Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 8181  Wstecz  Dalej

20-05-2007, Od: Kasiaczek Odpowiedz
hej ;)) wiesz, Justyno jakoś tak mnie natchnęłaś że zaglądnęłam do moich skrzypiec ( nie moich, ale wypożyczonych z SM ( wcześniej patrzyłam do środka, ale jakoś nie zwracałam na karteczke uwagi) i też pisze:Antonio Stradvivaldi 1713 , ale dopisek made in Czechosłowacja też jest ;)) heh xD tak więc nie jesteś sama ;)) Pozdrawiam xD

20-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
też 6 lat. Gimnazjum+Liceum

19-05-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
A ile lat trwa II stopień???

19-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
no Adaś ma racje znowu:-) I stopień to 6 lat nauki gdzie zdobywasz podstawowe wykztałcenie. potem są egzaminy i II stopień. tam już jest ciężka praca:-)

19-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Kontrabas ma tyle samo strun co skrzypce:D

19-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Stopnie to poprostu kolejne etapy edukacji:d Szkoła podstawowa to I a średnia to II:D

19-05-2007, Od: Kasia Odpowiedz
ole skrzypce maja mniej strun niż kontrabas
?

19-05-2007, Od: Monika Odpowiedz
Szukam nauczyciela gry na skrzypcach w Łomży. Adres składania ofert: monzap@wp.pl

19-05-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
Nie martw się ja tak samo.Justyna (skrzypaczka) nam to wytłumaczy

19-05-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
I znowu powtarzam swoje pytanie: Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi wszystkimi stopniami w szkole muzycznej... Bo ja w ogóle nie wiem o co z tym chodzi:/:/:/ <-w końcu uczę się prywatnie:-))

18-05-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
do : skrzypaczka :::)))
dzięx za pocieszenie. Mama też mi to powiedziała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18-05-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
W Google wpisz O... R...
i tam będą info na wikipedii

17-05-2007, Od: justyna Odpowiedz
hej czy ktos wie na jakiej stronie moszna poszukac informacii o Oskarze Ridingu??? PILNE!!!!!!!!!!!!!!!

17-05-2007, Od: Kasiaczek Odpowiedz
Hej Justyna ;) Poszperałam troszku w internecie i znalazłam na stronie http://www.rieding.art.pl i musisz kliknąć w zakładkę Oskar Rieding na górze ;) Informacji nie jest bardzo dużo, ale mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam ;) Pozdrawiam ;*

17-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Nic się nie stało tylko nie wiedziałem,że jest jakis stereotyp o skrzypkach z Poznania:D

16-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
sorki jeśli to jakoś dziwnie zabrzmiało, ale poprostu wszyscy, których znam z Poznania świetnie grają-wszystko jedno na czym:-) no i jakoś mi się tak powiedziło:-) ale to było komplment jakby co:D

16-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Nie u Henglewskich to kupiłem kalafonie:P a struny na Śródce w music center:D a dlaczego mam wymiatać tylko dlatego że jestem z Poznania?:D Pierwsze słyszę:D

15-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
z Poznania? to może u Henglewskich kupiłeś, co? :-) no i jak jesteś z poznania to pewnie wymiatasz:D z góry gratuluję:-))))

15-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Skrzypaczko:D Ja jestem z Poznania:P To zależy od sklepu. Popytaj może też znajdziesz jakis sklep ze zniżką:D

15-05-2007, Od: Zuzia=) Odpowiedz
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi wszystkimi stopniami w szkole muzycznej... Bo ja w ogóle nie wiem o co z tym chodzi:/:/:/ <-w końcu uczę się prywatnie:-))

14-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
to jest taka zniżka? :-D fajnie wiedzieć... gdzie kupowałeś Adam?

15-05-2007, Od: KAśKA Odpowiedz
DZIEKI ADAś... BUźKA DLA CIEBIE.mysle ze juz dzis zagram na nowych strunach. wiesz jestem laikiem w te klocki ale jakos sobie radze... gram dla siebie i swojejsatysfakcjii:):):)) buzka papap

14-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Ja ze zniżką dla uczniów szkół muzycznych kupiłem za
ok. 130zł:D

13-05-2007, Od: Adam Odpowiedz
Polecam struny Thomastika rodzaj "Dominanty" bardzo ciepłe NIEmetaliczne brzmienie wręcz przeciwnie głębokie i łatwo się gra no i długo wytrzymują:D

14-05-2007, Od: ? Odpowiedz
dzieki adam orientujesz sie ile kosztuje komplet?/ dxieki za informacje.. buxiaki

13-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
Justynka:-) masz szczęście powiem Ci.... i ze skrzypkami i z koleżankami:-)
kaśka , thomastic to świetna firma, jedna z najlepszych. myśle , że możesz bez strachu kupować. kwestia jest jeszcze jaki rodzaj tych strun weźmiesz bo jest chyba ze sto;-)

12-05-2007, Od: aneta Odpowiedz
!!!

macie??

macie jakies fajne futerały!!!!!!!!!!!!!

