Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 13301-13350 z 13750  Wstecz  Dalej     Sklep

09-12-2005, Od: Dominika Odpowiedz
Hejka!
Bardzo chciałabym się nauczyć grać na skrzypcach. Mam 15 lat, gram na gitarze. Jeśli ktoś chce mi udzielić rady lub wskazówek to piszcie!!!
Odpiszę na 100%
Dzięki bardzo pozdrawiam :-)

09-12-2005, Od: Kamila Odpowiedz
też mi sie wydaje ze nie ma innych stron o skrzypcach
polskich :P

09-12-2005, Od: Estera Odpowiedz
Mam 18 lat i od 7 miesięcy uczę się grać na skrzypcach. Idzie mi opornie ale cały czas do przodu. Jednak brakuje mi nut prostyc, a ładnych- żeby się chciało grać, a nie jakieś tam " panie Janie ". Jeżeli mozesz mi pomóc to odpisz. gg 2684126
pozdrawiam

09-12-2005, Od: Łukasz Odpowiedz
UWAGA!!!Poszukujemy skrzypka chętnego do wyjazdu na statek na 3,5 miesiąca od 27 lutego.Wymagania: czytanie a'vista, angielski w stopniu komunikatywnym i przede wszystkim pozytywne nastawienie i bezkonfliktowa osobowość:-)Tel.:660682310(Łukasz)lub 663801401(Tomek).

08-12-2005, Od: KRYSTIAN Odpowiedz
SKRZYPCE STAINER Z XIX WIEKU, NIEMIECKIE, POSIADAJĄCE EKSPERTYZĘ, DO RENOWACJI. CENA. 1700 ZŁ. DO NEGOCJACJI. TEL. 0602-667-484. WARSZAWA.

03-11-2005, Od: igor Odpowiedz
hej hej.mam 21 lat i nie spoczne dopóki nie zagram na skrzypcach.musze sie nauczyc,chocby niewiem co.czy jestem za stary?muzykalny jestem bardzo.gram na gitarze klasycznej(samouk)noi na harmonijce.niech ktos mi powie czy to jest mozliwe.

07-12-2005, Od: agata Odpowiedz
czesc! jasne ze to mozliwe! ja mam 22 i za pare dni kupuje skrzypce, nauczylam sie sama grac na organach,gram na wszystkim co wpadnie mi do rąk to na skrzypcach nie dam rady! I Ty tez sobie poradzisz, owocnej nauki!

04-11-2005, Od: izka Odpowiedz
ja mam lat 16 i też zawsze pragnęłam choć raz zagrać na skrzypcach!!!! skończyłam ognisko muzyczne na organach elektrycznych, a kiedy pytałam muzyków, czy mam jeszcze szansę, by nauczyć się gry na tym (podobno najtrudniejszym)instrumencie - odpowiadali, że jestem za stara. A jednak!!!!... we wrześniu tego roku rozpoczęłam naukę gry na skrzypcach! na dodatek moim nauczycielem jest były skrzypek filcharmonii!!! i mimo iż wiem, że wirtuozem skrzypiec nigdy nie będę, to jednak moje marzenie się spełnia!!! mogę przynajmniej zagrać sobie coś łatwego (jak na razie mam nadzieję;o)), więc wiesz!!!! NIGDY NIE REZYGNUJ ZE SWYCH MARZEŃ, BO JAK WIDAĆ NA MOIM PRZYKŁADZIE NAWET TE "NIEREALNE" SIĘ SPEŁNIAJĄ!!!! [no może nie wszystkie, alew niektóre tak] ;) trzymaj się cieplutko, walcz o swoje marzenia i życzę powodzenia!!!! pozdrawiam Izka
ps.; a skrzypce jak na razie mnie nie przeraziły! może gorzej będzie jak zaczną mi się pozyvje i wibrato ale jak na razie-prosto, wolno i z pomyłkami, ale GRAM NA SSSSSKKKRRRRRRZZZZZZZZZZYYYYYYYYYYPPPPPPPPPPCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06-12-2005, Od: Kamcia Odpowiedz
Gosia masz rację.
Każdy kto chce sie nauczyć i ma dobry słuch nauczy się grać jeśli zacznie w wieku 5 lat może zostanie wirtuozem i bedzie grać jak Vanessa Mae jeśli zacznie w wieku 45 lat to wirtuozem nie zostanie ale zawsze warto pograć dla przyjemności niedługo jade na pierwszą lekcje i mam nadzieje ze jakoś pójdzie...Jeśli ktos bardzo sie chce nauczyć niech zmierza do celu . Skrzypca są teraz b. tanie nawet od 200 zł. nie są rewelacyjne ale grać sie da... lekcje (np,. w ognisku muzycznym) też nie są drogie.
Zachęcam wszystkich z talentem do wziecia sie za ten instrument jak macie jakieś pytania to piszcie na e-maila lub gg 5142466. Nie jestem wirtuozem ale co nieco wiem :P
Pozdrawiam :)
----------------
Kamcia :]

