Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 10401-10450 z 13748  Wstecz  Dalej     Sklep

13-03-2008, Od: Gosia Odpowiedz
Ja jestem oczywiście.

12-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Jaa

12-03-2008, Od: mary Odpowiedz
czy jest ktoś na tym piękno-zielono-skrzypcowym forum kto go nie lubi???

11-03-2008, Od: Irek Odpowiedz
Wogule nie rozumiem nie ktorych ludzi ktorzy umieszczaja bezsennsowne posty!!!!!Poco jak nie macie co robic to zaluzcie sobie jakiegos bloga czy cos w tym stylu!!!!
Forum słuzy poto aby uczestnicy i przypadkowi ludzie mogli uzyskac informacje na temat skrzypiec porady i wszelkie przerozne sprawy....
Owe forum łaczy wielu ludzi ze skrzypcami i muzyka!!!w skrucie jedna wielka rodzina !!!
dzieki temu forum pozanalem wielu znajomych!!!!
Wiec prosze ludzie nie piszcie bezsensu i nie oczerniajcie innych!!!!
DZIEKUJE ZA UWAGE!!!!!!

12-03-2008, Od: mary Odpowiedz
zgadzam się i jest mi przykro...z tego powodu!!!)-;

08-03-2008, Od: ? Odpowiedz
kto lubi grać na skrzypcach

12-03-2008, Od: mary Odpowiedz
JA!!!!!!JA!!!!!!JJJAAAA!!!!!!!!!!!JA LUBIĘ GRAĆ NA SKRZYPCACH!!!!!!!JAAAA KOOOCHAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08-03-2008, Od: ela Odpowiedz
jaKOCHAM
to moje zycie
moja pasja
moja miłość
mój mały świat

12-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Sama dobrze wiesz co to jest

12-03-2008, Od: kasai Odpowiedz
nie wiem bo u nas nie ma jakiegos durnego zajaczka!!!!!!!! co to jest??????

12-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Chcialabym kupic te skrzypce które są na tej stronie te za 300zł. Najbardziej boję się przysyłki czy ktoś kupywał te skrzypce, odpiszczie!! Ja coś przeczuwam ze mama chce mi kupic na zajączka no ale nie wiem.

12-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
na zajaczka??????????????co to jest/>???

12-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Sorki ale bloga już mialam i nie mam zamiaru zakładać drugiego no to piszcie coś bo są nuuudy a nie że teraz dużo ludzi psuje na forum czy coś takiego.

11-03-2008, Od: ela Odpowiedz
tez mysle jak Irek chociaz sama czasem pisałam nie do rzeczy ale od kilu dni to jest nie mozliwe!!!!!!!zjawiło sie kilka osób które próbuja nam cos popsuc nikt nie jest bez winy ale to forum o muzyce a nie blog czy forum na temat psychologi!!!!
pozdrowienia dla Irka Violinist Gosi:)

11-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Po co ta strona wogóle istnieje. Dobra....dobra koniec tematu juz nic nie piszcie

11-03-2008, Od: prezes Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl

goraco polecam wasz kochany prezes

11-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
patrz się na siebie! ty tylko krytykujesz na tym forum a nie pomagasz ktoś się pyta czy ktoś ma jakieś nuty to ty piszesz kup sobie książke to jest pomoc K....?

11-03-2008, Od: prezes Odpowiedz
ej a do kogo to??????cwaniaro<dokuczacz>

11-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
traktuje Cie tak jak ty mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Do Kasia jeżeli ona nie chce pisać co nie musi i weź nie krytykuj kogoś kogo nie znasz czyli mnie nawet nie wiesz ile mam lat gdzie mieszkam czy chodzę do szkoły muzycznej poprostu nic

10-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
To nie pisz nikt Ci nie każe!

10-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
nastepna madra sie znalazła

10-03-2008, Od: ela Odpowiedz
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
jeszcze raz dzieki Irek

10-03-2008, Od: ela Odpowiedz
Irek !!!!!!!!!!dziekuje:)

10-03-2008, Od: Irek Odpowiedz
Ela!!!!!!Co sie stalo??? Wcale nie przestawaj pisac na tym forum, sa tu taj ludzie ktorzy potrzebuja Ciebie tutaj!!!!A jezel ktos mysli inaczej to nie zwracaj uwagi na innych tylko skup sie na swoim małym swiecie i nie zapomnij o swoich znajomych !!!!
3 maj sie Ciepło pozdrowienia dla Ciebie i buziaki :)
Nie daj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;)

09-03-2008, Od: ? Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

09-03-2008, Od: ela Odpowiedz
chyba najlepiej bedzie jak nie bede tui wiecej piasac!!!wszscy tylko przepełnieni nienawiscia do mnie:(
:(
:(
:(
:(
:(
:(

08-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Ja bardzo lubię skrzypce.

