżeli piszę coś o sobie to jest prawda i nikogo nie obrażam,nawet jeśli bardzo mnie wkurza.

02-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
ciesze sie ze sie ze mna zgadzacie dziewczyny WAZNE PIOTREK SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI!!!!!!!!!! PISALAM DOCIEBIE EMAILA PRZEZ DWIE GOZINY ROOOZPISALAM SIE A TU... ADMINISTRATORZY NIE MOGA WYSLAC WIADOMOSCI!!1 NIE WIEM CZY ZA DLUGA CZY CO... PIERWSZY RAZ MI SIE COS TAKIEGO ZDARZYLO A NAJFAJNIEJSZE JEST TO ZE NIE MOZNA JEJ PRZESLAC PONOWNIE ANI SKOPIOWAC.... ODPISZE JUTRO ALBO W PIATEK MYSLE ZE ZROZUMIESZ... POZDRAWIAM CIE wszystkich razem kazdego z osobna...papapa

02-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja też ;)

02-04-2008, Od: mary Odpowiedz
zgadzam się z violinist

02-04-2008, Od: mary Odpowiedz
sorka że mnie nie było,ale trochę się wkrzyłam tą osobą no wieciwe,która nawet nie ma odwagi się podpisać XDXDXD

Dla twojej wiadomości na tym forum są osoby które interesują sie skrzypcami i je kochają i co zachowują się PRZYZWOICIE więc poszukaj sobie innego forum do kłucenia i robienia dziury w całym.O co ci wogóle chodzi?Nie podoba ci się coś???No wyraz
się.

RACJA MARY MNIE TEZ ONA WKURZA TA WIEWIORA LEKKO MOWIAC ALE WIECIE CO? NIE ZWRACAJMY NA NIA UWAGI BO TYLKO O TO JEJ CHODZI ZEBY INNYM ZATRUC ZYVIE I ZEBY ICH ZDENERWOWAC TEZ LEKKO MOWIAC OTO JEJ WLASNIE CHODZI ONA MA Z TEGO SATYSFAKCJE NIE ROZUMIECIE? WIEC JEDNOCZMY SIE I NIE ZWRACAJMY NA NIA UWAGI NIECH SOBIE PISZE CO CHCE NIE ODPOWIADAJCIE NA JEJ ZACZEPKI W KONCU KIEDYS JEJ SIE ZNUDZI A JAK NAS BEDZIE OBRAZALA TO ZGLOSIMY TO JAKIEMOS MODERNIZATOROWI ALBO KOMOS INNEMU NIECH Z NIA ZROBI PORZADEK...

do? no wlasnie nie pisz tu lepiej!!11111111111

01-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
POZDRAWIAM CIE PIOTREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02-04-2008, Od: ? Odpowiedz
wiesz co?????
nie pisz tu lepiej!!!

02-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
ok nie ma sprawy poczekam :)

do twojej wiadomosci nie jestem kujonka chociaz najczesciej sie ucze i sie tego nie wstydze BO JAK SIE CHCE DOJSC DO JAKO TAKIEGO POZIOMU TO TRZEBA SIE NIESTETY DO TEGO TROCHE PRZYLOZYC I TROSZKE POUZYC A ZE TY JESTES NIKIM I NIEMSZ ZAMIARU SIE KSZTALCIC TO TWOJA SPRAWA ALE TY TEGO NIE ROZUMIESZ I JUZ NIE ZROZUMIESZ BO JESTES ZA TEPA LEKKO MOWIAC..I WIESZ CO JESTES TCHORZEM BO NAWET NIE MASZ ODWAGI SIE PODPISAC HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA LOL

Piotrek mimo naprawde szczerych checi nie dam rady raczej dzisiaj na twojego emaila z braku czasu:(:(:( przepraszam mam nadzieje ze mnie zrozumiesz jesli tak to bardzo ci dziekuje ALE OBIECUJE NA 100% ZE ODPISZE JUTRO cierpliwosci dzisiaj naprawde nie moge wybacz pozdrawiam goraco

01-04-2008, Od: ? Odpowiedz
kujony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01-04-2008, Od: soniulec Odpowiedz
hej! nowa jestem

dzisiaj postaram sie odpisac ale nic nie obiecuje papapa:):):):0;0;0

01-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Żaneta czekam na emaila ;D

31-03-2008, Od: cyna Odpowiedz
fabryczne..z tym, że po odwiedzinach u lutnika:]

byłam* ;p

uułłaa...wieki tu nie była:)

31-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
jakie macie skrzypce???????

31-03-2008, Od: Kasia Odpowiedz
jakie macie skrzypce

30-03-2008, Od: Justii Odpowiedz
Nie będę się tu kłócić!! Jeżeli chcesz tu pisać i pogadać, zapytać się czegoś jeżeli nie wiesz to pytaj, anie przyszłaś i robisz afere!! Rozumiesz? Pozdrawiam wszystkich

30-03-2008, Od: ? Odpowiedz
kto tu robi pierwszy afere?????????????????????????????co idioci?++

30-03-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
hyhy Żaneta no to widze ze niezle sie dobraliśmy na tym forum :D hmm urodzinki tego samego dnia :D pozdrawiam.
''Na tym forum są ludzie i parapety''
wiadomo o kogo chodzi :)
pozdrawiam do poklikania

Do ? sama jesteś idiotką.!!!! Najlepiej by było żebyś nie pisała na tym forum. papa

no wlasnie dziecko lepiej tu nie pisz!!!!!

Bo tak pisalaś ze ja myślałam że to do mnie ;)

30-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
NIE BEDE Z TOBA WOGOLE ROZMAWIAC... JESTES NAPRAWDE ZAKOMPLEKSIONA I NIE WIEM W OGOLE CO TUTAJ ROBISZ... NIE WIEM CZY W OGOLE WIESZ JAKSKRZYPCE WYGLADAJA??????????????????????????????? NIE BEDE SIEZ TOBA KLOCIC BO TO FORUM JEST CUDOWNE I NIE BEDE NA NIM ROBILA ZADYMY... SAMA WSZYSTKICH OBRAZASZ A ZE JESTES IDIOTKA BTO NIE MOJA WINA... WEZ SIE LECZ BO COS NIETAK Z TOBA... POTRZEBUJESZ POMOCY PSYCHOLOGA CHYBA DLATEGO TAK JAK MOWIL PIOTREK NIE MA SENSU ZWRACAC NA CIEBIE I TWOJE SLOWA UWAGI... IDZ SIE LECZ A JAK BEDZIESZ ZDROWA NA UMYSLE TO POTEM POGADAMY. NIE WIEM O CO CI CHODZI ... MASZ NAPRAWDE JAKIS PROBLEM ZE SOBAWIEC NIE ZWTACAM NA CIEBIE UWAGI... POZDRAWIAM CIE PIOTREK:):):):):):):):)

IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotrek ty masz 5 kwietnia urodziny??///////// ja tez!!!!!!!!!!! pozdrawiam Cie

OCZYWISCIE ZE NIE JEST TO DO CIEBIE JUSTII TYLKO DO TEJ PSEUDO NAUCZYCIELKI... DLACZEGO POMYSLALAS ZE DO CIEBIE? ODP POZDRAWIAM CIE:):)

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9841  Wstecz  Dalej