06-12-2005, Od: Goska Odpowiedz
Czesc Wam:)Popieram ponizsze wypowiedzi,ze dla chcacego wszystko jest mozliwe.Ja od malego marzylam na grze na skrzypcach,ale niestety wszystko poszlo nie tak jak trzeba,noi wyszlo z duuzym poslzigiem.Mam juz 16 lat i dopiero zaczelam nauke.Naprawde tracilam juz nadzieje i myslalam,ze nic z tego nie bedzie.Chociaz w glebi serca wierzylam,ze moze anuz sie jeszcze uda.Noi sie udalo:)Lepiej pozno niz wcale.I pomimo tego,ze tez wiem,ze wirtuoza ze mnie zadnego nie bedzie,to moge grac dla wlasnej przyjemnosci i to mi wystarczy:)Dlatego wszystkim tym,ktorzy mysla,ze juz wszystko stracone,mowie glowa do gory,bo napewno sie Wam uda!!Wystarczy tylko walczyc o swoje marzenia:)A naprawde warto!:)Trzymam za Was kciuki i goraco pozdrawiam!!Trzymajcie sie:)

02-12-2005, Od: Iwona Odpowiedz
SPRZEDAM SKRZYPCE 1/2W BARDZO DOBRYM STANIE WYKONANE PRZEZ CZESKIEGO LUTNIKA SKRZYPCE Z DUSZĄ 100 LETNIE !!! ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT NR TEL (89)767-49-53 CENA DO UZGODNIENIA

27-11-2005, Od: Fifi Odpowiedz
Ja już niedługo będę miała skrzypce z czego bardzo się ciesze. Poprosiłam o nie mojego "mikołaja" czyli tatusia na mikołaja ale sądzę że będę miała je już wcześniej. Mam 17 lat i wcale nie twierdze że jastem za stara na skrzypce, przeciwnie myśle że teraz wiem tak naprawde czego chce. Małe dzieci uczą się tej pięknej sztuki gry ze względu na nacisk ze strony rodziców co dla mnie jest rzeczą nie do pomyślenia!!!!!! życzcie mi powodzenia w nauce gry na skrzypcach. Z góry thanks

01-12-2005, Od: Ania Odpowiedz
Popieram Twoje zdanie. Rodzice niektórych zaniedbują jak są mali,nie doceniają ich, a tak naprawde dopiero w tym wieku wiemy czego chcemy. A może z niektórych osób w naszym wieku wyrosłyby szanowani w świecie wirtuozi. Tymczasem oni skazują nas na szarośc codziennego dnia i tłumią nasze uczucia.
A tak poza tym, to gdzie chcesz sie uczyć grać i jakie skrzypce chcesz kupić?

14-11-2005, Od: Łukasz Odpowiedz
Witam, jeśli ktoś wie,co oznacza napis na a raczej"w"skrzypcach: Caspar da Salo in Brescia 1591" to prosze o odpowiedz... Szukam też osoby która na podstawie zdjęć i "dla przyjemności" wyceniłaby (w przybliżeniu) moje skrzypce z w/w napisem. Pozdrawiam, Łukasz

28-11-2005, Od: Michał Odpowiedz
cy ty masz takie skrzypce, czy tylko je gdzieś widziałeś. Podeślij proszę zdjecia.
Michał

19-11-2005, Od: ? Odpowiedz
Gasparo da Salo, a nie Caspar...

27-11-2005, Od: ? Odpowiedz
zacinskij

27-11-2005, Od: ? Odpowiedz
stradewari

26-11-2005, Od: robert Odpowiedz
nabyłem kilka dni temu smyczek do skrzypiec sygnowany.Otto Durschmit,czy ktoś z Was wie co to za lutnik wykonał ten piękny smyczek i ile może on być warty?Niestety nie mam literatury na temat smyczków.proszę o pomoc osobę dobrze znającą się na instrumentach lutniczych.Mój gg 7922448

25-11-2005, Od: Kasia Odpowiedz
Ello poZIOMKI!! Jak macie 15,16,17 lub nawet wiecej lat to co z tego.../?Nikt wam nie zabroni grać na tym pięknym instrumencie.Spróbujcie!!Naprawde warto!!AHA!!I nie przejmujcie się tymi co mówią "nie masz szans coś ty zgłupiał/a czeba było zacząć w wieku 5,6 lat nie uda sie nie warto zacząć" Nie wierzyć mi w to proze pod zadny pozorem!!Prawdą natomiast jest to iż dla chcącego nic trudnego!! I to czeba zapamiętać no to tyle!!!Powodzenia!!! Ja mam 12 lat i gram od września.Cool jest i mi nawegt wporzol idzie cmok papatki:P:P:P:P

14-11-2005, Od: Ania Odpowiedz
Czy osoba mająca 14 lat może nauczyć się grać na skrzypcach ??? Bardzo bym chciała ale czy nie jestem za stara ? odpiszcie...