08-03-2008, Od: ? Odpowiedz
ja tak średnio

08-03-2008, Od: ewelina Odpowiedz
hejo ma ktos moze latwe nutki na skrzypce gram od bardzo nie dawna i mam tylko jeden utwor ktory juz mi sie nudzi pomozecie???

08-03-2008, Od: kasia:):) Odpowiedz
ksiazke se kup to ci pomoze

08-03-2008, Od: ela Odpowiedz
chyba najlepiej bedzie jak nie bede tui wiecej piasac!!!wszscy tylko przepełnieni nienawiscia do mnie:(
:(
:(
:(
:(
:(
:(

08-03-2008, Od: mary Odpowiedz
ELA WCALE NIE!!!

07-03-2008, Od: mary Odpowiedz
kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce kocham skrzypce
(już mnie łapki bolą :******)

05-03-2008, Od: nieważne Odpowiedz
Napisze wam jedno Ela nie jest miłą i fajną osobą się mondrzy i wogóle.....

07-03-2008, Od: mary Odpowiedz
dlaczego tak myślisz???Wcale nie!

06-03-2008, Od: ela Odpowiedz
wiesz justyna??
miła jestes

05-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
wiesz co????
moze i sama sie mondrzysz ale ja znam ele i wiem ze jest inna nie dziwie sie skoro ja denerwowałas!pewnie tak było!ja ja znam bardzo dobrze i wiem ze tak nie jest!!!!!!!
wrecz przeciwnie dziecko z 5klasy uswiadom to sobie!!!!

06-03-2008, Od: diana Odpowiedz
Hejka wszystki
ja też gram na skrzypcach i bardzo to lubie

07-03-2008, Od: mary Odpowiedz
diana ja też gram(4lata) i baaaardzo to też lubie a może nawet...kocham? :* a ty ile grasz???

06-03-2008, Od: kasia Odpowiedz
witaj
skad jestes?

06-03-2008, Od: Paula Odpowiedz
Hej jestem nowa gram na skrzypcach juz 3 lata i bardzo się cieszę. Mam 13lat.

07-03-2008, Od: mary Odpowiedz
cześć Paula życzę dalszych sukcesów w skrzypcach :*

06-03-2008, Od: ? Odpowiedz
czesc

07-03-2008, Od: ? Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

06-03-2008, Od: ? Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/

06-03-2008, Od: violinist Odpowiedz
byc moze bede miala nowe skrzypce ale fabryczne ok 500 zl i bardzo prosze o odp to wazne czy musze je dac do konserwacji lutniczej? ile to kosztuje? co ile konserwujecie skrzypce? kiedy powinno sie je konserwowac? wystarcza do tego odpowiednie srodki czy musz isc do lutnika? wiem ze sa takie specjalne plyny ale czy one pomoga? slyszalam ze takie preparaty dzialaja szkodliwie na lakier a chce zeby ladnie blyszczal... to prawda??? czy lutnik po obejrzeniu instrumentu powie mi jaki preparat bedzie najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy? czy u niego mozna dostac takie preparaty czy trzeba je kupic w sklepie muzycznym? prosze o odp na wszystkie pytania!!! dzieki przepraszam ze tak duzo ale to dla mnie WAZNE pozdrowienia:):):)

06-03-2008, Od: ela Odpowiedz
no wiesz ja mysle ze jak je kupisz to nie bedzie tak źle wiem ze co do fabrycznych bo tez posiadam fabryczne i lutnicze i niestosuje płynów tylko sproszkowana kreda z mydłem do lutniczych a do fabrycznych nic ale lutnik ci doradzi!
ciesze sie z toba ze bedziesz je miała
pozdrawiam Violinist i Irka

04-03-2008, Od: mary Odpowiedz
hej miłośnicy skrzypiec :-) :-)

06-03-2008, Od: Sylwia Odpowiedz
Cześć chciałabym zakupić niedrogie skrzypce w komplecie?....


Wyświetlono wiadomości 10401-10450 z 13748  Wstecz  Dalej