Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9130  Wstecz  Dalej

29-12-2007, Od: :P Odpowiedz
http://dazeniedocelu.dbv.pl/news.php

Niedlugo temat o skrzypkach!

30-12-2007, Od: ela Odpowiedz
super stronka!!!!!!!pozdrawiam

28-12-2007, Od: adzia Odpowiedz
toi najlepsze forum pod słońcem a i mam ptańko!polećice mi dobrą kalafonie !plose!!!!!!!!1

28-12-2007, Od: Magda Odpowiedz
Słuchaj Alicjo naj lepiej będzie jak kupisz skrzypce lutnicze. Ja mam skrzypce lutnicze od Pana Stalmacha i jestam z nich bardzo zadowolona. Jeżeli chcesz to możesz sprawdzić na stronie internetowej Pana Stalmach z Lędzin koło Katowic.

28-12-2007, Od: ela Odpowiedz
cześć dużo dałaś za te skrzypki?długo grassz?
ja mam lutnicze szkoła niemiecka stainer wiek18..odpisz pozdrawiam pa

28-12-2007, Od: alicja Odpowiedz
dzieki wielkie Madziu!a ty długo grasz?
odpisz prosze pozdrawiam

28-12-2007, Od: krysia Odpowiedz
OGŁOSZENIE!!!dam lekcje gry na skrzypcach!!kraków i okolice!~!!!!piszcie

25-12-2007, Od: ela Odpowiedz
dziekuje basiu!co jest czemu nie piszecie???????piszcie pozdrawiam!niech ta strona ożyje!!!!!!!!!!

25-12-2007, Od: basia Odpowiedz
dla kochanej eli, mojej siostrzyczki, elu kocham Cię trzymaj się, może ludzie zaczną pisać:)

24-12-2007, Od: domi i ela ;] Odpowiedz
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.

23-12-2007, Od: ela Odpowiedz
droga basiu!!!dzuiękuje że dodałaś tak piękne z głębi serca płynące życzennie!1pozdrawiam!!!dziękuje

23-12-2007, Od: basia Odpowiedz
Chciałabym złożyć wam najszczersze życzenia. Dużo zdrowia, co by mi się bardzo przydało, szczęścia, powodzenia w nauce i nie tylko, wygranej w totolotka(mi się poszczęściło; wygrałam 200 zł w dużym lotku:14, 23, 27, 48), aby życzenia wypowiedziane przez was w całym życiu spełniły się. Życzę wam, aby te święta były najlepszymi świętami w waszym życiu, aby były szczęśliwe nie tak jak to jest w moim przypadku. Abyście zostali obdarowali pięknymi i przydatnymi prezentami. Życzę wam, aby wasze święta były pełne miłości i szczęścia. Proszę, abyście nie zapomnieli, co świętujecie, aby te święta nie były tylko finałem waszych oczekiwań na prezenty. Mam nadzieję, że wasze święta będą szczęśliwe, i że nie zabraknie przy was ukochanych osób, jak będzie w moim przypadku...
P.S. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę pełnych miłości świąt bożego narodzenia

23-12-2007, Od: ??????E??? Odpowiedz
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie pozdrawiammm

23-12-2007, Od: Iwona Odpowiedz
Polećcie jakiś w miarę dobry smyczek w okolicach 100 zł:) Wesołych Świąt

23-12-2007, Od: judytka Odpowiedz
cześć smyczek w granicy 100zł?
najlepiej zapytaj w sklepie muzycznym!!pozdrówka wesołych świat

23-12-2007, Od: nati Odpowiedz
Macie fajne nutki kolęd?

23-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
ja mam ale takie tradycyjne a jakie cie interesują???odpisz pozdrawiam

23-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
wesołych świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie pozdrawiam
,

22-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
boshe kolędy, zapomniałam!! :P
tercja ja fortepian główny i skrzypce główne:P chyba się jakiegoś wiolonczelisty spytam i tyle:P bo nie bardzo się orientuję w tym klimacie ;) pozdro

22-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
aha nio tak masz racje ale pisz tu czasem miło jest
pozdrawiam
,

22-12-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Majka, musisz mieć nauczyciela chociaż na parę lekcji. Tylko on dobrze ustawi twoją lewą rękę i prowadzenie smyczka. Jeśli sama ustawisz je źle, potem bardzo trudno będzie to odkręcić. Pozdro

22-12-2007, Od: ela Odpowiedz
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!
`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨).•´
`•. ¸.•´dla wszystkich moich znajomych ,*,dla wszystkich skrezypków
,*,piszcie pozdrawiam

22-12-2007, Od: ela Odpowiedz
witam ponownie !co u was?kolędy wyćwiczone????piszcie wesołych świąt czekam

22-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
są książki, które uczą od podstaw, ale nie spotkałam się z taką, która zakładałaby, ze będziesz się uczyć bez nauczyciela. Wszystkie zaznaczaja, że nauczyciel jest niezbędny.
Tercja, no właśnie nie i w tym jest problem. Już parę lat w SM spedziłam i wiolonczela nie jest łatwiejsza.

22-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
aha ja zajmuje sie skrzypcami wiec nie wiem a ty??????pozdrawiam dzięki wesołych świaąt

22-12-2007, Od: Majka Odpowiedz
Można się nauczyć grać na skrzypcach bez pomocy nauczyciela, samodzielnie? Są jakieś pomoce w postaci książek, które 'uczą' od podstaw?
Pozdrawiam:)

21-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
na wiolonczelę też?? kurcze, zawsze mnie to dziwiło, bo jest tak samo trudna przecież jak skrzypce... jak wszystkie smyczki... dziwne, nie?? dlaczego w takim razie na skrzypce nie przyjmują?