12-05-2007, Od: Mati Odpowiedz
a wracajahttp://tc.ciechanow.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=4507&mode=thread&order=0&thold=0c do skrzypiec

12-05-2007, Od: Aśka Odpowiedz
Też spotkałam wiele takich osób, Olimpio. Zawsze wtedy myślałam: "wy tego nie rozumiecie". Bo skrzypce są dla KAŻDEGO kto je pokocha. Masz skarb, którego Twoje koleżanki nawet nie potrafią rozpoznać. Pozdro

12-05-2007, Od: Dominiczka ;* Odpowiedz
Bardzo dziekuje za wyjaśnienie Asiu ;]Jestem Ci wielce wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich ;D

23-12-2006, Od: julia Odpowiedz
ja mam 14 lat i chciałabym zacząć grać na skrzypcach. zastanawiałam się czy to nie zapóźno ale nie wolno rezygnować z marzeń.

24-12-2006, Od: Kinga Odpowiedz
Czesc, ja mam 22 lata i od dwóch miesięcy gram na skrzypcach i jestem bardzo zadowolona i dobrze mi idzie. Wiem że trzeba cierpliwości i na peweno zagram kiedyś poważne utwory.

12-05-2007, Od: adriana Odpowiedz
No prosze!:) ja też mam 22 lata i od 0,5 roku gram na skrzypcach:)niestety moje lekcje maja w chwili obecnej zastój-z czego bardzo ubolewam...:(

23-12-2006, Od: igor Odpowiedz
nie jest zapóznoi ja zaczynałem jak miałem 22 i co? super sprawa.do dzieła

12-05-2007, Od: skrzypaczka Odpowiedz
Olimpia, miałam styczność niestety z TAKIMI przypADkami , jak Twoje koleżanki:-( nawet, nie powninnaś się zastanawiać, która z Was ma większą wartość. BO TY oprócz tego, że jesteś normalna i miła, to jeszcze grasz na skrzypcach, to TY potrafisz docenić ten cud jakim jest muzyka i napewno zajdziesz dużo dalej niż one:-) no i napewno jakbyś chodziła do OSM to byś miała lepiej:-( bo tam rzecz jasna wszyscy się rozumieją i wszystkich łączy ta sama pasja:D 3maj się

11-05-2007, Od: adriana Odpowiedz
a o kontakt proszę na adres mailowy:ada12063@wp.pl bądź na nr gg:8602465

Witam!:) Poszukuję prywatnego nauczyciela bądź nauczycielkę do nauki gry na skrzypcach w Słupsku (ewentualnie bliskie okolice)Pozdrawiam!:)

25-04-2007, Od: Robert Odpowiedz
Siemka ja tez wlasnie bd zaczynal gre na skrzypcach uwielbiam ten sprzet mam 19 lat nie ma to jak na starosc zaczac grac na czyms hahha XD pozdro

26-04-2007, Od: Marcin Odpowiedz
Jaką starość?! Ja mam 33. I czuję się coraz młodszy. Skrzypce to fajny sprzęt. Powodzonka.

a ja mam 22 i co ;p
Grasz już dłużej, czy dopiero zacząłęś?

26-04-2007, Od: Emcia Odpowiedz
Skrzypce to super sprzęt!!!

26-04-2007, Od: Robert Odpowiedz
Dobrze wiedziec :P a no mlody to zapewne bylem 5 lat temu uwielbiam muzyke wiec chialbym zaczac cos nowego szkoda ze dopiero teraz zaczynam ale lepiej teraz niz wcale najgorsze sa poczatki ale jak sie to zniesie:P a potem sama przyjemnosc:D

a ile masz lat?
Pozdrawiam!:)

03-05-2007, Od: Kami Odpowiedz
Hej. Ma zamiar rozpocząć wkrótce gre na skrzypeczkach. Na początek będe miała te z Verony z tej stronki( musze tylko kilka miechów poczekać do 18-stki;p). Ale mam dylemat -->nie mam pojęcia( dopiero sie ucze) czy jest w komplecie żeberko? czy trzeba samodzielnie sie zaopatrzyć? prosze o szybką odpowiedź.

żeberko trzeba dokupić osobno
Pozdrawiam!:)

05-05-2007, Od: Marcin Odpowiedz
Żeberko musisz dokupić. Ale nie jest drogie. Powodzenia.

11-05-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
Wkońcu manufaktura...

11-05-2007, Od: Olimpia Odpowiedz
A jak ty Kaja uważasz ??? ja czy one ???

Wyświetlono wiadomości 6251-6300 z 8181  Wstecz  Dalej