Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 8000  Wstecz  Dalej

19-04-2007, Od: daniel Odpowiedz
dajcie mi jakąś strone gdzie są rozpisane dokłądnie dźwięki na skrzypcach...była gdzies taka fajna czarno-biała, ale zapomniałem adresu.....
jak ktoś ma niech pisze na gg 3353788

11-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
to niżej to moje:)

11-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
Ja nie mam pojęcia.

19-04-2007, Od: Alicja Odpowiedz
cześć, jak tam u Ciebie???Ty też grasz na skrzypcach???Ja je kocham!!!

19-04-2007, Od: Noemi Odpowiedz
jak u Ciebie Ala? wybieramy się jutro na koncert

08-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
No właśnie. Obiad i zaraz skrzypce.

19-04-2007, Od: alicja Odpowiedz
co teraz grasz?Ja jakiś koncert.....

10-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
Koniec długiego weekendu
i znowu mam mniej czasu dla skrzypiec.

19-04-2007, Od: Alicja Odpowiedz
szkoda,co nie???

18-04-2007, Od: bartek Odpowiedz
fd cv'

17-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
no wiesz Paweł przecież Ty nie masz 200 lat tylko 18 więc chyba taki spruchniały nie jesteś:-) ja mam 15 i oprócz tego, ze mi trochę strzela w kościach przy np. zmianach smyczka to jeszcze żyje:-) pozdro

17-04-2007, Od: Adam Odpowiedz
Paweł!!! Oczywiście, że nie jest za późno:P Moja pani od skrzypiec często opowiada o skrzypkach z filharmonii. opery i innych orkiestr którzy zaczynali w wieku 15, 17, 18 lat. I co ty chcesz od swoich stawów?:P wcale nie będziesz ich musiał wyginać. Napewno wiek nie przeszkodzi ci w grze:D

16-04-2007, Od: Paweł Odpowiedz
A czy to nie jest tak, że jeśli zaczynam jako osiemnastolatek, to mam już sztywne stawy i już ich tak nie ponaginam? Myśliczie, że rzeczywiśćie mogę zacząć w tym wieku? No bo to jest przecież dużo inaczej, niż z gitarą...

20-03-2007, Od: Kaja Odpowiedz
A ile takie skrzypce kosztują jeśli mogę wiedzieć?

16-04-2007, Od: ggggggggggdn Odpowiedz
nXFndfgndgg

14-04-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Moim zdaniem to po prostu ładniejsza barwa...dla danych skrzypiec...

13-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
a kto ich tam wie??? %-/ może się spytaj? :D

12-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Napisałam do ZPAL-u i w odpowiedzi dostałam, że przystawki bardziej podkreślają akustyczny dzwięk... ale co to znaczy???;/

12-04-2007, Od: JA Odpowiedz
Przystawki to są chyba takie urządzenia do przechwytywania dźwięku żeby było bardziej słychać jakis instrument taki mały mikrofonik:P:P tak mi isę wydaje:P
A tak poza tym towystarczy wpisać google i poszukać:P:D

11-04-2007, Od: Ola Odpowiedz
to ja:-)

11-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
skoro nikt nie odpisuje to chyba nikt nie wie:-) ja nigdy nie używałam...
UWAGA! ZMIENIAM SOBIE NICK BO MNIE MOJ ZACZYNA DENERWOWAĆ. za bardzo napompowany, a ze mnie jeszce żadna skrzypaczka... no to jestem OLA

11-04-2007, Od: ? Odpowiedz
DLACZEGO NIKT MI NIE ODPISUJE???PO RAZ 3 POWTARZAM PYTANIE!!do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada??? przepraszam że pisałam CAPS LOCKIEM:)

11-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Dziękuje skrzypaczko:)) zaczyna m w sobotę:D:D:D

11-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
hej Justyna jaki twórczy pomysł!!:-))) t na pewno będzie świetna pozycja:D nie ma to jak obiektywna wizja:-))

10-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada???

10-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
No i po świętach;) Właśnie postanowiłam napisać szkołę na skrzypce:D:D:D Jak myślicie, czy to dobry pomysł???

09-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Albo nasmaruj kołki kredą albo kup specjalne pasty. Znajdziesz je na http://www.henglewscy.com.pl lub na http://www.allegro.pl :)

09-04-2007, Od: .......................... Odpowiedz
Co zrobić, kiedy skrzypce się ciągle roztrajają????

08-04-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Hej! Dawno nie pisałam. Również dołączam się do życzeń i mam kolejne pytanko:):do czego służą przystawki do skrzypiec, podobno z fabrycznych instrumentów pomagają wydobyć naturalny dzwięk??? no i oczywiście ile kosztują?!? a kto je zakłada???

