Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9368  Wstecz  Dalej

28-01-2008, Od: Łucja Odpowiedz
dołanczam się do życzeń:) ja też postanowiłam się nauczyć greać na skrzypcach:) mam 17 lat, no już prawie 18, ale czuje że to jest to.. już na wielu instrumentach grałam, ale to nie wyzwala moich uczuć..(a o to chyba w tym chodzi) a teraz czuje że będzie inaczej:)

28-01-2008, Od: Paulina Odpowiedz
hej :) niedawnop kupiłam sobie skrzypce lecz niestety moj nauczyczyciel mnioe wystawil i wyjechał :| nie wiem co mam zrobic to jest moje marzenie ale nie moge znalesc nauczyciela w moich okolicach mieszkam ok.17 km od lezajska - na piganach woj.podkarpackie czy ktos moze udzila korepetycji w tych okolicach ?? czy jest szansa ze naucze sie grac sama ?? bardzo bym chciała grac!! :) czekam na odp . moje gg 8486618
e-mail puna777@wp.pl
czekam pa :*

28-01-2008, Od: ela Odpowiedz
czesc
napisałam do ciebie chetnie pogadam

28-01-2008, Od: ela Odpowiedz
:}
pozdrowienia dla Irka wiem ze zdasz!!!!!trzymam kciuki
pozdrawiam

27-01-2008, Od: Irek Odpowiedz
hej!!!!Juz dawno nie pisalem na forum!!!pozdrowienia dla wszystkich!!!!!
teraz meczy mnie SESJA[system eliminacji studentow jest aktywny]
Ale na gre na skrzypcach zawsze znajdę czas!!!Pozdrowienia papa
moje gg jak by ktos chcial po gadac 8049910
Specjalne pozdrowienia dla ELI :)

27-01-2008, Od: ela Odpowiedz
no siemka !!!!
dziekuje za pozdrowionka i również pozdrawiam:}

27-01-2008, Od: violinist Odpowiedz
ela napisalam do ciebie sprawdz poczte pozdrawiam papa :)

dzieki postaram sie odpisac pozdrawiam

dzis znalazłam taki super cytat
<Piękno muzyki polega na tym, że nie ma ona żadnych granic i nie dotyczą jej bariery językowe>
zgadzacie sie?ja tak a wy?piszcie pozdrowienia

27-01-2008, Od: Justyna xD Odpowiedz
Ej... przepraszam ale podałam zły e-meil, oto poprawny: justyna-hendler@o2.pl

27-01-2008, Od: Justyna xD Odpowiedz
Do ?: Tak, chodzi mi o ten polonez:):)

26-01-2008, Od: ELA Odpowiedz
co sadzicie o tym/????ale by piękniue brzmiało na skrzypkach piszcie
http://matdel07231.wrzuta.pl/audio/9L00nOr4R1/polonez
wazne

26-01-2008, Od: Justyna xD Odpowiedz
Hej! Czy ma ktoś nuty do Poloneza tego z filmu "Pan Tadeusz"??? Bardzo proszę o jak najszybsza odpowiedz lub przesłanie nutek na meila: justyna@hendler.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuje
Do MARY: Bardzo ładne :):) Mogłabyś podać tytuł tej książki??? :):):)

26-01-2008, Od: ? Odpowiedz
czy chodzi ci o to????????

http://mati9414.wrzuta.pl/audio/hygmS95WTS/wojciech_kilar_pan_tadeusz_-_polonez

26-01-2008, Od: Gosia Odpowiedz
DO ELA

Czytałam na internecie, ale dalej nie wiem o co chodzi, mój nr. gg 780941.Czy to oznacza,ze np.jak słyszę jakąś melodię, to wiem który dźwięk jest wyższy, a który niższy?Nie bardzo rozumiem.