21-12-2007, Od: tercja Odpowiedz
bo na skrzypce im wcześniej tym lepiej a widocznie z wiolączelą jest inaczej
pozdrawiam
\

20-12-2007, Od: olaa Odpowiedz
a niby czemu ma se nie robić nadziei?? ja jestem w 1 klasie gimnazjum i mnie do państwowej szkoły muzycznej przyjęli we wrześniu. Każdy ma szane, pazdrawiam xD

21-12-2007, Od: aalllaaaaaa Odpowiedz
możliwe ale dosatać się na skrzyppce to marzenia a ty na czym grasz?????/np w nowym sączu na skrzypce do lat10w muzycznej

21-12-2007, Od: Kama Odpowiedz
To na czym sie opiera broda to podbródek Elu;) na podstawku opierają sie struny! Pozdrawiam forumowiczów

21-12-2007, Od: ellla Odpowiedz
hehe wiem wiem!bo gram ale dzięki nie wiedziałam o co komuś chodzi!pozdrawiam wesołych świąt

21-12-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Karolina, do państwowej szkoły muzycznej możesz się zapisać, jeśli masz poniżej 16 lat. Od 10 lat w górę przyjmują na cykl 4-letni, ale w tym wypadku o skrzypcach zapomnij - możesz wybrać wiolonczelę, fortepian, instrumenty dęte. Znam dziewczynę, która zapisała się w 1 klasie technikum. Pozdro i powodzenia!

20-12-2007, Od: samanta Odpowiedz
wg mnie w gimnazjum można dobrze rozpocząć naukę;)
dla mnie niestety za późno chyba, bo mam 19 lat, ale to moje marzenie:) pzdr.

20-12-2007, Od: ela Odpowiedz
no co ty mówisz????moja koleżanka ma 24 i dopiero zaczyna!!!!1na marzenia nigdy nie jest zapóźno!!!!!!uwierz w to!!!!!!!!ja zaczełam 13lat i gram rok pozdr pa

20-12-2007, Od: ruda Odpowiedz
jasne, że tak. Wiadomo, ze to jest trudne bo w szkole muzycznej 2 stopnia jest mnóstwo przedmiotów z teorii muzyki, ale NIGDY nie można mówić, że to niemożliwe. Choć moim zdaniem, dla Ciebie chyba lepszym wyjściem będzie prywatna szkoła muzyczna. Wszystkie przedmioty są, a nie powinni robić focha, ze niby za stara jesteś. Bo w państwowej szkole to głównie 7-latki przyjmują. A tak wogóle ja zaczęłam mając 14 lat i jest spoko, wiec dasz radę :p

masz racje pozdrawiam

masz racje pozdrawiam

20-12-2007, Od: karola Odpowiedz
muzyczna szkoła to marzenie wielu osób!!ale by się tam dostać trzeba zdać!!!!!!!!i mieć lata !!!!!!nie rób sobie nadziei pozdrawiam

20-12-2007, Od: karolina Odpowiedz
mam pytanie. może mnie wyśmiejecie, ale chodzę do 1 klasy gimnazjum i chciałabym się nauczyć gry na skrzypcach i zapisać się do szkoły muzycznej. czy nie za póżno?

cześć!!myśle ze na granie nie zapóóźno ja też zsczęłam w twoim wieku gramm -prawie rok ale na szkołe muzyczną to nie licz.chyba że prywatna ale na poaństwowa nie masz szans
,

18-12-2007, Od: Toni Odpowiedz
szukam skrzypce
do kupienia

19-12-2007, Od: czerniu Odpowiedz
Sprzedam
http://allegro.pl/show_item.php?item=285500747

18-12-2007, Od: ? Odpowiedz
czemu nie piszecie?????

18-12-2007, Od: ERYK Odpowiedz
DZIĘKI POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

18-12-2007, Od: kama Odpowiedz
skrzypce wiek XVIII lutnicze orginalne zaintereowanych prosze o pilne pisanie na tej stronce ważne/~~!!!!!!!!!!!!pozdrawaiam

17-12-2007, Od: ela Odpowiedz
a dobrze nie narzekam a u ciebie?

17-12-2007, Od: karola Odpowiedz
co tam u ciebie????pozdrowka:)

17-12-2007, Od: ela Odpowiedz
czemu nikt nie pisze?co jest?pozdrawim was i moją kochaną młodszą siostrzyczkeBasie!!!!!!!!

17-12-2007, Od: Kasia Odpowiedz
Witaj! Niestety nie otrzymałam od Ciebie żadnej wiadomości na gg :( nie wiem dlaczego, podałam prawidłowy nr...
Jeśli chodzi o grę... tak, zaczynam, na razie idzie to bardzo powoli, ale cały czas o tym myślę, tyle czekałam na skrzypce, to zawsze było moim marzeniem... :) Myślę, że na początek dobrze byłoby zgłębić trochę teorii (może doradzisz mi jaki podręcznik wybrać, bo już wiele propozycji padało na tym forum, trudno mi ocenić i zdecydować) a dopiero później poszukam nauczyciela, który zgodziłby się na prywatne lekcje. Tak to wygląda na razie :) Pozdrawiam

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9130  Wstecz  Dalej