Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10042  Wstecz  Dalej

09-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
justii------->masz teorie???
kształcenie słuchu???
audycje muzyczne??
solfez???
dyktanda głosowe???
co tam wogle robisz?????
ODPISZ CIEKAWA JESTEM!!!!!!!!!!
BŁAGAM

09-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
Mi najbardziej zależy żebym coś z tych lekcji umiała i zeby ta babka mnie cos nauczyla. Ja dopiero w połowie kwietnia zaczełam chodzic. teraz mamy : gra palcami 1,2 i 3 na strunch A i D gra pizzicato

09-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
aha
ale to rowniez zalezy od samej ciebie!
skrzypcowe abc??
cofalik?

09-05-2008, Od: Cieczka Odpowiedz
WIEM ZE TWOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA TYLKO MOWIE TO CO JEST!!
ZA TE 40ZŁ MOJA KUZYNKA MAM W SML 5LEKCJI!!!CZYLI CAŁY MIESIAC!
A JAK SIE GRA ??FAJNIE??
CO TERAZ GRASZ??NA PUSTYCH STRUNACH?????+

09-05-2008, Od: Do Justii: Odpowiedz
A czy są tam jakieś wspólne zajęcia, tzn. grupowe?

09-05-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Do Justii:
Ja mam 19, zapiszę się na to Ognisko Muzyczne, dlatego się pytałam.Martwi mnie tylko czy to ja jedna będę tak "wiekowa".

Mi mówili 180 za miesiąc.

09-05-2008, Od: Krzysiek Odpowiedz
Siemq wszystkim! Ja gram na skrzypcach jakieś 3,5 roku,Ja tez chodze do muzycznej icennik taki sam jak uCieczki;) do bardziej doświadczonych: co myślicie o tych skrzypcach Verona Custom Violin, ich cena to ok, 500zł, pozdrawiam

09-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
i co z tego ze mi się nie opłaca to jest moja sprawa.

08-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
za godzine

08-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
nie oplaca sie!!!!
w muzyku masz 150zł za miesiac!!!!!!
a fajnie jest====?????

08-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
Do Gosi: Ogólnie jest fajnie. Ja Ognisko Muzyczne mam w szkole muzycznej. Zawsze wwe wtorki są zajęcia indiwidualne (czy jakoś tak). Zawsze jak mi coś zada do domu to potem muszę to zagrać. Tylko troche drogo 40zł na jedną lekcje ale i tak babcia mi płaci ;) A ile masz lat Gosia?

40zł????????????????????????????????????????????????????????????????????
za ile minut??????30????????????
matko zdzierstwo
ODPISZ

08-05-2008, Od: mary Odpowiedz
do cieczki:ja gram 4 lata na skrzypcach i chodzę do szkoły muzycznej,a mam lat prawie 13
do Olimpii:ja mieszkam w Lublinie,a od Tarnowa jak wiesz do Lublina jest daleko...ale może kogoś znajdziesz powodzenia

08-05-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
cześć wszystkim!przepraszam ze się do was długo nie odzywałam ale miałam baardzo duzo nauki (uroki X gimnazjum). Ja również jestem z Tarnowa (pod krakowem) a na skrzypcach gram już rok i jeden miesiąc. Dosc pozno zaczęłam ale cóż zrobic... nikt w rodzinie na skrzypcach nie gra/ł ... ale i tak dobrze ze w ogóle zaczęłam... na początku mojego zainteresowania sie tym instrumentem bylo ciezko... mama myslala ze to rowniez bedzie slomiany zapal tak jak z tancami. Heh, jakos ja ublagalam. Teraz szukam jakiegos dobrego nauczyciela(badz nauczycielki) oczywiscie z tarnowa i okolic, moze znacie kogos??? przed nowym rokiem chodzilam na lekcje ale sie wypisalam po kilku miesiacach bo pan chcial lekcje 2 razy w tygodniu po 0,5 godziny a przy nauce nie dawalam juz rady................
chodzi o jakiegos fajnego studenta ktory lubi pozartowac itd...
Do cieczki: a do muzycznej chodzisz? Czy prywatnie? Zazdroszczę ci że zaczęłaś grac w wieku 5 lat... super, masz pewnie talent
pozdro dla wszystkich którzy zaczęli póżno się uczyc i nie tylko@!!!!!!!!

muzyka juz skonczyłam:)=

08-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Ale super jutro wyjezdzam do fulharmonii Sudeckiej do Wałbrzycha na koncert mojej kuzynki,która gra na wiolonczeli

odpisze ktos łaskawie?????

08-05-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Do Justii:
możesz mi powiedzieć jak wygląda tam nauka?

07-05-2008, Od: cieczka Odpowiedz
macie moze jakies fajne nuty???
a tak wogole to jestem cieczka z tarmowa:)=
a wy skad??
gram na skrzypcach 8lat;)a mam 13
prosze o odp wazne!!!!!!

06-05-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja chodzę do Ogniska Muzycznego.

06-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Dostałem emaila , postaram sie dzis odpisac :)
pozrdawiam,
jestem lekko zalatany

05-05-2008, Od: lilka Odpowiedz
pytanie do studenta AM:czy oplaca sie zaczynac nauke na skrzypcach, jak sie ma 11 lat?