26-01-2008, Od: ela Odpowiedz
np to który wyzszy a który nizszy

DO ELA
Przepraszam, pomyliłam numer, prawidłowy to:7809041

dziekuje napisze

DO GOSI
czesć miło ze piszesz uwiez mi wiek nawet 100lat to nie zapóźno by spełniać marzenia!!!!uwierz w siebie!!!!!warto
pytałąs co to jest słuch muzyczny nie wiem za bardzo jak ci to wytłumaczyc wiec posłuze sie notatką sciągniętą z internetu myśle ze ci coś przybliże chociaż troche

SŁUCH MUZYCZNY
Oznacza zdolność rozróżniania wysokości dźwięku i innych jego cech (barwa, głośność, czas trwania). Jest połączony z pamięcią muzyczną. Wyróżnia się: słuch relatywny (zdolność określania interwałów i na tej podstawie wysokości dźwięków) oraz słuch absolutny (zdolność określania bezwzględnej wysokości słyszanych dźwięków).
kazdy z nas ma słuch muzyczny to w pewnym, stopniu ułatwia nauke gry ale bez niego tez sobie poradzisz a sposoby sprawdzenia sa w szkołach muzycznych dokładnie nie wiem ale nauczyciel muzyki powinien ci pomuc ja wiem ze słucjh muzyczny moze być wrodzony ja mm taki po rodzinie i wtedy ni lubi sie za bardzo grać z nut pozdrawiam a masz moze gg????chętnie poklikam

mary to jest takie piękne jaka to książka??????prosze odpisz pozdrawiam

26-01-2008, Od: Kasiaczek Odpowiedz
Witam wszystkich ;)) ja również gram na skrzypcach, więc postanowiłam, że wrócę na to forum i się trochę poudzielam :))Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami :**

pewnie pewnie miło ze piszesz masz moze gg??
chętnie poklikam
pozdrawiam

Witam wszystkich miłośników skrzypiec!Bardzo chciała bym nauczyć się grać na skrzypcach ,ale nie wiem czy warto zaczynać, mam prawie 19 lat, ale nie o tym chciałam pisać.Mam ważne pytanie.Co to właściwie jest słuch muzyczny?Na czym on polega i jak w prosty sposób można sprawdzić czy go mam, czy jest on niezbędny bym mogła się nauczyć grać?Proszę odpiszcie mi , to na prawdę dla mnie ważne.

26-01-2008, Od: Kasiaczek Odpowiedz
A z jakiej książki Mary jeśli można wiedzieć?? Bowiem zapowiada się ciekawie... ;))

26-01-2008, Od: mary Odpowiedz
''głos skrzypiec rozlegał się po szarej uliczce po której snuła się mgła.Anna myślała i kochała skrzypce i zawsze chciała na nich grać...Ale była uczulo
na na kalafonię i jej okropni rodzice...-bogaci lecz nienawidzili przepięknych,wdzięcznych skrzypeczek.Anna płakała na każdym koncercie w filharmonii ,na każdym popisie w szkole muzycznej płakała...,bo tak kochała skrzypce na których nie mogłe grać!!!Zasypiając myślała o nich i budząc się-też.Dlaczego los obdarzył mnie takim więzieniem duszy?-często zadawała sobie takie pytania.''

z kisiążki;)))

25-01-2008, Od: ida Odpowiedz
czesc ile gracie????długo???ja zaczynam jutro@@poradze sobie mam nadzieje
pozdrawiam piszcie

25-01-2008, Od: ela Odpowiedz
czesc
na pewno sobie poradzisz jestem pewna trzaba tylko troche wiary a bedzie dobrze
ja gram 1rok kalendarzowy a jesli chodzi o nauke to zaczełam poziom 2roku juz gram 2miesiace na drugim roku;p jestem bardzo zadowolona i myśle zy ty tez bedziesz pozdarwiam

25-01-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Zgadzam się z Mary.