25-11-2005, Od: Kasia Odpowiedz
Hej Aniu!!!Pewnie że możesz się nauczyć grać na skrzypcach.Właściwie to nie jest takie trudne.Ale dla chcącego nic trudnego.Pamiętaj o tym.Czymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia.Ja mam 12 lat i ucze się od września.Jak narazie dobrze mi idzie.Pozdrawiam wszystkich skrzypków!!!

15-11-2005, Od: Iwonka Odpowiedz
Ludzie, błagam trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!
Mam 16 lat i zaczynam uczyć się grać na skrzypcach!
Staram się jak mogę, ale dla chcacego nic trudnego!
Zachęcam wszystkich do nauki i przedewszystkim:ODWAGI! Pozdrawiam:)

23-11-2005, Od: karolina Odpowiedz
a JA mialam 20 lat jak zapisalam sie do ogniska muz. do klasy skrzypiec teraz mam 25 i DYPLOM UKONCZENIA OGNISKA MUZYCZNEGO W klasie skrzypiec Z WYNIKIEM BARDZO DOBRYM. MIEDZY CZASIE UCZYLAM SIE GRAC NA PIANINIE tez w ognisku muz. mam w planach jeszcze akordeon BO JA KOCHAM MUZYKE I WSZYSTKICH UCZACYCH SIE GRAC

22-11-2005, Od: IGA Odpowiedz
Sprzedam skrzypce 1/2 czeskiego lutnika...stare w dobrym stanie...2500złZ niesmowitym brzmieniem...skrzypce z duszą Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt dziękuje

20-11-2005, Od: piotr Odpowiedz
Czesc wszystkim:) mam 21 lat jestem studentem Akademii muzycznej. Chetnie dam korepetycje poczatkujacym oraz tym bardzij zaawansowanym:D moj nr gg to 1195029 Zycze wszystkim powodzenia w nauce !

19-11-2005, Od: Kasialinda Odpowiedz
a ja grałam 7 latek ale zrezygnowałam ale już niedługo wielki powrót:D

19-11-2005, Od: Aleksandra Odpowiedz
kupie skrzypce stare z okolo 20 wieku , blyszczace ,ale zeby bylo widac ze sa stare o dobrym i glosnym brzmieniu preferowany kolor to na srodku ciemniejszy a na bokach jasniejszy.gg:9712881

17-11-2005, Od: Pioter Odpowiedz
Jeśli ktoś ma jakąś szkołe na skrzypce chętnie odkupie gg1251047

17-11-2005, Od: Magda Odpowiedz
Mam takie pytanie skrzpce na tej stronie kosztują 300 zł.Chodzi mi czy naprawde?

16-11-2005, Od: Alona Odpowiedz
sprzedam skrzypce z 18 wieku za 2000zł

15-11-2005, Od: Krystian Gasiorowski Odpowiedz
SKRZYPCE STAINER Z XIX WIEKU, POSIADAJĄCE EKSPERTYZĘ, NIEMIECKIE, DO RENOWACJI. CENA. 1700ZŁ. DO NEGOCJACJI. TEL. 0602-667-484.

15-11-2005, Od: anul Odpowiedz
witajcie mlodzi skrzypkowie!!!mam 15 lat,dopiero zaczynam...sklonila mnie do tego ciekawosc czy sobie poradze i...wasza strona!!!dziekuje tym wszystkim,ktorzy dawali mi szanse(wiek)!!!buziaki dla wszystkich!!!=*

14-11-2005, Od: ? Odpowiedz
Caspar da Salo - nazwisko i imie lutnika
Brescia-miejscowość
1591 rok

14-11-2005, Od: Kamila Odpowiedz
To w skrzypcach oznacza imię Lutnika który wykonał skrzypce rok wykonania i miejsce

13-11-2005, Od: Iwona Odpowiedz
To znowu ja Iwona nr mojego gg to 75666304 pomuzcie plis papa