06-05-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Czy się opłaca to zależy. Jeśli chcesz wiązać ze skrzypcami swoją przyszłość to niestety jest już troche późno(chociaż nigdy nic nie wiadomo, ale kosztuje to bardzo dużo pracy). A jeżeli chcesz grać tak dla czystej przyjemności to zaczęcie nauki w każdym wieku jest dobre .
Pozdrawiam

05-05-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Czy ktoś z was chodzi do Ogniska Muzycznego?Na jakiej zasadzie są tam lekcje, jak to wygląda?To bardzo ważne dla mnie.Proszę odpiszcie.

05-05-2008, Od: VIOLINIST Odpowiedz
PIOTREK DOSTALES TEGO EMAILA CODZIENNIE SPRAWDZAM POCZTE... JESLI TAK TO PLS ODPISZ NA WSZYSTKIE PYTANIA W NIM ZAWARE CZEKAM NO I OCZYWISCIE POZDRO:):):):):)

03-05-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Jestem studentem Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F.Chopina i chętnie udziele korepetycji gry na skrzypcach . gg8474420 ragges@wp.pl

02-05-2008, Od: violinist Odpowiedz
no arescie juz myslalam ze znowu cos nie tak. pozdro

02-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
o właśnie email doszedł, ciesze się,żę odpisałaś :D
Zaraz sobie przeczytam :*

02-05-2008, Od: violinist Odpowiedz
Piotrek a moze jeszcze raz sprawdz poczte bo nie wierze zeby nie doszlo a awarii raczej nie mam chyba...odpiz szybko od rzu czy doszlo oki? czekam pozdrawiam ps. to fajnie ze gdzies wyjezdzasz ja w te majowke niestety nigdzie sie nie wybieram....

02-05-2008, Od: gobi Odpowiedz
o co lata piotrek!:?????????????????????????????????????????????????nie kapuje;( ;( ;8 ;( ;(

02-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Widze,las odpowiedzi :D

01-05-2008, Od: gobi Odpowiedz
:) ;) :) :)

01-05-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
Hej Żaneta , własnie spoglądam sobie na emaila i niestety nic nie widze ;/ hmm moze znow masz awarie portalu ??
Mam pytanie do wszystkich tym razem nie związane ze skrzypcami :)
Czy macie jakieś plany na ten dlugi weekend ?? :D
Nie wiem jak ale mój brat namówił mnioe i jade z nim i jego druzyną na poligon na peindbola czy jakos tak :D tak sobie mysle na co dałem sie namówic :D

01-05-2008, Od: mary Odpowiedz
no ja pisałam że gram 4 lata,a ile lat ty grasz?

30-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
gram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!długgggooooooooo,,,,,,,,,,,,,a ty??????????

30-04-2008, Od: mary Odpowiedz
goobi a ty grasz na skrzypcach?Jeśli tak,to ile czasu?

30-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Wiem gooooobi nie jestem jakaś.... nawet nie chce mi się do ciebie pisać

30-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
Piotrek czemu nie odpisujesz??/ doszlo??/ mam nadzieje ze tak... pozdrawiam Cie i Was serdecznie:)

to co jest na tych stronach to dopiero poczatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podstawy bez tego nie da sie grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

iiiiii co??????????????????

30-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Jak ktoś ma tą książke to niech otworzy ją na 33 i 34 stronie.

27-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
żeberko oki.

26-04-2008, Od: mary Odpowiedz
do gobi:ja chodze do szkoły muzycznej im.W.Lutosławskiego w Lublinie
do violinist:ja troche umiem stroić,ale rzeby było doskonele to czsem pani mi pomaga.

A tak w ogóle to kiedyś miałam tą książke "Skrzypcowe abc",bardzo fajne obrazki i utwory!A wiecia że autor tej książki(pan A.Cofalik) był na konkursie w Jaśle w jury!Fajnie że go zobaczyłam;-)
a na konkursie było fajnie,mam dyplom uczestnictwa,bardzo mi sie podobało!

do Justii:super że masz tą książke!!!!!!!!!!!A jak z żeberkiem?

25-04-2008, Od: Piotrek Odpowiedz
hyh cisza na sali :D

25-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
jest tu ktoooo???????????????????????????????????????????????????????

24-04-2008, Od: gobiś Odpowiedz
http://www.nita.pl/images/08_muzyka.jpg

24-04-2008, Od: gobi Odpowiedz
ja tez mam skrzypcowe abc prosciutka ksiazka autor Antoni Cofalik SKRZYPCOWE ABA---------->kupisz w muzyku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ty Violinist grasz?????????????????????????????????????czy tylko tak pytasz???????????????
mary!!!!1*---->chodzisz do muzycznej czy do ogniska tylko????????????

24-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
JAKA TO KSIAZKA??? PODAJ AUTORA I TYTUL... GDZIE JA MOZNA KUPIC??? CO TAM JEST TAK MNIEJ WIECEJ??? JAK SIE GRA W ZEBERKU??? MSZ MIKROIKI CZY NIE???? ODPISZ NA WSZYSTKIE PYTANIA WAZNE POZDRAWIAM DZIEKI CZEKAM NA ODPIS PA

24-04-2008, Od: Justii Odpowiedz
Ja jeszcze nie umiem. Jak przychodze tam do szkoły muzycznej to ona sama mi nastraja. Kupiłam od niej książke skrzypcowe abc super książka!! Mam też żeberko.

24-04-2008, Od: violinist Odpowiedz
wazne czy umiecie stroic skrzypce??? czym stroicie? po jakim czasie sie nauczyliscie???? dpiszcie na e 3 pytania... pozdrawiam i czekam na odp

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 10042  Wstecz  Dalej