25-01-2008, Od: mary Odpowiedz
dzięki Justyś;-)

23-01-2008, Od: prezes Odpowiedz
WITAM SZANOWNYCH PANSTWA MAM PYTANIE ILE OSÓB JEST ZA TYM BY ZAKONCZYC DZIAŁALNOSC TEGO FORUM????PISZCIE BO TO WAZNE

24-01-2008, Od: mary Odpowiedz
chyba nikt nie chce zakończyć działalność forum na tej stronie...

24-01-2008, Od: Kasia Odpowiedz
Chyba preses oszalał... Proszę się zastanowić!

24-01-2008, Od: prezes Odpowiedz
ja i szaleństwo???????????????????????????
dobre,,,,,,,dobre,,,,,,,,

21-01-2008, Od: prezes Odpowiedz
WITAM SZANOWNYCH PANSTWA MAM PYTANIE ILE OSÓB JEST ZA TYM BY ZAKONCZYC DZIAŁALNOSC TEGO FORUM????PISZCIE BO TO WAZNE

23-01-2008, Od: kaja Odpowiedz
Ja nie jestem za tym to ciekawa strona

22-01-2008, Od: mary Odpowiedz
panie Prezesie chyba nikt nie chce (na tej stronie)likwidować tego forum,ono jest super,co nie

22-01-2008, Od: ela Odpowiedz
jasne prezesie chcesz nam niszczyc forum???dlaczego?
przeciez to takie niesmaowite tylu ludzi ktorych połączyła pasja kilku dzwieków 4strun!!amaotrów,muzyków jesteśmy jedna wielka rodziną i nie mozemy doprowadzic do zamkniecia tego forum!!!!jedyne polskie forum gdzie mozna spokojnie pogadac bez logowania zastanów sie prezesie bo to forum kożyści niesie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak mozna zamknąć ludziom droge do marzen????to forum to czesc mojego świata,,,zycia........!

http://www.vanessa-mae.com/
pomyślcie tylko przeciez ona tez kiedys zaczynała tak jak my a teraz???kariera
contradanza zna ktiś może?piszcie pozdrawiam

22-01-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć

VIOLINISTDZIEKUJE ZA WIADOMOŚĆ WYSŁAŁĄM CI ODPOWIEDZ

VIOLINIST
przeczytałam postaram sie odpisac bo dzis nie moge nie działą mi internet sorki pozdrawiam

22-01-2008, Od: ? Odpowiedz
VIOLINIST
przeczytałam postaram sie odpisac bo dzis nie moge nie działą mi internet sorki pozdrawiam

22-01-2008, Od: Krzysiek Odpowiedz
Witam
Chciałbym zacząć grać na skrzypcach ale nie wiem ile kosztuje utrzymanie takich skrzypiec + kursy. Proszę powiedzcie ile to mniej więcej kosztuje?

siemika w sumie nie da sie tego dokładnie okreslic ale około 100zł na miesiac to zalezy pozdrawiam

22-01-2008, Od: Kasia Odpowiedz
Witam, uważam że to forum, jest świetne. Jestem za tym by go nie likfidować:) Pozdrawiam. Skasia15@interia.eu

22-01-2008, Od: Neexus Odpowiedz
Witam serdecznie
Mam do sprzedania skrzypce 4/4 Mathias Thir Vienna 1787 r. Skrzypce w stanie bardzo dobrym wykonane z drewna jaworowego.
neex@interia.pl kom. 508 120 668

21-01-2008, Od: prezes Odpowiedz

21-01-2008, Od: VIOLINIST Odpowiedz
JESTEM PRZECIWNA TEMU!!!!!

21-01-2008, Od: ela Odpowiedz
siemka
co sądzicie o kalafoni thomastic??według mnie jset bardzo dobra odpiszcie prosze
pozdrawiam

21-01-2008, Od: violinist Odpowiedz
ela teraz napisalam do ciebie na poczte i jak mozesz odpisz napisalam bardzo dlgiego emaila... napisz czy wszystko dotarlo to wazne ok? papa

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 9368  Wstecz  Dalej