08-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
ale Wam dobrze dziewczyny:-( ja mam gości i nie mogę nawet na 5 minut wziąć skrzypiec do ręki:-( ale dobrze , że przynajmniej Wy możecie ćwiczyć:-)))

08-04-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Hej, wszystkiego naj naj! Jasne, że ćwiczę dużo, bo wreszcie mam na to tyle czasu, ile sobie wymarzę! :)

06-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Weroniko: Oczywiście, że nie jesteś "do niczego"!!! Ja kiedy zaczynałam grę brakowało mi smyczka przy półnutach, gubię rytm do teraz jak nie znam piosenek;P, każdy robi bardzo wiele błędów od początku do końca swojej przygody ze skrzypcami!!! Jesteś wspaniała chociażby dlatego że podjęłaś się gry na tym boskim instrumencie. Nie poddawaj się ponieważ każdy uczy się na błędach. Jeśli będziesz dużo ćwiczyć na pewno jeszcze nieraz wystąpisz przed dużą publicznością, może nawet w pierwszym głosie:) Nie zniechęcaj się takimi błędami i ćwicz, ćwicz, ćwicz:):):) powodzenia, 3maj się:):):)

08-04-2007, Od: Weronika Odpowiedz
Pierwszy dzień Świąt. Ładny ranek, a ja ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę.
Wesołych i pogodnych świąt Wielkiej nocy.

07-04-2007, Od: weronika Odpowiedz
dzięki!

07-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
Dołaczam się do życzeń! SKRZYPCOWYCH ŚWIĄT!!!
Kaja ja by, chciała ćwiczyć duzo, ale mi rodzice zabraniają, bo muszę w domu pomagać:-/

07-04-2007, Od: Kaja Odpowiedz
Dzięki za życzenia. Jestem ciekawa czy dużo ćwiczycie w święta.

06-04-2007, Od: Asia Odpowiedz
Moja córeczka Weronika uczy się w I klasie szkoły muzycznej. Ma teraz problemy z grą - kosi smyczkiem, gra tylko przy żabce, gubi rytm. Strasznie ją to zniechęca. Jeśli ktoś miał też takie problemy mógły się z nami podzielić? Ona myśli, że sobie z nimi nie poradzi, że jest do niczego.

SPROSTOWANIE:
Może tak trochę niezręcznie na stronce o skrzypcach, ale bardzo serdecznie chciałabym życzyć wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, DUŻO ZDRÓWKA SMACZNEGO JAJKA NO I OCZYWIŚCIE OBFITEGO DYNGUSA :):):):):)

Może tak trochę niezręcznie na stronce o skrzypcach, ale bardzo serdecznie chciałabym życzyć wszystkim WSZYSTKIEGO NAJ... Z OKAZJI ŚWIĄT WIELEKANOCNYCH :):):):):)

05-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
do Marzenka: Napisz jakie chcesz te skrzypce, fabryczne, manfunkturowe czy lutnicze. Jeśli chodzi ci o fabryczne to na tej stronce są tanie ... :)

04-04-2007, Od: marzenka Odpowiedz
chce kupic tanie i w dobrym stanie skrzypce!!!!!!

04-04-2007, Od: Justyna (skrzypaczka) Odpowiedz
Do Gitarzysta: Czy sprzedał byś te skrzypce ale po wizycie do lutnika??? jakby co to mnie zapytaj bo całkiem możliwe że je kupie no i oczywiście za ile je sprzedasz??? ale nic nie obiecuje(moje gg:10009335:)

04-04-2007, Od: Miłosz Odpowiedz
prawdopodobnie masz kopie skrzypiec Stradivariusa, a najlepiej zanieść takie skrzypce do lutnika

04-04-2007, Od: Gitarzysta Odpowiedz
część inskrypcji to antonius stradivarius cremonensis faciebat anno 1741 Sine labore non est panis in ore oraz Usus est optimus magister. a reszty nie jestem w stanie odzczytać :( wątpie zeby to był oryginał ale warto spróbować

04-04-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
odpowiem Ci ja, :-)Altowiolistko jakby co to mnie wyprowadź z błędu;-)
altówka ma podobną technikę grania do skrzypiec. niektórzy skrzypkowie poprostu stwierdzają, że dźwięk altówki bardziej im się podoba, że zawód altowiolisty jest bardziej opłacalny itd. niektórzy- Ci nieco słabsi przechodzą na altówkę z konieczności. w sumie nie wiem czemu, bo altówka nie jest chyba łatwiejsza(????) wydaję mi sie , że jest wręcz przeciwnie. znam tylko jednego altowioliste, który potrafi wydobyć z niej ładny dźwięk%-/ to jest dopiero sztuka...

03-04-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Daniel, na tej stronce są skrzypce za 300 zł. Moja nauczycielka określa je jako niezbyt dobre, ale nie NAJgorsze :) w każdym razie są idealne dla początkujących, ja mam je od sierpnia. Na początek Ci je polecam. Pozdro

03-04-2007, Od: Kajka Odpowiedz
Ja na takich gram(mnie też rodzice dali na inny instrument, chociaż marzyłam o skrzypcach.Teraz kupiłam sobie własne-Ever play za 300zł i jak narazie jest dobrze.Z resztą jakbyś poczytał sobie forum, to wiele osób na takich zaczynało.

03-04-2007, Od: daniel Odpowiedz
powiedzcie mi-graliście na skrzypcach które kosztowały do 300zł?? mówiono mi że sa beznadziejne, ale może chociaż do nauki(na początek)będą ok..??

poza tym to mnie coś trafia bo chce mieć skrzypce od 9 roku życia (mam 17lat) i mnie nie stać:(:(
jestem pewien, ze bym sobie radził świetnie,bo mam słuch b.dobry jak z resztą cała rodzina...
ale nie...rodzice musieli dać mnie na perkusjie!!!

Tomek-Sibelus:D:D gut

rzeczywiśćie za mało jest takich programów...:( wkurzajace-chce coś posłuchać a tu nic!

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 8000  Wstecz  Dalej