13-11-2005, Od: Iwona Odpowiedz
Hejo pisze do wszystkich ktorzy mogliby mi pomóc mam pytanie czy zna ktos adres jakiejs stronki jak samemu uczyc sie grac na skrzypcach wlasnie na dniach kupuje sobie skrzypce ale nie wiem czy da sie samemu uczyc acha niech ktos poda mi tesz adres stronki na ktorej sa teksty do grania na skrzypcach bardzo prosze pozdrowienia dla wszystkich papa

13-11-2005, Od: maj Odpowiedz
aha,jak masz jakieś pytania to 5935861 chętnie pogadam

13-11-2005, Od: MAJ Odpowiedz
Aha co do Adranny niestety ale jeśli zaczniesz sama grać to z pewnością będziesz mieć zły aparat (tymberdziej że jak mowisz nic o skrzypcach nie wiesz) który bardzo cięzko ppóźniej naprawić.Nie ucz się sama bo będzie tylko gorzej.Pozdrawiam

13-11-2005, Od: Maj Odpowiedz
LUDZIE! MÓWIE WAM!! GRA NA SKRZYPCACH (może nie gra ale samo ćwiczenie) TO KATORGA!! MAM 13 LAT GRAM NA SKRZYPCACH 7 LAT I JUŻ NIE MOGE ĆWICZYĆ SIĘ NIE CHCE NIKOMU A BEZ ĆWICZENIA NIE MA EFEKTÓW ! ODRADZAM !

12-11-2005, Od: Natalia Odpowiedz
Hej. Uczy się ktoś z was może w Szkole Muzycznej IIst. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach? Jeśli tak to proszę o kontakt. Również na gg: 3975311. Pozdrawiam!
(nawet nie wiem, czy mi się opłaca kontynuować naukę skrzypiec)

11-11-2005, Od: Kasia Odpowiedz
A ja gram na fortepianie 14 lat, na gitarza rok, na flecie miesieac:) studiuje muzyke, chcialabym jeszcze grac na skrzypcach, weszlam tutaj bo potrzebuje informacji o budowie skrzypiec (na zajecia), ale tutaj jest za malo szczegolow :(

09-11-2005, Od: Kamila :D Odpowiedz
Adrianna nie przejmuj sie ja mam 12 lat i zaczełam kilka miesiecy temu :) jak spotkałas się z innym instrumentem lubi masz dobry słuch to bedzie oki :) wiecej na gg:5142466
POZDRAWIAM :*

09-11-2005, Od: Krystian Odpowiedz
SKRZYPCE STAINER Z XIX WIEKU, NIEMIECKIE,POSIADAJĄCE EKSPERTYZĘ, DO RENOWACJI. CENA. 1700ZŁ. DO NEGOCJACJI. TEL. 0602-667-484. WARSZAWA.

08-11-2005, Od: Adrianna Odpowiedz
Hej przeczytalam wasze wiadomość...ja w sumie też mam problem i z wiekiem i z nauką=/...mam 16 lat i chce nauczycs ie gry na skrzypcach..ale jest większy problem nie mam zielonego pojęcia gdzie mogi by mnie nauczyć na nich grać jak pytałąm w szkole muzycznej to powiedzieli ze na skrzypce to idą dzieci do 10 roku życia....no i klapa...myślałam też o nauce ,,samouka" tak jak to jusz robiłam ale czy da sie nauczyć akurat na tym instrumencie samodzielnie grać??Prosze pomużcie

07-11-2005, Od: Martyna ;-) Odpowiedz
Skrzypce są super!!
Gram na nich już 4 lata, a mam 10 lat.

06-11-2005, Od: agatka Odpowiedz
jak czytam wasze wypozwiedzi, to sie czuje jak jakis doswiadczony skrzypek, a gram od 7 lat:)

22-10-2005, Od: Katka Odpowiedz
Mam pytanko odnosnie gamy G-dur (granej w tej pozycji, ktora poznaje sie na poczatku). Czy jak wraca sie juz spowrotem, to dzwiek "e" grany sama struna E czy czwartym palcem daleko wyciagnietym na strunie A ? Czy moze na strunie A czwartym palcem to juz sie gra dzwiek
"d" ?

06-11-2005, Od: agatka Odpowiedz
sluchaj, to nie ma znaczenia w tej gamie, graj tak, jak jest Ci wygodniej.

25-10-2005, Od: Agnieszka Odpowiedz
Ja grałam pustą strune - dźwięk "e", ale można też grać czwarty palec na strunie A. Przypominam,na strunie A:
1 palec odpowiada dźwiękowi h (lub b)
2 palec - c (lub cis)
3 palec - d (lub des, lub dis)
4 palec - e (lub es)
Cóż, piąty rok już się uczę gry na skrzypcach...
Pozdrawiam ;-)


Wyświetlono wiadomości 13301-13350 z 13750  Wstecz  Dalej